Page 41 of 42 FirstFirst ... 3139404142 LastLast
Results 601 to 615 of 628

Thread: Паркирам и живея в центъра.

  1. #601

    Default

    За София в момента си струва единствено офис+ спаля/студио за преспиване ако се наложи и работа върху чуждо.

    След това една къща по селата високо над София (за живеене ) където няма гнусна "мараня" и то в малко селце до 300 човека.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  2. #602
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by Zlobich View Post
    Сега, ако ми кажеш, че 1А е номера на блока и живееш на високите етажи

    Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
    Не... 1-А е квартала, а блока 522.....тук високо строителство няма, макс 7 етажа...беше хубаво, спретнато, чисто и тихо кварталче, не минава градски транспорт.....но сега му ебаха майката...презастроиха го...

    ---------- Post added at 21:13 ---------- Previous post was at 20:53 ----------

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    За София в момента си струва единствено офис+ спаля/студио за преспиване ако се наложи и работа върху чуждо.

    След това една къща по селата високо над София (за живеене ) където няма гнусна "мараня" и то в малко селце до 300 човека.
    )))...я ми кажи село около София с население под 300 човека, освен Чуйпетлово, ако го знаеш къде е...?...и знаеш ли как се опазва имот в село с малко жители.....?...или това е само мечта...и м/у другото зимата въздоха в селата и вилните зони окло София е много по замърсен заради горивото за отопление, което се използува...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  3. #603

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Не... 1-А е квартала, а блока 522.....тук високо строителство няма, макс 7 етажа...беше хубаво, спретнато, чисто и тихо кварталче, не минава градски транспорт.....но сега му ебаха майката...презастроиха го...

    ---------- Post added at 21:13 ---------- Previous post was at 20:53 ----------



    )))...я ми кажи село около София с население под 300 човека, освен Чуйпетлово, ако го знаеш къде е...?...и знаеш ли как се опазва имот в село с малко жители.....?...или това е само мечта...и м/у другото зимата въздоха в селата и вилните зони окло София е много по замърсен заради горивото за отопление, което се използува...


    плюс това в тия завои към Бистрица , Железница всяко утро ще в убийство... иначе сме кумшии аз съм в младост 3 3те високи грозни блока до кауфланд

  4. #604
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by Grishata View Post
    плюс това в тия завои към Бистрица , Железница всяко утро ще в убийство... иначе сме кумшии аз съм в младост 3 3те високи грозни блока до кауфланд
    Е поне сме на близо....освен да пием бира, може и да си помагаме, когато се наложи....тел.0877166703.....
    Изместихме темата към Пазарджик...)
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #605
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Тези от ЦГМ са нек'ви галактически задници.

    Подадох онлайн заявлението за стикера и веднага получих автоматичен отговор, че в рамките на 15 работни дни ще ме информират, кога да ходя да си платя. Чаках 13 работни дни и след като нищо не получих, направих деловодна справка в портала им. Веднага получих отговор да ходя да си платя и да си получа стикера. Накрая на съобщението пише, че ако не ида да си потърся стикера в срок от 15 работни дни, считано от датата на подаването на заявлението, то се анулира автоматично.

    Да им пи**я на информационната система.
    Last edited by ecotronic; 23-10-2018 at 11:45.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  6. #606
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    За София в момента си струва единствено офис+ спаля/студио за преспиване ако се наложи и работа върху чуждо.

    След това една къща по селата високо над София (за живеене ) където няма гнусна "мараня" и то в малко селце до 300 човека.
    Ако дохода на глава от семейството е поне 2000лв си заслужава, ако има едно, дете, обаче единия родител става автоматично шофьор, освен, ако детето не се води в частни градини по "баровските" квартали. Всеки плюе София, ама всеки драпа тук да дойде, урбанизацията тече с пълна сила, обезлюдяват малките градове и села

    Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  7. #607

    Default

    Драпат за Лондон, Ню-Йорк, Вашингтон, Лос Анджелис, Фриско, Париж, Мадрид, Милано, Рим, Берлин(и др. големи немски градове), Торино, Амстердам ...

    Ако някой "додрапа" до Софето, то след 2-3 години му минава мерака и започва драпането към горните ...
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  8. #608
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Тези от ЦГМ са нек'ви галактически задници.

    Подадох онлайн заявлението за стикера и веднага получих автоматичен отговор, че в рамките на 15 работни дни ще ме информират, кога да ходя да си платя. Чаках 13 работни дни и след като нищо не получих, направих деловодна справка в портала им. Веднага получих отговор да ходя да си платя и да си получа стикера. Накрая на съобщението пише, че ако не ида да си потърся стикера в срок от 15 работни дни, считано от датата на подаването на заявлението, то се анулира автоматично.

    Да им пи**я на информационната система.

    Уви...Аз минах през цялата процедура...регистрация, прехвърляне документи. Само книжката ми е готова от 1месец и ме чака в кат, ама как да отделя половин ден пак в чакане на опашки не знам...

    Винетка си взех. Отидох на място в делничен ден на Будапеща. Имаше 4-5човека преди мен. Отне ми 35мин. Реших, че не сме дорасли все още за онлайн и с ядовете по регистрации, заявления плащания, ще отида до там и ще си взема всичко. Така и се получи.

    Започнаха яко да вдигат с паяка, защото отрязаха около 40 паркоместа, само като сложиха знаците, и сега е мега мега кошмар. Запушваме се по 5-6 коли. Дано от 1ви ноември нещата да се подобрят...
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  9. #609
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Драпат за Лондон, Ню-Йорк, Вашингтон, Лос Анджелис, Фриско, Париж, Мадрид, Милано, Рим, Берлин(и др. големи немски градове), Торино, Амстердам ...

    Ако някой "додрапа" до Софето, то след 2-3 години му минава мерака и започва драпането към горните ...
    Не съм съгласен, не мисля да продължавам в тази посока.
    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    Уви...Аз минах през цялата процедура...регистрация, прехвърляне документи. Само книжката ми е готова от 1месец и ме чака в кат, ама как да отделя половин ден пак в чакане на опашки не знам...

    Винетка си взех. Отидох на място в делничен ден на Будапеща. Имаше 4-5човека преди мен. Отне ми 35мин. Реших, че не сме дорасли все още за онлайн и с ядовете по регистрации, заявления плащания, ще отида до там и ще си взема всичко. Така и се получи.

    Започнаха яко да вдигат с паяка, защото отрязаха около 40 паркоместа, само като сложиха знаците, и сега е мега мега кошмар. Запушваме се по 5-6 коли. Дано от 1ви ноември нещата да се подобрят...
    В кой квартал си? Офиса ми е в зона Б5 бл 18,там заради уникредита е ужас, а сега със зелената зона ще започнат есин върху друг да се катерят. Паяците наистина яко обикалят, нямамьтърпение да разчистят улицата която е успоредна на стамболийски до, парк възраждане, че енстрахотия от години.

    Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  10. #610
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    Уви...Аз минах през цялата процедура...регистрация, прехвърляне документи. Само книжката ми е готова от 1месец и ме чака в кат, ама как да отделя половин ден пак в чакане на опашки не знам...

    Винетка си взех. Отидох на място в делничен ден на Будапеща. Имаше 4-5човека преди мен. Отне ми 35мин. Реших, че не сме дорасли все още за онлайн и с ядовете по регистрации, заявления плащания, ще отида до там и ще си взема всичко. Така и се получи.

    Започнаха яко да вдигат с паяка, защото отрязаха около 40 паркоместа, само като сложиха знаците, и сега е мега мега кошмар. Запушваме се по 5-6 коли. Дано от 1ви ноември нещата да се подобрят...
    Кога па ти се докопа до центъра та почна да пискаш...?....цанех те за зет, мислех, че можеш да бегаш....ама ония от Бургас с БМВ-то те надбега....ебати и спреляка...))....шегувам се Венци...))....да не вземе да се вържеш, макар, че в думите ми има бая истина...:
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  11. #611
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Хахах Бобиии...Аз от 8г. живея в Оборище, до мол Сердика. По принцип ми е все тая къде ще съм, но това културно местенце го намерих много отдавна и ме устройва перфектно като разходи, транспорт и т.н. Ако ще стават нещата с щерката ще се изнеса на село...там ще направя и една колиба за твоята алфа, че да видиш на какъв свестен зет си попаднал
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  12. #612
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    Хахах Бобиии...Аз от 8г. живея в Оборище, до мол Сердика. По принцип ми е все тая къде ще съм, но това културно местенце го намерих много отдавна и ме устройва перфектно като разходи, транспорт и т.н. Ако ще стават нещата с щерката ще се изнеса на село...там ще направя и една колиба за твоята алфа, че да видиш на какъв свестен зет си попаднал
    Това не е центъра където живееш.....а за щерката трябва да ми направиш колиба на Малдивите, иначе забрави....)
    п.п...ето избрал съм си местенце...
    Attached Images Attached Images
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  13. #613
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Аз да се върна към темата...не мога да ги разбера тия от центъра, какво толкова пискат...вчера ми се наложи да преспя баш в центъра на ул. Владайска....отивам към адреса...и оп паркирах на 20 метра от него...днес се прибирам в крайният си квартал по късно и греда, ама такава греда скоро не бях преживявал за паркиране.....една обиколка на квартала в диапазон от 300-400 метра, втора обиколка и на третата късмет....добре, че някой си приходящ еблю, беше решил да напусне терена предварително....та ми освободи място и то през три блока.....идва ми идеята да взема няколко спрея и да напиша на улицата пред блока....паркоместата са за еди кой си блок......миналата седмица спирам пред един от новите блокове в квартала, който изникнаха като гъби след дъжд......и гледам на сутринта, някой ми дигнал чистачката в знак на протест...ебати, изнервих се...аз съм го създал тоя квартал, тоез съм един от първите му жители....и вчера идва един пришелец и ще се ебава със старото куче...що не съм го видял кой е, за да му обясня, че това е за обществено ползване, а не негово собствено...нагли копелета.......в личната му карта пише. роден в Малоконаре, а се разпорежда в София след като си е регистрирал колата в Дървеница....ай стига бе....винаги съм бил толерантен към не софийските регистрации, човека е дошъл от друг град, не познава мястото, объркан е, как да не му помогнеш....и на мен са ми помагали във Варна, Русе, В. Търново и къде ли не...но най ме дразни някой със софийска регистрация, да изскочи от колата и да започне да ми мяка....е тогава не му цепя басма.....
    Станахме идиоти...и аз се чувствам вече такъв...заобикаляща среда.....с какъв се събереш такъв ставаш.....
    Не може цялата страна да е София, Пловдив и Варна.....ще го разберем някой ден, когато тези управляващите, вече няма да са в България....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  14. #614
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Аз да се върна към темата...не мога да ги разбера тия от центъра, какво толкова пискат...вчера ми се наложи да преспя баш в центъра на ул. Владайска....отивам към адреса...и оп паркирах на 20 метра от него...днес се прибирам в крайният си квартал по късно и греда, ама такава греда скоро не бях преживявал за паркиране.....една обиколка на квартала в диапазон от 300-400 метра, втора обиколка и на третата късмет....добре, че някой си приходящ еблю, беше решил да напусне терена предварително....та ми освободи място и то през три блока.....идва ми идеята да взема няколко спрея и да напиша на улицата пред блока....паркоместата са за еди кой си блок......миналата седмица спирам пред един от новите блокове в квартала, който изникнаха като гъби след дъжд......и гледам на сутринта, някой ми дигнал чистачката в знак на протест...ебати, изнервих се...аз съм го създал тоя квартал, тоез съм един от първите му жители....и вчера идва един пришелец и ще се ебава със старото куче...що не съм го видял кой е, за да му обясня, че това е за обществено ползване, а не негово собствено...нагли копелета.......в личната му карта пише. роден в Малоконаре, а се разпорежда в София след като си е регистрирал колата в Дървеница....ай стига бе....винаги съм бил толерантен към не софийските регистрации, човека е дошъл от друг град, не познава мястото, объркан е, как да не му помогнеш....и на мен са ми помагали във Варна, Русе, В. Търново и къде ли не...но най ме дразни някой със софийска регистрация, да изскочи от колата и да започне да ми мяка....е тогава не му цепя басма.....
    Станахме идиоти...и аз се чувствам вече такъв...заобикаляща среда.....с какъв се събереш такъв ставаш.....
    Не може цялата страна да е София, Пловдив и Варна.....ще го разберем някой ден, когато тези управляващите, вече няма да са в България....
    Ела на ул. Цар Асен да видиш ти що е то паркиране. То не са адвокатски кантори през деня, а пък надвечер гъзета ходещи по витошка. Обикновенно ми трябват 15 минути да намеря място евентуално за паркиране. На теб ти вдигнали чистачката, на мен пък ми пуснаха ключ на задния ляв калник и врата, а колата си е паркирана спрямо правилата, не е на кръстовището както обичат много да паркират.

    Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  15. #615
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Аз лично "пискам", защото в съседство има една голяма болница и едно голямо увеселително заведение и нито едно от двете няма изграден подходящо оразмерен паркинг. Като така, "клиентите" им паркират на местата на живущите и за тях места - йок.

    На теб, Боби, харесва ли ти да идеш в магазина за сирене, да си платиш сиренето и да не ти го дадат?

    Ей затова "пискам".

    А иначе, като изключим пришълците, наличието или отсъствието на паркоместа е в пряка зависимост с умствените възможности на проектиращите градоустройствените планове.

    Как искаш в Младост да има достатъчно паркоместа, когато някога за един 8 етажен вход са проектирани 20 паркоместа а сега има 30 автомобила?

    Иди във Виена и ще видиш, че за разлика от София там отстоянието между сградите е голямо, улиците и тротоарите са широки и гъчканица от паркирани коли, няма.

    А по времето, когато Виена е била европейска столица, София е била една кална нива. Значи не е било, като да не е имало откъде да гледат родните ни градоустройчици...


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

Page 41 of 42 FirstFirst ... 3139404142 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •