Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 82 of 82

Thread: Съвет при покупка на 166 2.4jtd

  1. #76
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    69

    Default

    Иначе цените са много добри за обслужването на колата сега ги гледам в AXM-AUTO.com ... А качествени ли са продуктите от там.

  2. #77

    Default

    Quote Originally Posted by BMWWW View Post
    Иначе цените са много добри за обслужването на колата сега ги гледам в AXM-AUTO.com ... А качествени ли са продуктите от там.
    да
    156 2.4JTD 136+ PS

  3. #78
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    69

    Default

    Четох темата за регистрация на нов внос,но един въпрос имам който ми убягва.Та значи отиваме правим договор с тоя каде продава колата и отивам с него в КАТ за транзитни номера и там след като огледат колата ми дават номерата.Ами ако тая кола не е редовна нещо документите какво правим после .Парите сме ги дали вече т.е имаме кола която ще я конфискува КАТ и сме вътре с парите ли ?

  4. #79

    Default

    Ако толкова се притесняваш, разбери се с човека, чак като минеш КАТ да му платиш цялата сума или направо той да ти извади транзитки
    Ама защо ще вадиш транзитни номера? Няма ли директно да си я регистрираш?
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  5. #80

    Default

    Най- безопастния вариант е продавача да я регистрира и после да ти я продаде пред нотариус.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  6. #81
    Алфа Кентавър gorbi's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Варна/Одеса
    Posts
    416

    Default

    Ако се купува нововнос от юридическо лице - няма нотариус, пишат ти само фактура.
    Ако се притесняваш от пре-набити номера или проблеми при регистрация - договори се да платиш цялата сума след като колата е регистрирана с транзитни номера.
    Обикновено искат парите преди това, за да се счете сделката за приключена и всички разходи след това - по регистрация на транзитни номера, застраховки и такси да са за сметка на купувача.
    Но пък това си подлежи на пазар. Казваш - искам я регистрирана със застраховка и седмична винетка - ето ти задатък 1000 лева. Като се върна, да е паркиран отпред, измита, с номера и всички документи.
    Ако джамбазина е точен и колата е редовна - не виждам причина да откаже.
    AR 166 2,4 jtdm
    NT II 2,7 tdi
    Peugeot 206 1,1
    AR 155 1,6 ex, AR 145 1,9 jtd ex, MB 124 CE ex

  7. #82
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    69

    Default

    Е аз съм от Враца а тя е от Пловдив ... ако я купя евентуално де ,че се не знае.Та нема как .. по скъпо излиза да ми я доакра некой отколкото с транзитни номера !

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •