Page 52 of 530 FirstFirst ... 242505152535462102152 ... LastLast
Results 766 to 780 of 7937

Thread: Съвет относно покупка на 159

  1. #766
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Quote Originally Posted by DiStefano View Post
    http://www.cars.bg/c359796

    Ето тази е прясна и интересна. Цяла фотосесия са и избацали.
    Е тая някой гледал ли я е....знае ли се нещо за нея?
    Мой познат се интересува от нея.
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

  2. #767
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Абе не знам защо ми се вижда като с бастун в багажника ...
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  3. #768

    Default

    И няма ТЮВ

  4. #769

    Default

    Quote Originally Posted by krustnika View Post
    И няма ТЮВ
    Така е! Без ТЮВ не се взима Алфа.
    Alfa Romeo 147 05" 1,9 JTDm Distinctive
    ех.. Малкото КуВе

  5. #770
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Да, аз не бих си купил кола без ТЮВ. Щото колата ми е за каране, не за скрападжиите.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  6. #771

    Default

    Колеги, предлагам всички, които сме си купили колите без TUV, да идем в една парадна колона и да ги закараме в Надин... Простете му, той не е виновен...

  7. #772
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Ако спрете с безсмисления спам ще е перфектно...всички сме наясно, че в Бг джамбазин няма да ти продава перфектна кола...той я е взел щото е евтина, а това е породено от проблеми с колата.

    Човека, пита обективно дали някой я е гледал!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  8. #773
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    Колеги, предлагам всички, които сме си купили колите без TUV, да идем в една парадна колона и да ги закараме в Надин... Простете му, той не е виновен...
    Приема се! Дай личен пример!
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  9. #774
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by krustnika View Post
    И няма ТЮВ
    ...

    ---------- Post added at 18:46 ---------- Previous post was at 18:45 ----------

    Quote Originally Posted by Васил Петров View Post
    Така е! Без ТЮВ не се взима Алфа.
    ...

    ---------- Post added at 18:46 ---------- Previous post was at 18:46 ----------

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    Колеги, предлагам всички, които сме си купили колите без TUV, да идем в една парадна колона и да ги закараме в Надин... Простете му, той не е виновен...
    ....

    Aйде спамерите,ходете някъде другаде да си чешете пръстите
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  10. #775
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    240

    Default

    Quote Originally Posted by kaio156 View Post
    Е тая някой гледал ли я е....знае ли се нещо за нея?
    Мой познат се интересува от нея.
    Цитат от колегата Илко Иванов
    "Колата беше с удар отпред - сменени са броня, фарове,капак и радиатори. Калниците обаче бяха незасегнати - все едно е влязал под някой по-висок бус или камион. Километрите не са тези дето ги пише на обявата естествено. Внос е от Италия и въпреки всичко е в сравнително добро състояние - карана е до последно - не е някоя морга съживявана тука. Дали е обслужена не мога да ти кажа, ама като познавам собственика на автокъщата се съмнявам да е сменил нещо повече от необходимото. ДПФ-а доколкото мернах не е премахнат, не е чипосвана та се съмнявам и ЕГР-а да е премахнат. Пеперудите не мога да ти кажа дали са там, но има една смяна на софтуера при дилър в Италия преди 2 год !?!.

    Нормална кола с проблемите си. След този коментар на лично ми се вижда скъпа. Вече има Е класи по толкова пари
    ALFA 156 1.9JTD '98 ex
    ALFA 159 2,4JTDM Q4 2007

  11. #776
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Долна Митрополия
    Age
    48
    Posts
    342

    Default

    Вече има Е класи по толкова пари
    И?Това автоматично означава,че мерца е по-добрата кола?Не,мерси,предпочитам Алфата,при еднакво техн.състояние.

    П.П.Имал съм е-клас цди 2002+

  12. #777
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Quote Originally Posted by Bottata View Post
    Цитат от колегата Илко Иванов
    "Колата беше с удар отпред - сменени са броня, фарове,капак и радиатори. Калниците обаче бяха незасегнати - все едно е влязал под някой по-висок бус или камион. Километрите не са тези дето ги пише на обявата естествено. Внос е от Италия и въпреки всичко е в сравнително добро състояние - карана е до последно - не е някоя морга съживявана тука. Дали е обслужена не мога да ти кажа, ама като познавам собственика на автокъщата се съмнявам да е сменил нещо повече от необходимото. ДПФ-а доколкото мернах не е премахнат, не е чипосвана та се съмнявам и ЕГР-а да е премахнат. Пеперудите не мога да ти кажа дали са там, но има една смяна на софтуера при дилър в Италия преди 2 год !?!.

    Нормална кола с проблемите си. След този коментар на лично ми се вижда скъпа. Вече има Е класи по толкова пари

    Благодаря за информацията!
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

  13. #778

    Default

    здравейте,

    Нов съм във форума ,от Бургас съм и искам малко помощ относно Alfa 159SW JTDm 150 hp.Малко предистория - жена ми много харесва 159-ката , та преди 2 месеца след търсене и разпитване я вкарах от Германия,бяха с около 1000 евра по скъпи от италианките ама си рекох че ще е по поддържана,та още като и се качих след докарването ми хлътна съединителя. Айде смяна на лагер помпа,масло и масло на скоростна кутия - 700 лв, след 2 седмици пак хлътна съединителя - айде пак помпа + съединител 400лв , след 2 дена помпа спирачки - 150лв. Общо взето май жена ми кара най скъпата 159-ка в БГ(такова чувство имам).Както и да е стегнах я ,сега пък проблем с габарита не и била удобна .Та в момента нещо прихлопва и много дразни и не могат да установят от къде е, аз без да разбирам много си мисля че е амортисьор , и бих искал малко помощ за региона на Бургас къде мога да получа адекватно обслужване - много избор нямам трябва да я стягам. Между другото не знам дали има значение един от хората които я обслужваха ми каза че според него е чипосвана.
    С няколко думи от първия ми сблъсък с Алфа съм разочарован -не знам дали е от колата или от майсторите.

  14. #779
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    От къде си и кои са ти майсторите? Имай предвид, че всяка кола 2ра ръка има някаква причина, за да се продава. Нищожен е шанса да попаднеш на екземпляр, който да е без забележки и без скрити подводни камъни, ако ще да е най-лачения на външен вид.
    Last edited by digitalundgrd; 13-08-2013 at 09:19.
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  15. #780

    Default

    Както писах от Бургас съм,майсторите предпочитам да не ги упоменавам публично защото не съм сигурен дали проблема е бил в тях.Тя колата вече е почти нова , ама мерак вече няма .Та трябва ми майстор който да може да ми диагностицира похлопването

Page 52 of 530 FirstFirst ... 242505152535462102152 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •