Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 46 to 60 of 87

Thread: Някой слагал ли е свещи БРИСК ?

  1. #46
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Грешка Авто Хит исках да кажа..
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  2. #47
    BMW Killer ivailo rachev's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Paris,France
    Age
    35
    Posts
    741

    Default

    Така може Обаче гледай цени да не се прекараш като мен както ми казаха цени уж с отстъпка пък излизат с 2лв. повече от вносителя без отстъпки.Е аз не се прекарах взех си евтините все пак съм от Габрово

  3. #48
    Младши алфист milodada's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Sofia
    Posts
    9

    Default

    Искам да попитам, аз съм от София и от къде мога да си купя от тези свещи?
    И имат ли и от малките и от големите на тази марка Бриск?
    Благодаря предварително

  4. #49
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Quote Originally Posted by milodada View Post
    Искам да попитам, аз съм от София и от къде мога да си купя от тези свещи?
    И имат ли и от малките и от големите на тази марка Бриск?
    Благодаря предварително
    Хаиде прочети темата и ще разбереш.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  5. #50
    BMW Killer ivailo rachev's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Paris,France
    Age
    35
    Posts
    741

    Default

    Quote Originally Posted by BillyBoy` View Post
    Хаиде прочети темата и ще разбереш.
    +1

    Прочети по-нагоре,има им и моделите,цените и мястото от където можеш да си ги закупиш.

  6. #51
    Запален алфист rijko's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Selo Dermanci, Loveshko
    Age
    43
    Posts
    366

    Default

    Аз пък давам +1 на Бриска, онзи ден си сложих 8 нови бриска незнам си какви рейсингови цена 72лв . Даже строших една нова малка докато я стяхаше Маджед хихихи . Но ме кефят все пак една истинска свещ каквато трябва да бъде е 32 паунда. Толкова колкото 8-те ми на колата.
    Last edited by tonov; 29-08-2012 at 12:33.
    Sprint 1.5boxer, 33 1.7 boxer, 146 1.6 boxer,146 1.7boxee 146 2.0TI, 156 1.9, 166 2,4, 159 1.9Jtdm ръчка, 159 1.9Jtdm q-tronic 159 2,4Jtdm q-tronic, 155 1.7, 155 1.8
    ако мислиш че е здрава дай та тествам - 14двигателя, - 18ск.кутйи.

  7. #52
    Bolen alfist Majed_146's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Горна Оряховица / Ботевград
    Age
    42
    Posts
    412

    Smile

    Не знам какво стана, но едвам ги затягах. случвало ми се преди с една НЖК малка! за това съм доста леден като ги стягам-с много внимание го правя този процес...

    Ама Валката е късметлия

    поздрав

    Alfa 146 1.6 TS ---> 2.0 TS Remapped by Oem
    FIAT TIPO 1.6 DOHC

  8. #53
    Запален алфист D22DJ's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Перник
    Age
    41
    Posts
    345

    Default

    И аз счупих едната от малките /Бриск Силвър/, даже не беше дошъл момента за достягане и ключа ми олекна в ръката. Имах късмет да не падне парче в цилиндъра и отвих резбата от свеща с голяма отвертка звезда.
    Иначе, с тези свещи /Бриск Силвър/, ми изчезна придърпването на газ в ниските обороти/едва доловимо беше, но мен ме дразнеше/, и има една идея повече сила колата в ниските обороти.
    Разхода ми е същият.
    Незнам дали те са причината, защото правих и едни други интервенций по колата, но сутрешното глъхнене първите 1-2мин. изчезна.

    Колата е тази от подписа.


    Alfa Romeo 147 Selespeed - Landi Renzo Omegas -full decat - chipped by Extreme

  9. #54
    Трайно ПрИсТРастЕН Zafo_84's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Rudozem
    Age
    39
    Posts
    729

    Default

    Аз като ви казвам вие не ми вярвахте,доколкото до колегите от Перник истинския Бриск е в магазин Седмото небе!!!
    Аlfa Romeo 145 1.4 16V TS Junior EXXXX.....
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD FACELIFT '03 116HP
    Всички екстри Мултиволан и Калорифер

  10. #55
    Старши алфист i.ganchev.ganchev's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Варна
    Age
    39
    Posts
    649

    Default

    Quote Originally Posted by D22DJ View Post
    И аз счупих едната от малките /Бриск Силвър/, даже не беше дошъл момента за достягане и ключа ми олекна в ръката. Имах късмет да не падне парче в цилиндъра и отвих резбата от свеща с голяма отвертка звезда.
    Иначе, с тези свещи /Бриск Силвър/, ми изчезна придърпването на газ в ниските обороти/едва доловимо беше, но мен ме дразнеше/, и има една идея повече сила колата в ниските обороти.
    Разхода ми е същият.
    Незнам дали те са причината, защото правих и едни други интервенций по колата, но сутрешното глъхнене първите 1-2мин. изчезна.

    Колата е тази от подписа.
    Е кажи и за другите интервенции дето си правил... щот едва ли сутрешното глъхнене се е оправило от Бриск-а.
    Lancia Delta 1.6 i.e - ex
    Alfa Romeo 156 2.0 TS

    рейтинг фотографов

  11. #56
    Запален алфист D22DJ's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Перник
    Age
    41
    Posts
    345

    Default

    Quote Originally Posted by Zafo_84 View Post
    Аз като ви казвам вие не ми вярвахте,доколкото до колегите от Перник истинския Бриск е в магазин Седмото небе!!!
    За кое не сме вярвали? Незнам Ноката от Седмото небе от къде ги поръчва, аз ги взех от Леонардо в Габрово.

    ---------- Post added at 08:32 ---------- Previous post was at 08:27 ----------

    Quote Originally Posted by i.ganchev.ganchev View Post
    Е кажи и за другите интервенции дето си правил... щот едва ли сутрешното глъхнене се е оправило от Бриск-а.

    Свещите, почистване на кабелите с контактен спрей, мога да Ви го снимам ако искате, не е от този масовият който се продава по магазините. На мен и четрите бубини са ми напукани, направих опит за някаква изолация от моя страна с една лента, подобна на тази с която се изолират кабели, доста дебела и разтеглива - незнам как се казва точно, мога и нея да снимам. Между другото, пробвах да я запаля съз запалка - е няма шанс
    И последното, изпръсках един CRC AIR MAF CLEANER, за да съм сигурен, че дебитомера ако не друго е чист Мисля, че от това най-голям ефект имаше плюс свещите.



    Alfa Romeo 147 Selespeed - Landi Renzo Omegas -full decat - chipped by Extreme

  12. #57
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    138

    Default

    Quote Originally Posted by D22DJ View Post
    Свещите, почистване на кабелите с контактен спрей, мога да Ви го снимам ако искате, не е от този масовият който се продава по магазините. На мен и четрите бубини са ми напукани, направих опит за някаква изолация от моя страна с една лента, подобна на тази с която се изолират кабели, доста дебела и разтеглива - незнам как се казва точно, мога и нея да снимам. Между другото, пробвах да я запаля съз запалка - е няма шанс
    И последното, изпръсках един CRC AIR MAF CLEANER, за да съм сигурен, че дебитомера ако не друго е чист Мисля, че от това най-голям ефект имаше плюс свещите.

    Снимай, снимай, аз на газ такива проблеми нямам, ама на бензин пръцка, глъхне, забива муцуни и темподобни. Давай да видим какво си направил и ние да облажим иначе евала на колегата ЗАФО, че издаде името на магазина в Перник, скоро като дойде време и аз да сменям свещи ще се изстрелям директно там.
    Last edited by tonov; 04-09-2012 at 20:53.
    Alfa Romeo 145 1997 1.4 TSpark 103 h.p.

  13. #58
    Запален алфист D22DJ's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Перник
    Age
    41
    Posts
    345

    Default

    Тези дни ще ги наснимам, поне при мен тези неща пооправиха ситуацията доста, може и на някой друг колега да му помогнат.


    Alfa Romeo 147 Selespeed - Landi Renzo Omegas -full decat - chipped by Extreme

  14. #59
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    Quote Originally Posted by D22DJ View Post
    с една лента, подобна на тази с която се изолират кабели, доста дебела и разтеглива - незнам как се казва точно, мога и нея да снимам.
    бишоп
    точка

  15. #60
    Запален алфист D22DJ's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Перник
    Age
    41
    Posts
    345

    Default

    Бишоп - върши ли работа за подобни неща?


    Alfa Romeo 147 Selespeed - Landi Renzo Omegas -full decat - chipped by Extreme

Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •