Page 30 of 42 FirstFirst ... 20282930313240 ... LastLast
Results 436 to 450 of 628

Thread: Паркирам и живея в центъра.

  1. #436
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by Доко View Post
    Аз като чета Гръко-феновете и се сещам вица за трите Бика дето седяли на хълма,единят на 20 години,другият на 40,а третият на 60
    а долу много Крави
    20 годишният рекъл - Какво чакаме та не отиваме да ги .............
    40 годишният рекъл - Може,ама до като се спускаме,лека полека докато си попасем и ще стигнем до тях
    60 годишният рекъл - Как ли пък не,заради една ...... чак там да ходя, ще чакаме, ако някоя дойде тук,тогава може
    Нали усещаш, че знам този виц, за да напиша това?
    Тук няма гръко фенове, а има анти-черно море.
    Най-тъпото е, че нашите курорти вървят надолу, вместо да се развиват.
    Не може пред 5 звезден хотел в Константин и Елена да изплуват говна от всякакъв калибър, дебели и дълги, дебели и къси, тънки и дълги, тънки и къси и т.н.

  2. #437
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Мда, така е, ама аз съм си пенсия и затова си ходя в Гърция, а на млади години, поне морето у нас беше чисто и незастроено, както са отбелязали и Пинко и друки...., то не че жени толкова имаше, ама нейсе-алкохолът беше евтин
    Last edited by fred; 09-09-2012 at 20:57.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  3. #438

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Нали усещаш, че знам този виц, за да напиша това?
    Тук няма гръко фенове, а има анти-черно море.
    Най-тъпото е, че нашите курорти вървят надолу, вместо да се развиват.
    Не може пред 5 звезден хотел в Константин и Елена да изплуват говна от всякакъв калибър, дебели и дълги, дебели и къси, тънки и дълги, тънки и къси и т.н.
    Аз това не го оспорвам. Всъщност вероятно е така, в Гърция не съм ходил и не твърдя нищо, може би и ти това си установил, просто като ви чета и за този виц се сещам, а той си е популярен.
    Суско, само да не почнете за гъби да ходите в Гърция, ако уСещаш и този.
    Last edited by Доко; 09-09-2012 at 21:04.

  4. #439

    Default

    Аз се чудя ня Пинко, защо изобщо ходи на море при положение, че има това което има - явно за разнообразие.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  5. #440
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by old alfist View Post
    Аз се чудя ня Пинко, защо изобщо ходи на море при положение, че има това което има - явно за разнообразие.
    Нищо не може да ти даде усещането за онзи полъх, онзи бриз, а и това, което има Пинко е свързано с готвене и домакинстване на жена му
    На моренцето никой не домакинства.

    ---------- Post added at 18:33 ---------- Previous post was at 18:31 ----------

    Quote Originally Posted by Доко View Post
    Аз това не го оспорвам. Всъщност вероятно е така, в Гърция не съм ходил и не твърдя нищо, може би и ти това си установил, просто като ви чета и за този виц се сещам, а той си е популярен.
    Суско, само да не почнете за гъби да ходите в Гърция, ако уСещаш и този.
    Еми виж сега, ти ако отидеш на море в Гърция ще те обявя за пълен идиот, но аз защо да не опитам

  6. #441

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Нищо не може да ти даде усещането за онзи полъх, онзи бриз, а и това, което има Пинко е свързано с готвене и домакинстване на жена му
    На моренцето никой не домакинства.
    И в къщи не се доманства особено.
    Например днес при мен - температура на водата в басейна 25гр., хамака е на 1,50 от басейна под сянката на върбите, мини-барът пълен с бира под навеса.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  7. #442

    Default

    Що бе, чак и идиот? Май не правите разлика от почивка до туризъм?
    За почивка има къде по-добри места, но дали това се търси?
    Като гледам четящите и пишещите в темата извода е, че сте в трета фаза - вече сте за гъби.

  8. #443
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by Доко View Post
    Що бе, чак и идиот? Май не правите разлика от почивка до туризъм?
    За почивка има къде по-добри места, но дали това се търси?
    Като гледам четящите и пишещите в темата извода е, че сте в трета фаза - вече сте за гъби.
    А ти си за боровинки и шипки за чай
    Туризъм, каква е тази пролетарска думичка, някой май е прекалил със зелените училища.
    Почиват хора, които работят, ти какво правиш?

    ---------- Post added at 18:56 ---------- Previous post was at 18:55 ----------

    Quote Originally Posted by old alfist View Post
    И в къщи не се доманства особено.
    Например днес при мен - температура на водата в басейна 25гр., хамака е на 1,50 от басейна под сянката на върбите, мини-барът пълен с бира под навеса.
    Е, става дума за десетина дни не за 48 часово изключение.
    Аз не харесвам басейните, изтрезнявам в тях.

  9. #444

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Е, става дума за десетина дни не за 48 часово изключение.
    Аз не харесвам басейните, изтрезнявам в тях.
    А колко много познати бият един път до морето, плащат един големи пари и клечат покрай на басейните между хотелите, защото на децата им е скучно на плажа, макар, че плажа и морето са природа.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  10. #445

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    А ти си за боровинки и шипки за чай
    Туризъм, каква е тази пролетарска думичка, някой май е прекалил със зелените училища.
    Почиват хора, които работят, ти какво правиш?
    Знаех си, че не си чувал анекдота за трите фази.
    Аз Суси не съм почивал от има-няма петнадесет години, мНоу бачкам да знаеш.

  11. #446
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Нищо не може да ти даде усещането за онзи полъх, онзи бриз, а и това, което има Пинко е свързано с готвене и домакинстване на жена му
    На моренцето никой не домакинства.
    Всъщност моята жена (тя не ми е баш жена, щото нямаме брак) за щастие не може да готви - максимума е да свари яйце, но и там има сериозни рискове от загаряне/наводнение/подпалване на кухнята и други тежки застрахователни събития

    Казвам за щастие, защото много, ама много обичам да готвя и домакинствам. Днес например на връщане от плажа минах през касапницата, купих малко повече от килограм хубав мрамориран свински врат, лук, чушки. Разделих месото на две - за днес четири дебели вратни пържоли, които наложих с лук, бял и черен пипер. След като попрестояха малко така, напалих камината в двора с хубави дръвца, метнах една ламарина изпекох и 10-тина дебели червени чушки.



    После Фърлих мръвките на скарата върху леко посивялата жар, че да не загорят. Преди това зарових отстрани в по-хладната жар и няколко големи картофа, увити в алуминиево фолио, нарязах два големи розови домата с червен лук, прибавих и 5 от печените чушки, полях ги обилно с пресен зехтин и стана салата и половина. Бях изстудил в хладилника и един хубав сладък пипон (който е ходил там, знае кво е). И си седнахме на терасата над морето, гледахме залеза и си хапвахме.

    От остатъка на свинското вратле утре ще завъртя една кавърма с лук и останалите печени чушки. А всяка сутрин около 8-9 часа местния рибар Герасимос минава с едно бусче и продава прясно уловена риба - то не са ципури, лефери и т.н. Оня ден каза, че всеки момент очаквал да излезе дребен паламуд, ще видим.

    Та "домакинстването" изобщо не ми тежи, дори ми е много приятно и ме разтоварва. В София не ми остава време така да си угаждам.

    А относно басейна и т.н. - не, не е същото. Не става тоя номер например:



    А и много обичам да си работя на дебелата сянка на плажа, купил съм си едно инверторче за 220 волта да зареждам лаптопа. че работата си е работа...

    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  12. #447

    Default

    Отплеснахме се от темата и изпаднахме в откровения, но според мен е добре да научим децата да обичат природата, но за съжаление у нас морето вече не е част от природата и е придобило някаква урбаниснична уродливост.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  13. #448
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Quote Originally Posted by old alfist View Post
    Отплеснахме се от темата и изпаднахме в откровения, но според мен е добре да научим децата да обичат природата, но за съжаление у нас морето вече не е част от природата и е придобило някаква урбаниснична уродливост.
    Ние от темата много отдавна се отплеснахме, ама след думите ти се сетих за едни снимки, които правих през 2005 година при последното ми ходене до Черноморието. Сега сигурно и 100 пъти по-уродливо.





    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  14. #449

    Default

    Като гледам няма плажна ивица която да поеме толкова много хора обитаващи тези сгради, а аз говорих за Албена, която е засегната сравнително малко от пренаселеността.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  15. #450
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Жена ти не може да готви
    Тогава или трябва да е модел, или да изкарва много кинти, хахахаха.
    Това е шега.
    Ти си чревоугодник..хаха, как само описа всичко.
    Чакай, че пак ще ме обвинят, че ти се подмазвам.
    Браво, Пинко, ти си пич, добре, че днес съм на лаптопа, че вчера колко майни ти теглих заради тези снимки, че през таблета е тегаво, когато няма wi-fi.

    И чушчици си пекнал..ааааааааааа...., и месцето, и лукче, ти не си човек.

    А жена ти какво прави докато печеш мръвките, поне салатка не реже ли?

Page 30 of 42 FirstFirst ... 20282930313240 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •