Results 1 to 4 of 4

Thread: За климатика на 145 1.9JTD

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    България гр.София
    Posts
    15

    Default За климатика на 145 1.9JTD

    Здравейте,въпросат ми е за климатика който миналата година работеше,зимата също а сега е напълнен и не достига до компресора ток,магнита не е залепнал!Имали:бушони или релете които да провера и ако има моля напишете каде се намират или евентуално да ми дадете линк за manula!Възможен ли е да е от самият модул,копче?Запалката работи и друготе врътки за тапло и студено и вентилаторите,също работят!Пробвах на всичките степени но пак не се включва компресора?Този които ми напълни климатика каза че проблема не е е механичен а е свързан с реле,бушон,модула(копчето) или скъсан кабел?
    Някои да помогне?
    Last edited by Isoton; 13-07-2012 at 21:29.

  2. #2
    Roadrunner error145's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    161
    ALFA ROMEO 145 1.9 трактор '99

  3. #3
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    България гр.София
    Posts
    15

    Default

    Благодаря колега за инфото!Когато го оправя или ми го оправят ще напиша,за да знаете разрешението на този неприятен и драснещ проблем!

  4. #4
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    България гр.София
    Posts
    15

    Default

    Проблема е разрешен!Имаше оголени кабели(+ и -) който отива кън компреосра и за товани не достигаше ток до компресора!Струваше 1,20 за изолирбанд и около 15минути следене на снопа!Блогодаря на момчето от сервиза които ми провери дали всичко работо по трасето и то БЕЗПЛАТНО!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •