Results 1 to 13 of 13

Thread: Тампони за долните носачи за Alfa 156

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv-Sofia
    Posts
    28

    Default Тампони за долните носачи за Alfa 156

    Някой знае ли, дали може да се сменят само тампоните на носачите или трябва да се сменят целите носачи.Цената на носачите е 235лв. за бройка и за това ще съм благодарен на всеки който може да ми помогне с алтернатива.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 12/1998

  2. #2

    Default

    по добрия вариант е целите носачи според мен!

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    67

    Default леле малееее

    има и тампони и цели носачи тампоните са около 40лв<двата> а целия носач е 140лв и го има

  4. #4

    Default

    Винаги съм си мислел, че на 156-цата долните носачи са като тези на TIPO, Tempra, Dedra, но може и да съм в грешка. Защо пък тампоните да са различни?!?!

  5. #5
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    935

    Default

    Quote Originally Posted by 2000 Turbo
    Винаги съм си мислел, че на 156-цата долните носачи са като тези на TIPO, Tempra, Dedra, но може и да съм в грешка. Защо пък тампоните да са различни?!?!
    156-цата е с коренно различно окачване
    и е с два напречни носача
    ИТАЛФЕСТ 2004 - "Барабар Петко с мъжете"


    ИТАЛФЕСТ 2005

  6. #6
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    935

    Default Re: Тампони за долните носачи за Alfa 156

    Quote Originally Posted by Unicom
    Някой знае ли, дали може да се сменят само тампоните на носачите или трябва да се сменят целите носачи.Цената на носачите е 235лв. за бройка и за това ще съм благодарен на всеки който може да ми помогне с алтернатива.
    колега а ти защо искаш да сменяш носачите
    питам защото 156-цата има фабричен дефет и почва да и скърца окачването отпред, но то се получава от горните а не от долните носачи
    ИТАЛФЕСТ 2004 - "Барабар Петко с мъжете"


    ИТАЛФЕСТ 2005

  7. #7

    Default

    Май започвам да се разубеждавам за 156-ца. Бях решил на пролет да се сдобия с една такава, но предното окачване (покрай Dedra-та) ми е болна тема, а и тези цени на носачите ме връщат в изходна позиция. Не че ако впоследствие бъдат побългарени като тези на дедрата ще мръднат ама се плашим!

  8. #8
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    67

    Default а така

    да и аз имам такива наблюдения за А156 наи-честият им проблем е в горните носачи а има и само втулки за тях

  9. #9
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv-Sofia
    Posts
    28

    Default

    Тампоните на долните носачи са скъсани. Горните явно са сменяни и са си наред. Оригинално няма тампони, а трябва да се сменят целите носачи. Намерих някакви произведени от BIRTH-Италия и ще сложа тях, макар че се съмнявам колко ще са качествени.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 12/1998

  10. #10
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default birth

    това,което са ти дали -Бърт е боклук и кара точно 1 месец.Сменяхме на 33-ка и знам от опит-оригиналните са от тефлон отвън, а тия са некакви железни и направо носача се разду.Вносител на тия боклуци е Тодоров.Хвърли ги и си търси нещо по -добро.Направи си сметка какви носачи ти предлагат,щом носач Тeknorot(Turkey) е 256лв
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  11. #11
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    935

    Default

    в интерес на истината и аз не бих ти препоръчал BIRTH, провери в ТиН какво предлагат
    ИТАЛФЕСТ 2004 - "Барабар Петко с мъжете"


    ИТАЛФЕСТ 2005

  12. #12
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv-Sofia
    Posts
    28

    Default

    проблема е че вече ги купих тези тампони BIRTH и не ми се дават пари за други, само се чудя може ли да се износят носачите защото втулките са метални
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 12/1998

  13. #13
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default тампон

    Аме братле,нали ти казах-на една 33-ка като натиснахме с пресата втулката-носача се разду.Не се занимавай с тия Бърт,туре се нещо по-качествено.
    Аlfa 164 Super 2.5TD

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •