Results 1 to 3 of 3

Thread: Кожа от ТС с десен волан на боксер с ляв волан

  1. #1
    Старши алфист zaryto's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Пловдив
    Posts
    560

    Default Кожа от ТС с десен волан на боксер с ляв волан

    Кожен салон от 145 с десен волан може ли да се сложи на такава с ляв волан?Питам тъй като шофьорската седалка има механизъм за повдигане,която на десния волан е от на нашата пасажерска.Някой правил ли е тази процедура?Интересува ме дали може механизма да се премести на лявата седалка и да стане като заводско?Намислил съм на боксера да му сложа кожа от ТС черна,като запазя корите и таблото в сиво,само да сменя тапицерията на предните кори и седалките.И другия ми въпрос е за задните кори може ли да сменя тапицерията с кожа като предните с разпробиване на нитовете?
    Brera 2.4 JTD 20v, 147 1.6 16v Ex, GT 1.9 16v Multijet Ex, 147 1.9 16v Multijet Ex, 147 1.9 8v JTD Ex, 145 1.6 Boxer Ex
    За ортодоксалните “Алфисти” друг мотор освен боксера не съществува!!!

  2. #2
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    Има оригинални кожени задни кори, сигурен съм че ако потърсиш ще намериш. Пълно е с донори.
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

  3. #3
    Старши алфист zaryto's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Пловдив
    Posts
    560

    Default

    Има,но са черни там е проблема,а на боксера корите са сиви.
    Brera 2.4 JTD 20v, 147 1.6 16v Ex, GT 1.9 16v Multijet Ex, 147 1.9 16v Multijet Ex, 147 1.9 8v JTD Ex, 145 1.6 Boxer Ex
    За ортодоксалните “Алфисти” друг мотор освен боксера не съществува!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •