Results 1 to 9 of 9

Thread: Алфа 146 въпрос за централно заключване

  1. #1

    Default Алфа 146 въпрос за централно заключване

    Къде се намира моторчето което задеиства централното на колата спешно ми трябва oтговор ?
    Last edited by tonov; 20-06-2012 at 23:25.

  2. #2
    монтьорче венерист didko_boy's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Стара Загора
    Age
    45
    Posts
    539

    Default

    Quote Originally Posted by luxe23 View Post
    Каде се намира моторчето което задеиства централното на колата спешно ми трябва oтговорр ?
    в бравичките на двете предни врати
    146 ti пилена сгъстена и портната ежедневка
    145 jtd венера полиуретанс ендуранс тиим

  3. #3
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Quote Originally Posted by luxe23 View Post
    Къде се намира моторчето което задеиства централното на колата спешно ми трябва oтговор ?
    Всяка брава е със собствено моторче вградено вътре в нея.
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  4. #4

    Default 146

    Купил съм си ето такава джаджа http://prodavalnik.com/modul-s-distantsionno-i6645625 и искам да си я поставя ако може някои да помогне как ще стане защото пише че трябва да я свържа към моторчето на централното ?

  5. #5
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    11

    Default

    Това се монтира в самото табло, от лявата страна на волана. Там са кабелите за контрол на централното. Предполагам има ел схема към него, но не знам до колко разбираш сам да си го направиш това защото не е много лесно. Лично мое мнение е да инвестираш още някой лев и да ти постави електричар.

  6. #6
    некадърник
    Join Date
    May 2011
    Location
    Раднево
    Age
    40
    Posts
    71

    Default

    свързва се към модула,за най-удобно използвай снопа от щофьорската врата към купето,а щом ти е спешно,а и искаш сам да си свържеш тегли една Autodata и действай.

  7. #7

    Default

    Смисъл как ще стане точно това защото наистина съм новак и почти нищо не разбирам някои ако може да обесни подробно тука или скупе borko_barca94 Благодаря много предварително !!!

  8. #8
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Щом не разбираш, не се захващай сам, сериозно. Може здраво да оакаш инсталацията. Иди при някой алармаджия, или поне да ти помага някой с елементарни електротехнически умения. Тия неща във форум/скайп не се учат, трябва си четене и пипане.
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  9. #9
    некадърник
    Join Date
    May 2011
    Location
    Раднево
    Age
    40
    Posts
    71

    Default

    колегата tonov е много прав.щом не си се занимавал,не се захващай.аз с това се занимавам ама как да ти обясня във форум...все едно да ти обясня занаят нито знам какво си купил и искаш да свържеш,нито помня кой бяха управляващите на 146.Отиди при алармаджия,едва ли ще ти вземат много за свързване,щом е само управление на централно...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •