Page 31 of 42 FirstFirst ... 21293031323341 ... LastLast
Results 451 to 465 of 628

Thread: Паркирам и живея в центъра.

  1. #451

    Default

    Явно ще се гътат сгради по морето както в Испания, но ние вървим няколко години по-назад.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  2. #452

    Default

    Да де, ама то по тая логика, аз мога да ви кажа, че просто вие не знаете къде да ходите на море и за това се просиране, повръщате, ала-бала....

    Кайо, точно преди около шест часа се прибрах от Посиди, минах през Касандрия и ми се стори, че най-добрия вариант точно там сякаш е Калитея - поне има живи хора и главната улица е над 500м.
    Може би ще се наложи да отида пак, за да проверя, но ще се замисля много сериозно

    Ето аз къде ходя (не само там, но задължително и там) вече 4 години подред.
    Гаден плаж с ширина 30-50м., с гадни широки шезлонги, с гадни шалтета, под гадни над 2х2м. чадъри, натъпкани на повече от 6м. един от друг, забити в гаден пясък прииждащ от мътна и пълна с говна вода
    Идва един гаден чичка и иска 20лв.
    После идва една сгодна женица и полугола ми сервира хапване, пийване, десерти.... носи ми вестник, отсервира ми, усмихва се, закача се... слушам музика, плувам, карам джет.... струва ми два пъти по-евтино, всички ми разбират приказките и аз разбирам (почти) на всички приказването, не съм се пребил от път и ДА, не мога да се похваля, че съм бил по чужбина

    Дъното на морето (втората снимка) сигурно е халюцинация от изпаренията на лайната



    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  3. #453

    Default

    Опасявам се, че тази тема може да се превърне в едно изфукване - кой къде и как е ходил на море.
    И по нашето Черноморие има къмпинзи, където можеш да си закараш кемпера или караваната, да ти хрущи пясък в устата, да те хапят комарите и да си плащаш яко, но важното е хората, с които си на море - те правят преживяванията незабравими.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  4. #454
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Quote Originally Posted by Доко View Post
    Аз като чета Гръко-феновете и се сещам вица за трите Бика дето седяли на хълма,единят на 20 години,другият на 40,а третият на 60
    а долу много Крави
    20 годишният рекъл - Какво чакаме та не отиваме да ги .............
    40 годишният рекъл - Може,ама до като се спускаме,лека полека докато си попасем и ще стигнем до тях
    60 годишният рекъл - Как ли пък не,заради една ...... чак там да ходя, ще чакаме, ако някоя дойде тук,тогава може

    Как успя да го изпишеш това нещо бре?Ти да не си сменил 3210 със Самсунг?

    ---------- Post added at 01:07 ---------- Previous post was at 01:03 ----------

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Да де, ама то по тая логика, аз мога да ви кажа, че просто вие не знаете къде да ходите на море и за това се просиране, повръщате, ала-бала....

    Кайо, точно преди около шест часа се прибрах от Посиди, минах през Касандрия и ми се стори, че най-добрия вариант точно там сякаш е Калитея - поне има живи хора и главната улица е над 500м.
    Може би ще се наложи да отида пак, за да проверя, но ще се замисля много сериозно

    Ето аз къде ходя (не само там, но задължително и там) вече 4 години подред.
    Гаден плаж с ширина 30-50м., с гадни широки шезлонги, с гадни шалтета, под гадни над 2х2м. чадъри, натъпкани на повече от 6м. един от друг, забити в гаден пясък прииждащ от мътна и пълна с говна вода
    Идва един гаден чичка и иска 20лв.
    После идва една сгодна женица и полугола ми сервира хапване, пийване, десерти.... носи ми вестник, отсервира ми, усмихва се, закача се... слушам музика, плувам, карам джет.... струва ми два пъти по-евтино, всички ми разбират приказките и аз разбирам (почти) на всички приказването, не съм се пребил от път и ДА, не мога да се похваля, че съм бил по чужбина

    Дъното на морето (втората снимка) сигурно е халюцинация от изпаренията на лайната



    Посиди.....бил си на правилният ръкав на Халкидики но от грешната страна......
    Ти си се прибрал преди 6 часа,аз съм живял 16 годинки в Гърция,5 от които в Солун,по Халкидики съм бил през ден професионално и не,та сигурно имам по-добри наблюдения.
    Бе лошо нема на кой където му е кефа да оди.

    ---------- Post added at 01:13 ---------- Previous post was at 01:07 ----------

    Quote Originally Posted by Mind_Control View Post
    Добре де, що плюете бг морето аз не мога да разбера?

    От моя гледна точка е пълен булшит Гърция, и по конкетно:

    - Няма готини жени
    - Няма готини заведения
    - За да пиинеш в заведение изръсваш една торба с пари

    Като стана пенсионер сигурно е на мен ще ми харесва там повече. Затова има различни целеви групи.

    А от друга страна, като искаш спокойствие, може да го получиш и на БГ черноморието, просто трябва да запалиш колата и да мръднеш 20-30 км, в коя да е посока от гъчканака и ще намериш перфектни плажчета или скали. Но както казахте- трябва да ги знаеш
    Да,да ама не,фани се събуди малко......

    100% по черноморието има арни местенца не оспорвам,не съм ходил там от 1992.......
    Last edited by Кайо; 10-09-2012 at 01:10.
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

  5. #455

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Отиди в Холандия и ако си достатъчно готин теб ще те ловуват жени, усещането е доста по-готино от това да свалям звезди на тъполитка с татуси и отврАтен диалект.
    Всяка година съм в Холандия и по точно Амстердам за по една седмица. Дори точно в момента съм там. Мен не са ме сваляли, ама остави това сигурно съм грозен, но никога не съм виждал да свалят и някой друг... А и самите холандки не са кой знае какво.. Е признавам, че на фона на немкините са направо върха. Но на фона на българките бая трябва да си изкривиш душата.. Всъщност говорехме за морето, а не за мръсните канали

    ---------- Post added at 22:26 ---------- Previous post was at 22:17 ----------

    Quote Originally Posted by kaio156 View Post
    Как успя да го изпишеш това нещо бре?Ти да не си сменил 3210 със Самсунг?

    ---------- Post added at 01:07 ---------- Previous post was at 01:03 ----------




    Посиди.....бил си на правилният ръкав на Халкидики но от грешната страна......
    Ти си се прибрал преди 6 часа,аз съм живял 16 годинки в Гърция,5 от които в Солун,по Халкидики съм бил през ден професионално и не,та сигурно имам по-добри наблюдения.
    Бе лошо нема на кой където му е кефа да оди.

    ---------- Post added at 01:13 ---------- Previous post was at 01:07 ----------



    Да,да ама не,фани се събуди малко......

    100% по черноморието има арни местенца не оспорвам,не съм ходил там от 1992.......
    И кое по- точно му е "не"-то? Да отида на плаж в Гърция и да си лягам в 6 часа, щото няма жив човек наоколо? Не казвам, че в Гърция е лошо. Въпросът е каква точно почивка целиш.
    Lexus IS200

  6. #456
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Кайо, както не си ходил от 1992 год, на нашето море, горещо ти препоръчвам изобщо да не ходиш. Ще си запазиш разсъдъка здрав.
    На всяко едно готино местенце с хубав плаж, сега има отвратителен хотел. На някои места по три-четри.
    Щом и култовото "Райско заливче" до Созопол е застроено, какво остава за останалото.
    Дайте да видим и цените.
    Дини: 1 до 1.50 у нас. 25-30 цента в Гърция.
    праскови 3 до 8 00 лева у нас 1.50 евро там
    200 грама узо с мезе 3 евро 200 грама мастика 8 лева.
    За мезето изобщо не говоря, защото трябва много да обяснявам какво точно представлява. Да кажем, че можеш добре да се нахраниш с него.

    Може още много да се пише , но няма да е коректно, защото разликата в качеството е като между Трабант и Мерцедес.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  7. #457
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Quote Originally Posted by Mind_Control View Post

    ---------- Post added at 22:26 ---------- Previous post was at 22:17 ----------


    И кое по- точно му е "не"-то? Да отида на плаж в Гърция и да си лягам в 6 часа, щото няма жив човек наоколо? Не казвам, че в Гърция е лошо. Въпросът е каква точно почивка целиш.
    Ми иди на Миконос или Крит,24 часа в денонощието жмел....всъщност не знам къде си бил но аз за толкоз живот в Гърция не съм виждал плажовете в 6 празни,ама кво ли знам аз живял съм само 16 години в Гърция.
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

  8. #458
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Още по-добре на Лесбос или Родос.
    За там се говореше да забранят достъпа на хора под 27 годишна възраст
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  9. #459
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Хаха, куку, искаме да видим обстановката, а не твоята "прекрасна" фигура и череп с "правилна" форма, който би подсказал на антрополозите какво представляват свързващите звена между мислещия човек и нашите прадеди.

    Ти не разбираш за какво става дума.
    Ние в България правим от нещо нищо, Гърците правят от нещо нещо, а Турците правят от нищо нещо.

    Не ми показвай някакво изключени, свидетел съм как райски местенца бяха съсипани за няколко години в БГ.

    Само като се сетя за плажа на Аркутино и майко мила, за плажовете при Лозенец, за плажовете на Царево, за слънчев бряг.

    ---------- Post added at 05:51 ---------- Previous post was at 05:47 ----------

    Quote Originally Posted by Mind_Control View Post
    Всяка година съм в Холандия и по точно Амстердам за по една седмица. Дори точно в момента съм там. Мен не са ме сваляли, ама остави това сигурно съм грозен, но никога не съм виждал да свалят и някой друг... А и самите холандки не са кой знае какво.. Е признавам, че на фона на немкините са направо върха. Но на фона на българките бая трябва да си изкривиш душата.. Всъщност говорехме за морето, а не за мръсните канали

    ---------- Post added at 22:26 ---------- Previous post was at 22:17 ----------



    И кое по- точно му е "не"-то? Да отида на плаж в Гърция и да си лягам в 6 часа, щото няма жив човек наоколо? Не казвам, че в Гърция е лошо. Въпросът е каква точно почивка целиш.
    Пфу, пак попаднах на неподходящ човек

    Холандките не са лоши, но наистина нашите са най-красиви, ама нещо напоследък много кухи лейки.
    Говорим за почивка, убеден съм, че след няколко години ще разбереш за какво точно говорим.
    Иначе, за ергенско-петльово море аз бих избрал Куба или Бразилия

  10. #460

    Default

    А темата беше, паркирам и живея в центъра....Как пък всяка тема се размива след втората страница. (*,..,*)

    http://www.4shared.com/photo/ekE2mx6J/untitled.html?
    Alfa Romeo 159 EX

  11. #461

    Default

    Quote Originally Posted by Stefan Caromov View Post
    А темата беше, паркирам и живея в центъра....Как пък всяка тема се размива след втората страница. (*,..,*)
    Просто темата за паркирането в центъра се изчерпа и затова така
    Lexus IS200

  12. #462
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by Stefan Caromov View Post
    А темата беше, паркирам и живея в центъра....Как пък всяка тема се размива след втората страница. (*,..,*)
    Преди години обявих награда от каса бира за този, който отвори тема,която до петата страница не я обърнем на пиенье, плюсканье и ебанье!
    За съжаление чак на третата година стана събитието.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  13. #463

    Default

    Иво, ми то само КуКу и умствения контрол говорят за
    ебанье, останалите "трима" сте за гъби в Гърция.

  14. #464
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by Доко View Post
    Иво, ми то само КуКу и умствения контрол говорят за
    ебанье, останалите "трима" сте за гъби в Гърция.
    Добри, не се подвеждай!
    Куку си е от нашите.
    Тоест пълен тъпанар-алфист!
    Гепиме ли го, ще гп откараме и на Санторини!
    За сега се прави на местен патриот.
    Остави го!
    Италфеста наближава!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  15. #465
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Quote Originally Posted by Доко View Post
    Иво, ми то само КуКу и умствения контрол говорят за
    ебанье, останалите "трима" сте за гъби в Гърция.
    Докич,батка за ебанье не се дума......оно с думи не става....
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

Page 31 of 42 FirstFirst ... 21293031323341 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •