Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 61 to 75 of 87

Thread: Някой слагал ли е свещи БРИСК ?

  1. #61
    Запален алфист D22DJ's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Перник
    Age
    41
    Posts
    345

    Default

    Ето и снимките:






    Alfa Romeo 147 Selespeed - Landi Renzo Omegas -full decat - chipped by Extreme

  2. #62

    Default

    Къде се намира магазинът на бриск .

  3. #63
    Запален алфист D22DJ's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Перник
    Age
    41
    Posts
    345

    Default

    Аз поръчах от тук :www.leonardo-bg.com
    пращат с Еконт.


    Alfa Romeo 147 Selespeed - Landi Renzo Omegas -full decat - chipped by Extreme

  4. #64
    Besen alfist Makarona's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Асеновград
    Age
    31
    Posts
    54

    Default

    Quote Originally Posted by Liminat View Post
    Дензо на 5 лв... Да не е някоя ментуша.
    Дензо от Китай за моята кола бройката на дензо е 35 лева не 5 пак и досега не съм чувал дензо за 5 лева

  5. #65
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    да бе, ама има. даже за боксерите са малко под 5лв. това е крайна цена към клиент от магазин без отстъпка уж оригинални.
    точка

  6. #66
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Комплекта Денсо за боксера е 10 лева!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  7. #67
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    така е и при повечето автомобили, ама дай да не ги дразним хората
    точка

  8. #68
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Пловдив
    Posts
    13

    Default

    Видях темата за БРИСК и искам да споделя мнение.Преди година имах една Е36 318IS нямах доста стотинки в себе си и трябваше да сменям свещи.Скочих до магазина срещу блока ми и продавача такава лекция ми опъна за тях че просто нямаше начин да не си взема тях.То не бяха че са страхотни невероятни как дензо,нджика и бош са пълни буклуци и как неговия мерцедес работил с тях и даже не помни кога ги е взел.Та взех си ги аз сложих ги но......то не беше проблем с палене,баварката работаше на каквито цилиндри и беше кев изобщо ахнах и след 300км просто ги свалих и ги изхвърлих.Та от скоро съм с алфа 146 боксер и стария собственик бил сложил същите свещи преди месец два и ми каза че нещо колата не работила както трябва закарах я да я погледнат и просто проблема беше от свещите сега съм с Дензо верно ментаци са 5.70 бройката ама колата мисля че работи много добре.Та мнението ми за БРИСК не ги препоръчвам,аз съм разочарован .

  9. #69
    пристрастен към Италианки pe60's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Пловдив
    Posts
    31

    Default

    Quote Originally Posted by alonso83 View Post
    Видях темата за БРИСК и искам да споделя мнение.Преди година имах една Е36 318IS нямах доста стотинки в себе си и трябваше да сменям свещи.Скочих до магазина срещу блока ми и продавача такава лекция ми опъна за тях че просто нямаше начин да не си взема тях.То не бяха че са страхотни невероятни как дензо,нджика и бош са пълни буклуци и как неговия мерцедес работил с тях и даже не помни кога ги е взел.Та взех си ги аз сложих ги но......то не беше проблем с палене,баварката работаше на каквито цилиндри и беше кев изобщо ахнах и след 300км просто ги свалих и ги изхвърлих.Та от скоро съм с алфа 146 боксер и стария собственик бил сложил същите свещи преди месец два и ми каза че нещо колата не работила както трябва закарах я да я погледнат и просто проблема беше от свещите сега съм с Дензо верно ментаци са 5.70 бройката ама колата мисля че работи много добре.Та мнението ми за БРИСК не ги препоръчвам,аз съм разочарован .
    Ако не си взел точните свещи за дадения мотор и не си регулирал разстоянието,какво се учудваш.
    Аз пък имам около 20 хил. с Бриск и съм доволен.Разхода леко спадна и мотора ускорява много по добре.
    Комплекта 72 лева- големи DR15YP платинени и малки A14YS silver racing. Като пробег ги дават два пъти плюс, което ще рече,че поне 50 хил. км. трябва да се изкара с тях.
    хамелеон 146 т.s 1.6 /00г.
    Regata 100s /88г

  10. #70
    Запален алфист D22DJ's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Перник
    Age
    41
    Posts
    345

    Default

    Една година и 20-25000 км. някъде, все още са на мотора. Проблеми с тях засега не.


    Alfa Romeo 147 Selespeed - Landi Renzo Omegas -full decat - chipped by Extreme

  11. #71
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Сега виждам темата и ще кажа каквото знам по нея.
    Бриск имат доста технологии от около 15 години, но нямат достатъчно мощности. За това и не са особено разпространени у нас. Говоря за по-високите класове.
    Колкото и невероятно да звучи, Бриск си имат и менте.
    Ментето беше с по-светла книга на опаковката, както и с различен шрифт.
    Ментето е толкова груба имитация, че просто не работи.
    За оригинала едни твърдят, че е Магнет-Марели, други Бош, а аз все си мисля, че чехите са си направили собствени разработки.
    Преди две години съм слагал Бриск на три коли и за сега не са се оплакали от свещи.

    Гледайте, какви простотии съм писал!
    Днеска просто имах малко време и взех , че си обърнах внимание на колата, че започна да не върви добре.
    Разбирате, че бях със свещи Бриск.
    Първата беше в перфектно състояние, други две със спукан изолатор и ясно се виждаше, че са изпускали компресия, а четвъртата си беше с откровено счупен изолатор. Как изобщо е работила колата не ми е ясно.
    Няколко магазина в Сандански ми излезнаха със селски номера, писна ми и се наврях в Кауфланд. Взех си едни белгийски Шампион, както уверява етикета и след съответните майки се родих!
    Та ако перефразирам ония култов филм от осемдесетте- никога вече Бриск!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  12. #72
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    ти пак от трън та на глог с тия шампиони.
    слагаш денсо или нжк по каталог и не се занимаваш с глупости.
    точка

  13. #73
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by kolev View Post
    ти пак от трън та на глог с тия шампиони.
    слагаш денсо или нжк по каталог и не се занимаваш с глупости.
    Ами в Сандански не се въдеха в 20 30 вечерта!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  14. #74
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by kolev View Post
    ти пак от трън та на глог с тия шампиони.
    слагаш денсо или нжк по каталог и не се занимаваш с глупости.
    Анджък.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  15. #75
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Ruse
    Posts
    58

    Default

    Аз карам 2.0ts с големи свещи бриск и малки шампион, вече година и половина съм с тези свещи и засега съм доволен а съм и с АГУ. Преди месец ги преглеждах все още се като нови, по спомен цената на 8-те беше около 35 лв.

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •