Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17

Thread: На Интерлийз може ли да се има доверие с коли от лизинг

  1. #1

    Default На Интерлийз може ли да се има доверие с коли от лизинг

    По точно колите иззети от лизин минават ли през сервиз, опеавят ли с еако имат проблем или се пускат директно за продажба
    примерно тая: http://www.cars.bg/u240416
    и колата не се ли води ан собсвеника още-регистрирана на негово име, как ще ми я препродадат ?
    Предполагам които са от София знаят нещо за тая алфа- тя се продава от 6-7 месеца поне
    Last edited by deyanboy78; 13-08-2012 at 13:57.

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Враца
    Age
    40
    Posts
    221

    Default

    Колата докато е лизингова е собственост на компанията, така че не се притеснявай за препродаването. Иначе за това дали са сервизирани незнам.

  3. #3

    Default

    Докуемтнално няма да имаш проблем, ОБАЧЕ колите.... мани-бегай, бегай-мани
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  4. #4
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by deyanboy78 View Post
    По точно колите иззети от лизин минават ли през сервиз, опеавят ли с еако имат проблем или се пускат директно за продажба
    примерно тая: http://www.cars.bg/u240416
    и колата не се ли води ан собсвеника още-регистрирана на негово име, как ще ми я препродадат ?
    Предполагам които са от София знаят нещо за тая алфа- тя се продава от 6-7 месеца поне
    Конкретният екземпляр не е оферта поради безброй проблеми, за които не мога да се сетя Тия оферти съм ги гледал като си купувах 159 с вътрешен човек в тяхната система - там имат пълна история на колата, кога е влизала в сервиз, за какво и т.н. Имаше и една 1,9JTS която беше добра, сребриста по спомен.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by deyanboy78 View Post
    По точно колите иззети от лизин минават ли през сервиз, опеавят ли с еако имат проблем или се пускат директно за продажба
    примерно тая: http://www.cars.bg/u240416
    и колата не се ли води ан собсвеника още-регистрирана на негово име, как ще ми я препродадат ?
    Предполагам които са от София знаят нещо за тая алфа- тя се продава от 6-7 месеца поне
    Твърдо не от интерлийз,документално няма проблем,а през сервиз минават да по каско при евентуални ПТП-та.
    За които обаче няма да получиш каквато и да е информация.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  6. #6

    Default

    Отказахте ме. В четвъртак щях да ходя да я гледам тая Алфа, че съм от Добрич чак. Бая можеше да ме боли главата после ако я бях купил.

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by deyanboy78 View Post
    По точно колите иззети от лизин минават ли през сервиз, опеавят ли с еако имат проблем или се пускат директно за продажба
    примерно тая: http://www.cars.bg/u240416
    и колата не се ли води ан собсвеника още-регистрирана на негово име, как ще ми я препродадат ?
    Предполагам които са от София знаят нещо за тая алфа- тя се продава от 6-7 месеца поне
    Здравей,
    Ходих да гледам тази Алфа, и има някакъв проблем с маховика или съиденителя.. когато е на свободен ход има едно тракане в двигателя, което се усилва като натиснеш на педала на съединителя на половина.
    Но не това ме отказа да си призная честно, хората от Interlease сами обърнаха внимание на проблема и предложиха да бъде закарана на сервиз, където да го оценят и това да бъде свалено от цената. Просто не беше моя явтомобил (предпочитам комби и по-икономичния двигател).
    Имай предвид че джантите са 18-ки а в обявата май пише че са 17-ки.. също така предишния собвстеник е слагал лепенки "Alfa Romeo" по външните ръкохватки на вратите които в момента се ронят и изглеждат отвратително.. И поне на мен ми казаха че колата няма сервизна книжка и те нямат сервизната и история, била на някакъв техен партньор и те я продавали...

  8. #8

    Default

    Тракането на маховика е безобиден проблем, който имат доста 159-ки с 1,9 двигател. Дължи се на отпусканато на някакви пружинки в маховика и се оправя със смяна на комплект съединител - Мурджев да обясни по-подробно. И при мен го има и не пречи, освен че дразни. Трака като е студена, а като загрее изчезва.

  9. #9

    Default

    Quote Originally Posted by bouncer View Post
    Тракането на маховика е безобиден проблем, който имат доста 159-ки с 1,9 двигател. Дължи се на отпусканато на някакви пружинки в маховика и се оправя със смяна на комплект съединител - Мурджев да обясни по-подробно. И при мен го има и не пречи, освен че дразни. Трака като е студена, а като загрее изчезва.
    Само, че тази от обявата която коментират е 2.4, а там май е кофти това тракане, ако не го приспаднат от цената.

  10. #10
    Пристрастен до живот Valio606's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    177

    Default

    Мале хора ако знаете тая червената колко проблеми има то да беше само маховика - гледал съм разпечатка от сервиз където е карана на оглед имаше проблеми навсякъде - предварителната оценка беше за 6000 лв. за части и труд като казаха, че най-вероятно ще е повече - стойте далеч.
    Алфа ромео 75 2.0
    Алфа ромео 147 facelift 1.6 T.S.
    Алфа ромео 159 2.4 JTDm

  11. #11
    Старши алфист V_A_N_K_A_T_A's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Хасково;София-Дървеница
    Posts
    646

    Default

    Само дето на 2.4 маховика е торба с пари,при това доста над 2000лв. Друг е въпроса,че го няма никъде
    Mercedes ML 63 AMG 07'
    159 TI 2.4JTDm SW 09'
    156 2.0 20V Turbo
    VW Phaeton 3.0 TDI 09'

  12. #12
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Аз карам кола на лизинг от интерлийз и мога да кажа, че са коректни. Не биха се опитали да прибутат кола съ скрит дефект, за който знаят.
    Всичките им коли са на техни клиенти, върнати при байбек или иззети. Имат си сервизна история и прочие. Аз лично съм доволен.
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  13. #13
    започва да се пристрастява
    Join Date
    May 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    81

    Default

    Oтносно тракането,не трака маховика а едни шибани пружини на главината на феродовия диск.Личен опит след два флирта с милано моторс.
    Last edited by thecleaner; 15-08-2012 at 11:26.

    Alfa Romeo 159 SW TI-ex
    Alfa Romeo Crosswagon 2007 Mercedes GLK350 2009
    http://www.facebook.com/VenturaGarage

  14. #14

    Default

    Благодаря колеги, отказах се от тая червената. Беше съмнителна да стои 8 месеца и да не се продаде. А и ако ще и правя ремонти за 6000 и нагоре ще ми излезе златна

  15. #15
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Quote Originally Posted by NightRider View Post
    Всичко е въпрос на сметки и обстоен оглед
    Отделно Интерлийз свалят цената периодично с около 5%, ако не се е продала. Тази специално тръгна от около 22-22к, ако не се лъжа.
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •