Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22

Thread: Търся ДВГ за 2.0 ТС !!! ПОМОЩ !!!

  1. #1
    Запален алфист svrusev's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Age
    32
    Posts
    128

    Default Търся ДВГ за 2.0 ТС !!! ПОМОЩ !!!

    Здравейти колеги! Моя ДВГ даде фира и си търся 2,0 ТС за колата от описанието. Гледах във форума ама не видях някой, който да продава, ако може да ми помогнете???

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by svrusev View Post
    Здравейти колеги! Моя ДВГ даде фира и си търся 2,0 ТС за колата от описанието. Гледах във форума ама не видях някой, който да продава, ако може да ми помогнете???
    Ами тогава грабвай телефона и ... късмет. Например питаш тук http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...363&f1=details ... И така. По тоя начин намерихме читав 1,8 ТС за 156-цата на приятел.

  3. #3
    156/2.0 Selespeed - Alfa Romeo 156 2.5 v6 24v --> http://vbox7.com/play:m1d6507527

  4. #4
    Запален алфист svrusev's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Age
    32
    Posts
    128

    Default

    Колеги отказвам се да търся ДВГ! Колата се продава цяла ако има желаещи да звънят на 0894 89 99 05 ето и обява
    http://www.cars.bg/u593021

  5. #5
    Запален алфист svrusev's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Age
    32
    Posts
    128

    Default

    КОлеги да си допитам до вас как е най-добре цяла или на части да се продава? Според мен на части щото повечко кеш ще се вземи пък и цяла в това състояние никой няма я вземи май?

  6. #6
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Бургас
    Age
    43
    Posts
    145

    Default

    Прав си колега,по-добре на части,на тази цена наистина никой няма да я вземе със счупен мотор!
    156 2.0TS 155к.с.+ремап

  7. #7

    Default

    Аз не съм сигурен, от къде ще се появят 3000лв. на части, при положение, че двигателя е повреден
    А и продажбата се проточва ужасно много във ремето.
    Като добавиш и остатъците от частите, които никога няма да се продадат, защото никой не ги търси.....
    Защо не измислиш нещо през каско - на тази кола частите са скъпи
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  8. #8
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Аз не съм сигурен, от къде ще се появят 3000лв. на части, при положение, че двигателя е повреден
    А и продажбата се проточва ужасно много във ремето.
    Като добавиш и остатъците от частите, които никога няма да се продадат, защото никой не ги търси.....
    Защо не измислиш нещо през каско - на тази кола частите са скъпи
    Колегата е много прав
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  9. #9
    Запален алфист svrusev's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Age
    32
    Posts
    128

    Default

    Да я засиля към някой дърва ли ?

  10. #10
    ТрудноДизел acko88's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    1,969

    Default

    Колега цяла тая кола струва не повече от 1500лв,това да нете обижда,и не важи само за твоята кола,просто в момента пазара е слаб и едва ли някой ще ти предложи повече от 1000лв.. а продаването на части си е голяма занимавка,на мен ми стоят коли по 6-7 месеца и накрая се хвърлят дори читави части,просто защото ти пречат,абе кофти схема,ако колата си те кефи,прави и ремонт и си я карай!
    Alfa Romeo 146 2.4JTD '00 230hp
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 175hp FL '04 - на части
    Mercedes Benz ML270 CDI FL '03
    Mercedes Benz A170 CDI FL '01
    Yamaha FZ1 Fazer 150hp '08

  11. #11
    Запален алфист svrusev's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Age
    32
    Posts
    128

    Default

    Колто си ме кефи, но преди 2г. съм дал 1800лв. за ремонт а миналата година изсипах 3800лв. и направо ме е жал да си изхвърля парите...бях фен на марката, но се разочаровах...сега си взех една Голф 3ка и се родих...Да верно, че са различни класове, но проста бебчето не ми е по джоба

  12. #12

    Default

    Quote Originally Posted by svrusev View Post
    Колто си ме кефи, но преди 2г. съм дал 1800лв. за ремонт а миналата година изсипах 3800лв. и направо ме е жал да си изхвърля парите...бях фен на марката, но се разочаровах...сега си взех една Голф 3ка и се родих...Да верно, че са различни класове, но проста бебчето не ми е по джоба
    Колега,ако верно си на 20 години, кога успя да се разочароваш от марката,та чак до голф... ама ти си знаеш. Според мен не всяка алфа изяжда пет бона и половина за две години.Просто не си улучил твоята,не знам поради каква причина. А продаването на части не е за всеки - докарват се повече пари, ама за толкова много време,че просто няма да ги усетиш. Мисля,че ще се намери човек да я вземе цяла - не е невъзможно да се оправи и още да радва някого.

  13. #13
    Запален алфист popaay's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    395

    Default

    Изяжда,изяжда!Моята до сега ступва над 8 000,за 3 години.По едно време е пуснах да се продава,но без пари не исках да я дам,защото знам какво съм вложил!Но със всеки изминал ден,все повече и се радвам и и се кефя.И най-важното,че си намерих сервизи на които да имам доверие и знам,че ще направят всичко както е,не през пръсти!

  14. #14
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Плевен
    Posts
    371

    Default

    Прав е колегата endeavour -не всички коли гълтат толкова много пари. Аз за 2 години по мойта съм налял 4000-5000 лв, като основната сума около 3000 беше при покупката и обслужването.
    Моя племенник още продава на части 156цата ми - това е 2год и почва трета. В моргите ми даваха 1000лв, а до сега на части е стъпила на около 1600 - 1700лв.
    Така, че определено на части е по на далавера но ако сисклонен да чакаш реализация около 3-5 години.
    п.п. А за твойте ремонти явно си уцелил скапан екземпляр и комбинирано с майстори в кавички е дало този резултат.

    Живота е компот и всеки се бори за слива във него.
    АЛФА РОМЕО 156 1,9 JTD предишна
    АЛФА РОМЕО 166 2,4 JTD сегашна 150p.s. 2003г

  15. #15
    Запален алфист svrusev's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Age
    32
    Posts
    128

    Default

    Колеги тряват ми вашите познания! Намерих ДВГ, но е от 1999 а мойта каруца е 2001 и въпроса ми е дали ще пасне??? На мойта казанчето за хидравликата е горе в ляво а този дето го гледах нямаше или поне не е там. Сигурно има и др. разлики?

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •