Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 76

Thread: Изказванията на Борисов относно Македония

  1. #31
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Мен много ме кефи първата част от фамилията на баба ми- Ракаджийска.
    Ама не идва от рак.Ракаджийница викат на мястото с казана за ракията хехе.

  2. #32
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    Мен много ме кефи първата част от фамилията на баба ми- Ракаджийска.
    Ама не идва от рак.Ракаджийница викат на мястото с казана за ракията хехе.

    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

  3. #33
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by tokata_pz_flex View Post
    Но е добре да имаме разумна и целенасочена политика по тоя въпрос, както и по въпросът за българите в Западните покрайнини, нещо което все още се пренебрегва в българската политика.
    Та това е една проста и същевременно много сложна задача, която никой български политик не е разчепкал.Надявам се , че Борисов ще е основоположника в това начинание . Оплюван , или не , за сега само той се осмели да каже в прав текст на братята македонци , за какво иде реч .
    Писна ми от умници
    Кога ще разберете, че този тип говорене и политика: ала "Владимир Берлускони" е супер безотговорен, наивен и в рамките на ЕС и съвременния модел на водене на външна политика е дори жалък.
    Това говорене не върши абсолютно никаква работа на международно ниво. Единственият ефект е, че Ганьо за пореден път ще си каже "евала на ББ, казА им го".
    Такова говорене от политик на такова ниво само ще засили анти българските нагласи в Македония.
    Костов бе първия политик, който започна да работи усилено за решаването на тези проблеми, но той никога не е правил изказвания тип: "Утре ще си поискат Благоевград, ние първи ви признахме, браточки макета".
    Селяния до шия, мъка.
    Last edited by Susscrofa; 11-06-2012 at 09:48.

  4. #34
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Добре , аз няма да съм толкова краен в изказванията ти относно умниците , просто защото не ги споделям пред монитора , а на 4-ри очи
    Такова говорене на политик , ще засили и затвърди анти македонската нагласа у българина ! Ми да, мен ме устройва напълно , и знаеш ли колко ми дреме за анти-българската нагласа у '' що е маке се е говно '' ? Хайде , остани си със здраве :
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  5. #35
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by tokata_pz_flex View Post
    Добре , аз няма да съм толкова краен в изказванията ти относно умниците , просто защото не ги споделям пред монитора , а на 4-ри очи
    Такова говорене на политик , ще засили и затвърди анти македонската нагласа у българина ! Ми да, мен ме устройва напълно , и знаеш ли колко ми дреме за анти-българската нагласа у '' що е маке се е говно '' ? Хайде , остани си със здраве :
    На четири на две очи все тая, умниците са си умници.
    Поне си изясних защо си пуснал тази възхваляваща нечия глупост тема
    Познавам много хора от македония и не мисля, че са говна
    Виж ти е възможно и да отговаряш на този профил.
    Външна политика се прави с акъл, а не с еднодневки.
    С това изказване, ББ развали почти всичко постигнато до тук, а то никак не беше малко, но какво да обяснявам на хора, които считат, че всичко започва и свършва с месията.

  6. #36
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Аз пък се убедих , че си меродията на форума . Дори някой да напише , че черното е бяло , ти ще си против . Нищо , трябва да има и такива хора Радвам се , че намери сили да ме класифицираш . Знаеш ли защо държавата ни е на такова деридже ? Защото са малко '' месиите '' и повече '' говната '' които само плюят и философстват , а когато трябва да са мъже - са мишки - да , като теб приятелю . Желая ти успех за напред , и ще те помоля докато не се запознаеш с мен , да не коментираш и да не класифицираш мои изказвания . Поздрави от Пазарджик !
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  7. #37
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by tokata_pz_flex View Post
    Аз пък се убедих , че си меродията на форума . Дори някой да напише , че черното е бяло , ти ще си против . Нищо , трябва да има и такива хора Радвам се , че намери сили да ме класифицираш . Знаеш ли защо държавата ни е на такова деридже ? Защото са малко '' месиите '' и повече '' говната '' които само плюят и философстват , а когато трябва да са мъже - са мишки - да , като теб приятелю . Желая ти успех за напред , и ще те помоля докато не се запознаеш с мен , да не коментираш и да не класифицираш мои изказвания . Поздрави от Пазарджик !
    Молбата ти няма как да бъде удовлетворена.
    Меродията е най-важната част от всяка гозба.
    Аз не съм важен, обсъждаме темата.
    Държавата ни е зле, защото всички имаме висшО, но нито един няма средно образование.
    ББ е доказателство за инфантилността ни като демократично общество, но това е нормално, все пак става дума за държава на има няма 120-130 години.

  8. #38

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    На четири на две очи все тая, умниците са си умници.
    Поне си изясних защо си пуснал тази възхваляваща нечия глупост тема
    Познавам много хора от македония и не мисля, че са говна
    Виж ти е възможно и да отговаряш на този профил.
    Външна политика се прави с акъл, а не с еднодневки.
    С това изказване, ББ развали почти всичко постигнато до тук, а то никак не беше малко, но какво да обяснявам на хора, които считат, че всичко започва и свършва с месията.
    Аз пък познавам много македонски студенти в София и всичките до един са лекета. А тези взимащи българско гражданство го правят е едничката цел, то да им послужи за трамплин към Германия в повечето случаи.
    И както беше вече казано- защо трябва да ни боли оная работа, какво си мислят македонците за нас? Те трябва да се съобразяват, а не ние!
    Lexus IS200

  9. #39
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by Mind_Control View Post
    Аз пък познавам много македонски студенти в София и всичките до един са лекета. А тези взимащи българско гражданство го правят е едничката цел, то да им послужи за трамплин към Германия в повечето случаи.
    И както беше вече казано- защо трябва да ни боли оная работа, какво си мислят македонците за нас? Те трябва да се съобразяват, а не ние!
    За да се чувстват добре там, тези които определят себе си като българи.
    За постигането на тази цел е необходимо да се пипа и да се говори малко по-дипломатично.
    Но тогава няма кой да вика на ББ "Евала".
    Е, голям мъж си, ама кат му звънне Путин или като дойде Хилъри, да бъде такъв, а не когато говори недоумици относно македонския въпрос.

  10. #40

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    За да се чувстват добре там, тези които определят себе си като българи.
    Боже.. та в коя държава може да получиш подкрепа от българското посолство или от външно министерство!? В никоя... България, като цяло е настроена така, че да не помага по никакъв начин на българите зад граница. Виж ако може да ги спъне нещо с удоволствие ще го направи.
    Lexus IS200

  11. #41
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by Mind_Control View Post
    Боже.. та в коя държава може да получиш подкрепа от българското посолство или от външно министерство!? В никоя... България, като цяло е настроена така, че да не помага по никакъв начин на българите зад граница. Виж ако може да ги спъне нещо с удоволствие ще го направи.
    Говоря за оношението на гражданите на Р. Македония към определящите себе си като българи.

  12. #42

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Говоря за оношението на гражданите на Р. Македония към определящите себе си като българи.
    Ми не виждам как може да им се повлиае. Все едно манговците да ги накараш да уважават останалите хора, а те хем са ни под ръка тука.
    Lexus IS200

  13. #43
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by Mind_Control View Post
    Ми не виждам как може да им се повлиае. Все едно манговците да ги накараш да уважават останалите хора, а те хем са ни под ръка тука.
    Еми давай с напалм да горим всички, които не ни харесват!!!!!!!
    Доста ограничен светоглед, показващ проблем с определяне на собствената идентичност.

  14. #44

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Еми давай с напалм да горим всички, които не ни харесват!!!!!!!
    Доста ограничен светоглед, показващ проблем с определяне на собствената идентичност.
    Гледай сега, ти имаш някакъв проблем с македонците и мангалите и на на последно място с Бойко. На мене не ми пречат. Само констатирам фактите. Това че живота ти е крив, си е чисто твой проблем и Бойко не е виновен за това, нито македонците още по- малко мангалите.
    Lexus IS200

  15. #45
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Quote Originally Posted by kaio156 View Post
    Фреди не иде реч само за българите в Западните покрайнини има българи и в Гърция,в Румъния,в Турция,има и една цяла България наречена още от царска русия Татарстан!
    Не съм съгласен с тези 1300 години България и с това претопяване и омешване за което ти говориш,омешване има то е неизбежно но не е толкова голяма,колкото ни набиват в главите.[COLOR="Silver"]
    Има така е - но политиката в Македония, провеждана от сърбите и активно подпомагана от българските комунисти, е много жестока и агресивна.
    Още преди 1944 тази политика е била такава-да си спомним само Мара Бунева, дейността на ВМРО от онова време (нищо общо със сегашното) на Иван Михайлов, който е обявен за фашист и прочее.А Мара Бунева и днес е трън в очите на "макетата", да не говорим за Ванчето,
    След 1944, националния предател Георги Димитров прави всичко за да утвърди "македонското самосъзнание" и в България и в Македония.
    Та, тия там са много дълбоко заблудени българи, които полека лека ще се събудят.И то основно заради глупостите, които са им натрапвани в главите-просто тая завеса изчезна.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •