Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 119

Thread: Най-удобната кола за секс

  1. #1

    Default Най-удобната кола за секс

    http://fakti.bg/avto/44436-nai-udobnata-kola-za-seks

    видимо от анкетата коли тип катафалка се чувстваш като едно стаен апартамент Ся въпроса е да споделите в алфите как е... Лично за мен в 156 си е тесничко отзад ама пак става
    156 2.4JTD 136+ PS

  2. #2
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Няма неудобни, само да има какво да вкараш вътре.
    Last edited by Liminat; 24-07-2012 at 17:56.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  3. #3
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Алфите са най-добри за секс...Тука големината на колата изобщо не играе... Просто докато докоснеш мадамата и тя е готова...от кеф, че е в алфата...
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    Алфите са най-добри за секс...Тука големината на колата изобщо не играе... Просто докато докоснеш мадамата и тя е готова...от кеф, че е в алфата...
    еми то тей първо вижда само на емблемата на картинка змията после я вижда и на живо хахаххахахаха
    156 2.4JTD 136+ PS

  5. #5

    Default

    Секса в кола е баси скопената работа......човек няма как да се развихри......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  6. #6
    BMW Killer ivailo rachev's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Paris,France
    Age
    35
    Posts
    741

    Default

    Еее трябва да изгоня дяволите в Алфата,още не съм ги гонил в нея(все пак ми е още нова ),иначе в Бравото никак не е удобно,доста е тесничко,но пък става да олабиш кисиите Преди да си взема Бравото имах Форд Скорпио,олеее там отзад като легнеш все едно си лягаш в къщи на леглото,там съм обиколил всички седалки и предните и на всякъде става

  7. #7

    Default

    164-ката ми е видяла това онова и мое мнение е , че не толкова неудобна. В 156-цата се опитах един път и....... все едно бях в кашон от микровълнова.

    http://www.4shared.com/photo/ekE2mx6J/untitled.html?
    Alfa Romeo 159 EX

  8. #8

    Default

    мдааа определено 156 не е толкова удобна дори кола като голф особенно с 2 врати е за предпочитане
    156 2.4JTD 136+ PS

  9. #9
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Секса в кола е баси скопената работа......човек няма как да се развихри......
    Това не може да е истина, тук съм напълно съгласен с теб.
    Сексът в кола е ужасна гавра с това прекрасно действие

    Нито имам достатъчна амплитуда за движения нито добра видимост.

  10. #10
    ИзРуД V@K@T@'s Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,661

    Default

    Като вътре дойде тясно я слагам на капака ... само трябва да внимава да не се хваща за чистачките , че ще ги изтръгне мамито им калпава

    33-(1.3),(1.5 TI),(1.7 8V),(1.7 16V),145-(1.4TS),(2.0TS),(1.7 16V Boxer),146-(1.4TS),155-(1.7 TS),156-(2.4 JTD),(1.9JTDm),164-(2.0 V6 Turbo), 159-(2.4 JTDm)
    Само черна Алфа може да бие друга черна Алфа

  11. #11
    absolute beginner BLUE1's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,289

    Default

    Шефът ми колекционира американски автомобили от 60- те 70 -те години на миналият век, има над десет модела. Най-ме впечатли един Буик не знам какъв модел, не с дизайн или двигател, а с невероятното купе- махагон, плюш всевъзможни екстри........и огромна задна седалка, буквално по-голяма от дивана в хола ми. Тогава през главата ми мина точно тази мисъл, че секса в този автомобил не би бил никакъв проблем.
    SUBARU OUTBACK 2.5i MY06

  12. #12

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Това не може да е истина, тук съм напълно съгласен с теб.
    Сексът в кола е ужасна гавра с това прекрасно действие

    Нито имам достатъчна амплитуда за движения нито добра видимост.
    понякога точно това че е тясно и уж гадно е готиното в цялата работа, получава се малко животинко и диво
    156 2.4JTD 136+ PS

  13. #13
    BMW Killer ivailo rachev's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Paris,France
    Age
    35
    Posts
    741

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    понякога точно това че е тясно и уж гадно е готиното в цялата работа, получава се малко животинко и диво
    И особено ако си спрял на някоя отбивка на главен път и само виждаш как срещу теб се доближават фарове става още по-животинско

  14. #14
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by V@K@T@ View Post
    Като вътре дойде тясно я слагам на капака ... само трябва да внимава да не се хваща за чистачките , че ще ги изтръгне мамито им калпава
    E, не, моята сега грее и ще има после изгорени ръце.
    Този вариант не става.

    ---------- Post added at 17:17 ---------- Previous post was at 17:15 ----------

    Quote Originally Posted by ivailo rachev View Post
    И особено ако си спрял на някоя отбивка на главен път и само виждаш как срещу теб се доближават фарове става още по-животинско
    Очаквам да се включи някоя дама, защото рискуваме темата да се превърне в сексистко коч парти.

    ---------- Post added at 17:18 ---------- Previous post was at 17:17 ----------

    Quote Originally Posted by BLUE1 View Post
    Шефът ми колекционира американски автомобили от 60- те 70 -те години на миналият век, има над десет модела. Най-ме впечатли един Буик не знам какъв модел, не с дизайн или двигател, а с невероятното купе- махагон, плюш всевъзможни екстри........и огромна задна седалка, буквално по-голяма от дивана в хола ми. Тогава през главата ми мина точно тази мисъл, че секса в този автомобил не би бил никакъв проблем.
    Момчетата ти пишат за животински секс, а ти като някакъв чичо им разказваш за колекцията автомобилчета на шефа ти.

  15. #15
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Секса в кола е баси скопената работа......човек няма как да се развихри......
    Абе креват с дължина 2,20, широчина близо 1,50 метра и височина 1 метър над него ми стига да се развихря, вервай ми.... Пък е и сравнително мекичко...

    А ако се сгънат и още седалки, става дори и още по-дълго и широко. А и е много удобно за слизане и качване през задните врати, но може и през багажника...

    Е, не е Алфа, ама върши работа...





    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

Page 1 of 8 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •