Results 1 to 6 of 6

Thread: товARищи помогите

  1. #1

    Default товARищи помогите

    Нахожусь проездом в Варне. Нужны запчасти для русских коллег. Подскажите адресс разборки если есть такая. У нас не найти зеркала и ручки двери и по мелочи. Буду очень благодарен. Интернет не стабилен пожалуйста кинте смс 882960763. Сам рулю 155 уже 6 лет. Очень ее люблю!

  2. #2
    Старши алфист Tonimir's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Gorna/V.Tarnovo/Sofia
    Age
    37
    Posts
    572

    Default

    Не разбирам руски , но до колкото успях да разбера, Руския колега ще пътува към Варна, и идва с надеждата да намери части за Алфа 155 при нас, за него и колеги в Русия.

    До колкото успях да разбера интересува се от огледала и дръжки за врати (нормално за Алфа 155 ) и още нещо, но не го разбрах. (и по мелочи)

    Единствено колеги във Варна могат да му помогнат, да се намерят, и да му помогнат с намирането на каквото му трябва. През форума, ще е трудно да се организират нещата.

    Ще е добре, Някой който разбира руски, да му отговори на поста.

    AR 145 2.0 16v Turbo 300+ whp powered by ICIDesign
    AR 155 2.0 16v SUPER
    Toyota Corolla 2014 S Premium
    Moskvich 2140

  3. #3
    започва да се пристрастява salex75's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    София-Ректората
    Posts
    53

    Default

    Колегата явно търси, за негов колега ,също каращ 155 ца, огледала, дръжки на вратите и др. дреболии. Търси адрес с кола на части или авто морга във гр. Варна с налична такава кола. Пратете му SMS с телефон или адрес за връзка. Общо взето май е това...
    Свилен Александров 0890/907560. Вече без Легендата - Alfa 155 TS / 1,7 BEST of THE BEST

  4. #4
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by Antonio155 View Post
    Нахожусь проездом в Варне. Нужны запчасти для русских коллег. Подскажите адресс разборки если есть такая. У нас не найти зеркала и ручки двери и по мелочи. Буду очень благодарен. Интернет не стабилен пожалуйста кинте смс 882960763. Сам рулю 155 уже 6 лет. Очень ее люблю!
    Тъй като не мога да помогна с друго, превеждам поста за не руско говорящите колеги.
    "Намирам се попътно във Варна.Нужни са ми резервни части за руски колеги.Подскажете адрес, на който се разглабят коли(автоморга има предвид), ако има.При нас и посмъртно не се намират огледала и дръжките на вратите.Ще ви бъда много благодарен.
    Интернетът ми е непостоянен, така че моля пратете ми SMS на номер 882960763.
    Аз самия, карам 155 от 6 години и много я обичам."

    Те това е.Ако можете колеги от Варна, насочете го.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  5. #5
    започва да се пристрастява tayfun's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    киев кърджали
    Age
    52
    Posts
    88

    Default помогаем

    на въезде с варна в сторону бургас , разборки с валом , нада заезжать и спрашивает, бог в помоч)))
    Alfa 166 2.4JTD 136hp

  6. #6
    Болен алфист Z:)m's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Кърджали
    Age
    49
    Posts
    1,124

    Default

    Quote Originally Posted by tayfun View Post
    на въезде с варна в сторону бургас , разборки с валом , нада заезжать и спрашивает, бог в помоч)))
    Бе друже мой, ти няма ли да се прибираш за лятото в Кж или пак си решил да се отбиеш малко по-наюг?
    Ако все пак се прибереш, звънни да се видим. Неджо ми знае номера!
    Поздрави!

    П.П.
    Моля, коелгите да ме извинят за офф-топика!
    AR 155 1,7TS 8v, modified - http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...ad.php?t=29433
    Здравословно общество е това, в което почтено и с уважение към мнението на другите и към човечността, несъгласните могат да изразят своето несъгласие.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •