Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 28 of 28

Thread: Стойте далече от Сервиз Петков

  1. #16
    Вече Алфанатик
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    202

    Default

    Браво и от мен колега - само така нещата ще се оправят като хора си търсят правата !!
    Аман от такива мошеници !
    Alfa 166 2.4JTD 136hp + ксенон 4300к + добавен Cruise Control + нов държач за дясно задно стъкло + ново Турбо (оригиналното така че никъв ремап мимап) + интеркулер "тунинг" от Румен + ремонтирана ГНП + още много идей за подобрение

  2. #17
    Запален алфист nvladev's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    201

    Default

    Подкрепа и от мен в търсенето на справедливостта с такива самозванци!!!
    Ако имаш нерви и възможности търси правата си докрай!
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD /99/

  3. #18

    Default

    Ето моята история с този сервиз:

    Авто сервиз Петков - Никога повече!

    Аз си търсих правата до край и КЗП го принудиха да ми върне парите. Както се вижда, схемата е подобна, стилът е същият.

    Подавайте жалби и сигнали към всички институции против фирма "СИ ЕС ПИ" ЕООД (ЕИК: 105581044) и лицето Павел Ваньов Петков.

  4. #19
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Ега ти измета... Тоя направо я кара на пиратски удари - когото успее да избичи. Само че така далеч не се стига, балъците са на изчезване вече.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  5. #20

    Cool

    Да този сигурно си мисли, че го раздава психолог и е решил, че при cloxy номера ще мине. Но не знае, че той си търси правата до край и му е пратил КЗП. Призовавам автора да не оставя нещата така, и също да подаде оплакване в КЗП.

    ---------- Post added at 18:24 ---------- Previous post was at 18:14 ----------

    Ето една прясна моя случка със сервиз Стратос. Признавам, че в сравнение с тази в темата е дребна, макар че ако бях приел офертата, ремонта щеше да достигне половината от пазарната цена на автомобила ми
    Предполагам, ще ви бъде от полза да прочетете тук https://www.facebook.com/ganbox/posts/10151084104020782 и ако искате, споделете или харесайте поста във Facebook.
    Занимавам се с оптимизация на бизнес сайтове за лесно откриване в Google.

  6. #21

    Default Малко равносметка

    Та колеги гледайте сега какво се получава - реална цена и цена на мошеника Петков
    Демферна шайба на колянов вал - 210 лв реални, 300 при мошеника
    Алтернатор - 250 лв реални, 340 при мошеника
    Ремък - 24 лв реални, 39 при мошеника
    Ролка - 25 лв реални, 80 при мошеника
    Обтяжна ролка - 105 лв реални, 220 при мошеника
    Жила за ръчна спирачка - 55 лв, реални, 84 при мошеника
    Носач - 140 лв реални, 230 при мошеника

    2.5 часа работа при мошеника струват 331 лв.


    К'во ще кажете - имайте предвид, че реалните цени са за краен клиент, а урода вероятно ползва 30-40 % отстъпка.

  7. #22

    Default

    Аз съм писал на Валя Ахчиева, наскоро в предаването "Открито" имаше тема за фалшивите автосервизи.

    Писал съм и на "Господари на Ефира".

    Ако повече хора им пишем има голяма вероятност да се заинтересуват и да стане добър репортаж

  8. #23

    Default

    Аз преди да оставя кола питам за цени на частите и цени на труд, не на час , а за конкретната операция и няма как да ме измамят- дори този от темата и си взимам всички стари части задължително.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  9. #24

    Default

    Проблемът е, че цените на алтернатора, заедно с обтяжната ролка бяха уговорени, както и труда. Не бяха съвсем на нормални цени, но той ми даде 1 година пълна гаранция и аз се съгласих.
    Проблемът е, че после той беше ми сменил неща, които изобщо не е трябвало и за чиито цени изобщо не бях питал и т.н. Сиреч, човека е преценил, че е трябвало да се сменят - търсил ме бил по телефона, но аз не съм му бил дигнал. Погледнах извлечението от Мтел, нямаше входящо обаждане от него. И понеже съм му бил казал да сменя всичко и той решил да действа, без да съм му потвърдил.
    И в неделя ме сюрпризира с нова двойна цена.

  10. #25

    Default

    В Сервиз Пеков лъжат, дори на сайта си, че давали гаранция на всеки ремонт. При мен като се скапа капачката за по-малко от 100 км., защо не ми уважиха рекламацията? Гаранция на фалшиви турски авточасти - да бе да. Надяват се, че няма да се върнеш да се разправяш.

  11. #26
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Quote Originally Posted by cloxy View Post
    ... Надяват се, че няма да се върнеш да се разправяш.
    Не, по-скро се надяват, че ще си някой неграмотник, който не ползва интернет и няма да ги наредиш както си требе и ще ловят нови балъци. Явно за един хубав репортаж ще требе да им се прати някой чичка, чийто вид /да им/ показва само едно - че бърза да полива дините и хабер си няма от цени и... измамници.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  12. #27
    Обикновен Алфа потребител didod's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София, много рядко Ст. Загора
    Age
    47
    Posts
    2,854

    Default

    Само едно питане по отношение на цените - сигурно ли е, че частите в магазинът и в сервиза са едни и същи? Второ - къде пише, че 2,5 часа работа струват 330 лв.? Отношението към клиента не го коментирам...
    Alfa Romeo 164 SUPER T. Spark /Base '95/ - gone for parts;
    Lancia Kappa JTD '98 -

  13. #28
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Към колегата пуснал темата:

    Благодарности за предупреждението към всички колеги относно "услугите" в този сервиз.

    Поздравления за всички действия, свързани с това такива мошеници да бъдат поставяни намясто.

    И един въпрос:

    Къде се намира по-точно въпросният магазин? На мен ми се струва, че там цените са приемливи (250 лв. за нов алтернатор е според мен добра цена). Тази информация би била ценна за всички нас.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •