Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 45

Thread: Alfa GTV-най доброто купе от края на 90-те.

  1. #16
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Пак ли се почна старата песен на нов глас?!?! Айде сега ми обяснете колко старите Алфи са Алфи а тея след 90-та не са Алфи ,ама айде в другият раздел ,оня за безработните хора! Изтрийте я тая тема ,че получавам дежа вю и то не приятно ,МОЛЯ!!!
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  2. #17
    алфист-металист thest's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Гълъбово
    Age
    38
    Posts
    71

    Default

    И аз призовавам колегите да не влизат в безсмислени спорове.Всички модели на Alfa са супер!

  3. #18
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default

    Quote Originally Posted by Bobi_33 View Post
    Объркал се рейса пич. Единственото ценно в този модел е моторът. Естествено ценният мотор не е 2.0 фиатски ТС, а 6-така от Арезе. Само зараде това може да бъде ценен този модел ( разбирай само версиите с 6 цилиндъра). Защото няма нищо ценно в носачи от чугун, коита са същите и във Фиат Типо. Това е жалката истина. Може да бъде ценен предшественика, истинското ГТВ, но не и тази кола, която ако трябва да сме честни е пообъркана още на чертожната дъска.
    братле само ще ти кажа че единия ни носач е по-ценен от всичките ти 33ки

    а slaf4u може да си купи някой по комерсиална кола от 156, че да може още повече да му отива на глупостите дето пише...
    Last edited by italfen; 13-07-2012 at 05:10.
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  4. #19
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by italfen View Post
    братле само ще ти кажа че единия ни носач е по-ценен от всичките ти 33ки
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  5. #20
    Старши алфист ALFonsOlder's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Русе
    Posts
    510

    Default

    Quote Originally Posted by adv_petrov View Post
    ........
    Това е човек, който е покарал някоя и друга кола, и мнението му е ценено от много хора.
    .......
    в едно предаване, дето потрошиха три алфи. на финала Джеръми Кларксън разказваше за алфите и алфистите, за кефа, уюта...пристрастието му към тази марка и т.н.
    и цитирам дословно(по памет):
    алфата е чудесен и много здрав автомобил, но за много кратко време.

    мъдро-нали?
    156 SW 2001 бивша.

  6. #21
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by ALFonsOlder View Post
    в едно предаване, дето потрошиха три алфи. на финала Джеръми Кларксън разказваше за алфите и алфистите, за кефа, уюта...пристрастието му към тази марка и т.н.
    и цитирам дословно(по памет):
    алфата е чудесен и много здрав автомобил, но за много кратко време.

    мъдро-нали?
    Не !

  7. #22
    алфист-металист thest's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Гълъбово
    Age
    38
    Posts
    71

    Default

    Всичко си зависи от сонственика.Как си поддържа колата.При липса на поддръжка дори и най-здравите марки коли се чупят.Ето това е истината можеш да попаднеш както на здрава Alfa,така и на Mazda трошка например!Казвам Mazda,щото ги водят от най-здравите марки.Ама друга си е емоцията от Alfa все пак!

  8. #23
    започва да се пристрастява NPP's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Козлодуй
    Posts
    92

    Default

    Говорете каквото искате,но за мен ГТВ-то си е един невероятен автомобил!Купих си много добре пазена кола и пак за 20к километра вкарах една прилична сума в нея за ремонти,но дори 100 пъти да ме връщате назад във времето пак ще правя същия избор.Това е магията на Алфа в пълният и размер,а вие си чоплете колкото щете какъв Фиат е тя.
    Alfa Romeo GTV 1.8TS eX
    Alfa Romeo 146 1.6 boxer eX
    Lancia Kappa 2.0 eX

  9. #24
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default

    Quote Originally Posted by NPP View Post
    Говорете каквото искате,но за мен ГТВ-то си е един невероятен автомобил!Купих си много добре пазена кола и пак за 20к километра вкарах една прилична сума в нея за ремонти,но дори 100 пъти да ме връщате назад във времето пак ще правя същия избор.Това е магията на Алфа в пълният и размер,а вие си чоплете колкото щете какъв Фиат е тя.
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  10. #25
    Пишман Газаджия don_pepone's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Добрич/Варна
    Age
    36
    Posts
    2,510

    Default

    Ся че я оспамихме темата то ясно,ама защо все се хващаме за такива изказвания и се стига до велики спорове. всеки си има вкус- факт
    Аз лично не харесвам визията на ГТВ но това си е мое мнение, чесно казано ако ще говорим за купета от 90-те бих избрал Супра или Корадо,ама това пак си е мое мнение
    П.С. Много хора се изказват неподготвени за алфите и много от тях смениха по няколко коли докато аз си крам алфата и доста съм "разплакал" с нея
    Всеки има право на вкус или на липсата на такъв.
    Last edited by don_pepone; 16-07-2012 at 00:42.
    EX-AlfaRomeoSuper155 2.5 V6 + Remap by O.E.Motorsport and LPG Injection
    EX Mazda 6 2004 +Lpg ----EX SAAB 9-3ss 2.8V6-AERO 250hp MY2006 - With LPG+obd
    NOWAudi a6 c6 Allroad 3.2 FSI + LPG

  11. #26
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by italfen View Post
    братле само ще ти кажа че единия ни носач е по-ценен от всичките ти 33ки

    Верно ли? Ти къкъв си точно? Някакъв оценител? Господин Шваке?
    Ти въобще познаваш ли си колата? Не сме братя и няма и да станем. А след като не си познаваш колата, няма как да знаеш нещо повече от мен за 33 или който и да било друг модел на Алфа, Фиат или Ланча.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  12. #27
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by Bobi_33 View Post
    Верно ли? Ти къкъв си точно? Някакъв оценител? Господин Шваке?
    Ти въобще познаваш ли си колата? Не сме братя и няма и да станем. А след като не си познаваш колата, няма как да знаеш нещо повече от мен за 33 или който и да било друг модел на Алфа, Фиат или Ланча.
    Спири да се заяждаш де. Не ти харесва ГТВ сега, аз да хвана ли да ''ачкам'' в 33 раздела как примерно е с единия крак при майката земя? Колегата е подходил приятелски ти.... Аз лично си познавам колата и смея да твърдя че има доста по здраво шаси от доста алфи и какво от това? Наистина не е необходимо да се влагат нападки още !!! И от двете страни ! Щото примерно аз смея да твърдя че ти Ритмо 130-ка не си виждал на живо и какво??? Смешно е меренето на чучури !

  13. #28
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default

    Quote Originally Posted by Bobi_33 View Post
    Верно ли? Ти къкъв си точно? Някакъв оценител? Господин Шваке?
    Ти въобще познаваш ли си колата? Не сме братя и няма и да станем. А след като не си познаваш колата, няма как да знаеш нещо повече от мен за 33 или който и да било друг модел на Алфа, Фиат или Ланча.
    Ти почна да сереш в темата ве готин... аз нищо не споря и никакви претенции нямам да знам квото и да е било... ама явно ти си някакъв проектант на автомобили за да се изказваш така коя кола била сгрешена и коя не... аз като седна в 33 и се чуствам като в 12так москвич трябва да почна да сера в 33 раздела ли? грам не ме *** какво знаеш ти за алфите и явно си последния човек от който ще искам да науча нещо ново....

    И да не съм офф от темата ето ви един линк да видите колко са сгрешени ГТВ-тата
    http://www.alfaromeo-online.com/foru...ux-gtv-du-net/
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  14. #29

    Default

    Почти всичко в темата са простотии, но снимките на линка са...
    И гледам, че хората там дето в подписите имат по 5 алфи са казали "респект"... Не е станала дискусия колко е грозно, сгрешено, другите модели какъв са скрап, кое е Фиат, кое е истинска Алфа и т.н...
    Чудя се защо ли..?

  15. #30

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Почти всичко в темата са простотии, но снимките на линка са...
    И гледам, че хората там дето в подписите имат по 5 алфи са казали "респект"... Не е станала дискусия колко е грозно, сгрешено, другите модели какъв са скрап, кое е Фиат, кое е истинска Алфа и т.н...
    Чудя се защо ли..?
    Истински фенове може би,със коренно различна култура от нашата.Точно същата тема се появи миналата година точно по това време и се изписаха абсолютно същите простотий като сега,където аз влязох във спор със гоУемите разбирачи и ценители във форума и бях наказан по няколко причини от модовете,във този ред ще помоля да се откажете и оставите простотията за разбирачите..
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •