Results 1 to 15 of 16

Thread: проблем с одометър

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default проблем с одометър

    Днес гледах една 166-ца, 2.4жтд, 2001г, та според одометъра пише "фиат 96000км" а на долния ред "ланчия 440000км". А кое е вярното, мотора иначе звучи стегнато, върви си нормално. Забравих да кажа, гледах го с фиат еку скан. По километраж е на 150000км.
    Last edited by mirchozo; 19-07-2012 at 14:22.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  2. #2

    Default

    Вчера гледах на горубляне за 166 и случайно ходейки с лаптопа и кабела попаднах на един тезис, който сваляха от автовоз. 2.4 дизел. Перфектно запазен, добра боя, хубаво работещ мотор, стегнато окачване - 400 000км по километраж... сам си прави изводите

  3. #3
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Абе то е ясно че няма как да е на 96000км, по интересното ми беше че мотора мъркаше пък 440000км не са малко, въпреки разните масла които се бяха поразтекли отдолу, но отгоре мотора изглеждаше много лъскав и стегнат. Пуснах темичката щото ми стана интересно защо го пише по този начин. Ако искате ще кача линкче с обявата на точната кола, по описание всичко и е перфектно. Отделно не работеше дисплея (по точно ICS-a), трябвало да се разкодира и т.н. Абс централата пък изобщо не отговори на опита ми да разбера защо и свети чек лампата, явно си беше за смяна, скоростомера също не работеше (предполагам взима сигнал от абс-централата)
    Та така, днес пък огледах една 156 спортвагон 1.9 жтд с по-новия мотор (110 или 115кс, не обърнах внимание), която излезе на 262000км, по километраж на 151000км и май това ще е скоро новата придобивка.

    http://www.cars.bg/u740979
    пс Ето я въпросната красавица , ся ше кажете за тия пари кво искаш, ама просто ми предложиха един бартер който на пръв поглед изглеждаше не чак толкова лоша идея.
    Last edited by mirchozo; 19-07-2012 at 19:37.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  4. #4
    Младши алфист
    Join Date
    May 2012
    Location
    софия. овча купел 1
    Age
    39
    Posts
    27

    Default

    изглежда стегната все едно гледам моита.... единствената разлика е в конете и годината.Моята е 136 кон4ета и 2000г.. иначе цвят и салон са едно към едно.... бартеросвай и с здраве да си караш

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by rado1984 View Post
    изглежда стегната все едно гледам моита.... единствената разлика е в конете и годината.Моята е 136 кон4ета и 2000г.. иначе цвят и салон са едно към едно.... бартеросвай и с здраве да си караш
    И тази е 136к.с. Лъжат джамбазите!
    "Аз не съм гинеколог по принцип, но мога да погледна"

  6. #6
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Днес гледах една 166-ца, 2.4жтд, 2001г, та според одометъра пише "фиат 96000км" а на долния ред "ланчия 440000км". А кое е вярното, мотора иначе звучи стегнато, върви си нормално. Забравих да кажа, гледах го с фиат еку скан. По километраж е на 150000км.
    Гледай ланча одометъра.

    Quote Originally Posted by souze View Post
    И тази е 136к.с. Лъжат джамбазите!
    Ми да, това на снимките е 136нр мотор.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •