Results 1 to 5 of 5

Thread: Накрайник на жило

  1. #1
    започва да се пристрастява Alfation's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    София, Гео Милев
    Age
    33
    Posts
    40

    Default Накрайник на жило

    Здравейте колеги, имам доста кофти проблем с отварянето на пасажерската врата. След като разглобих вратата се оказа, че накрайника на жилото, което е закачено за дръжката отвътре, е счупен и излиза от ухото на самата дръжка. Както и да го мисля не виждам начин да го залепя или закрепя по някакъв начин, така че остава само вариант да търся нов накрайник. Вече съвсем се отчаях, така че ще се радвам на всякакви идеи къде мога да намеря таз' пластмаса
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails DSCN4329.jpg   DSCN4330.jpg   DSCN4332.jpg   DSCN4334.jpg  
    Alfa 166 2.0 TS
    Alfa 166 V6 TB RIP
    Alfa GT 2.0 JTS

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by Alfation View Post
    Здравейте колеги, имам доста кофти проблем с отварянето на пасажерската врата. След като разглобих вратата се оказа, че накрайника на жилото, което е закачено за дръжката отвътре, е счупен и излиза от ухото на самата дръжка. Както и да го мисля не виждам начин да го залепя или закрепя по някакъв начин, така че остава само вариант да търся нов накрайник. Вече съвсем се отчаях, така че ще се радвам на всякакви идеи къде мога да намеря таз' пластмаса
    Ами например от някоя 166 на части - все ще има такава с ударена врата, та да вземеш само накрайника.Пък може и от здрава врата,както ми го дадоха на мен - зависи от продавача и от твоите умения да убеждаваш

  3. #3
    пристрастен алфист trop4i's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Strajica
    Posts
    171

    Default

    Преди да я сглобиш провери дали се отваря лесно-каква е причината да се счупи.
    166 2.4JTD-00г.

  4. #4
    Moderator Boby's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    2,568

    Default

    Quote Originally Posted by Alfation View Post
    Здравейте колеги, имам доста кофти проблем с отварянето на пасажерската врата. След като разглобих вратата се оказа, че накрайника на жилото, което е закачено за дръжката отвътре, е счупен и излиза от ухото на самата дръжка. Както и да го мисля не виждам начин да го залепя или закрепя по някакъв начин, така че остава само вариант да търся нов накрайник. Вече съвсем се отчаях, така че ще се радвам на всякакви идеи къде мога да намеря таз' пластмаса
    Стига да ми дадеш щипката съм почти 100%, че ще ти намеря заместител. Има купища сменени брави и дръжки в сервиза където работя и все една ще пасне. Също така и в много магазини за авточасти, където продават щипки ги има.
    Opel Astra J
    ex:
    Alfa Romeo 164 2.5TD
    Alfa Romeo 166 2.0 Т.S. CF3 LPG
    Alfa Romeo 164 2.0T.S.
    Alfa Romeo 166 2.0 V6Turbo

  5. #5
    започва да се пристрастява Alfation's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    София, Гео Милев
    Age
    33
    Posts
    40

    Default

    Ех как ме зарадва с тая вест Днес ходих до два магазина където имаха всякви щипки и водачи, но тва нещо го нЕма.
    Варианта от морга го забраих след като се обадих на едни и ми заявиха, че евентуално ще ми продадат дръжката и жилото за 30пари Иначе механизма не заяжда, а сякаш самата пластмаса се износила
    Alfa 166 2.0 TS
    Alfa 166 V6 TB RIP
    Alfa GT 2.0 JTS

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •