Page 17 of 31 FirstFirst ... 7151617181927 ... LastLast
Results 241 to 255 of 462

Thread: ИТАЛФЕСТ 2012

  1. #241

    Default

    Аз също съм доволен....видях се с приятели,хапнахме,пийнахме,нагледах се на хубави коли и хора....прегърнах Токича.....и така.
    Времето беше с нас....изгорях много и така.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  2. #242
    Сатанист Член на клуба Bodom's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Posts
    783

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Ето ВИ и едно клипче как Боянсер (член на УС на КАРБ) "вътворява ред по пистата" и прави кеф на публиката....

    http://www.youtube.com/watch?v=zqzkz...ature=youtu.be
    Браво, само дето Боянсер не е член на УС на КАРБ.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm '07
    EX' Alfa Romeo 145 1.4TS '98

  3. #243
    Алфоман D-I-V-A-K-A's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    912

    Default

    Quote Originally Posted by tokata_pz_flex View Post
    Кръгли стикери с надпис '' Италфест 2012 Лесново '' се раздаваха на входа от стюардите , заедно със стикерите с номера . Това беше до около 10:00 часа .
    Moment4Life :
    Колега, кръглите стикери просто някак изчезнаха в един прекрасен момент ( не помня в колко беше).
    Колеги, съжалявам за неудобството, защото знам, че някои от вас ги събират,а и е хубав спомен, но...
    Alfa Romeo 146 Junior EX/Alfa Romeo 146 Ti EX /Alfa Romeo 156 GTA EX/Alfa Romeo 147 GTA wannabe

  4. #244
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Защо все си мисля, че точно желанието за по-добра среда провали много неща.
    Ако бяхме на някоя поляна край някой гьол при всички положения щеше да е по-добре.
    Евала им правя на рокерите. У наше село се събират горе на Памука. Като няма писта, виж как се организират в други забавления.
    За да оценим аудио системите, не е необходимо да имаме някой комплексар от ЕММА, който да реже заради цвета на кабеля или, че бушона не е от определена марка.
    Достатъчен е един уред да се замери звуковото налягане и една комисия от самите нас за дизайна и готово. Ако някой иска ЕММА да ходи на туниг фестовете.
    Пролетните събори на клуба стават по-добри, защото програмата е много по-семпла, а и всички отиват не заради драг, а за да с видим и пообщуваме.
    На Юндола изкарахме до сутринта в сладки приказки.
    Във Враца едвам се разделихме сутринта, На Брацигово на срещата "155 пияници и приятели" програмата започна от обед и завърши чак на другия ден. Имаше всичко и най-вече приятелски разговори.
    Това се нарича умение да общуваш.
    Когато не можеш, все чакаш някой друг да ти направи кефа и все си недоволен.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  5. #245
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Quote Originally Posted by Lei-chery View Post
    Ти си с черна точка за отсъствие
    Пиши две,едната си я давам аз.
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

  6. #246
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    Вечерята сама по каза разочарованието на хората от феста
    Аз щах да присъствам НО
    ето дошъл съм на фест
    наредих се за тунинг ,ми то било само за музика и визия , за силов НАМА
    махнах се ядосан
    загледах другите събития , и ето водещия обяви че щяло да има драг и всички се залетяха към пистата , организаторите Спяха , като загледаха какво се случва
    и накрая не сме на изложба на картини а на КОЛИ
    един каза че нямало да има драг ако зависи от него
    ми нали се сещате че с този манталитет скоро никой няма да дойде ако така продължавате да мислите
    Сами си извадете изводи къде беше публиката на феста когато имаше импровизиран драг И защо ли защото хората жадуват за миризма на бензин и на бензин и на гуми - нали са коли за бога
    за какво ни е фест ако няма атракции свързани с коли

    аз съм бил на няколко но забелязвам че оправия няма
    Хора погледнете малко в страни и вижте другите как го правят барем за 8 години да си бяхте няква поука НО уви
    с няколко думи - Прецака се Софииския фест който обещаваше да бъде интересен - Но не беше

    п.с Винаги се е знаело че на тази писта е имало проблем с драга защо точно там решихте да е , като предварително се е знаело че ще има проблем
    защото собствениците винаги са мрънкали заради маркировката
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  7. #247
    helter-skelter PEPI-2ALFA's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Сандански
    Age
    52
    Posts
    1,597

    Default

    Аз съм доволен от феста, благодаря на участвалите в организацията. Винаги може по-добре, например догодина.

    П.П. А, и едно 6+ за музиката
    166 JTD '02 ; 146 1.6TS Junior '98 - бракувана, продава се на части ; 155 1.8TS SILVERSTONE '94 -продадена

  8. #248
    статус: Пътуващ pe6kata212's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Нови Искър
    Posts
    712

    Default

    Не съм го казвал,но ще повторя,бенда беше уникален,много ми хареса

    Alfetta GTV 2000TS 87г. Alfa Romeo 164 2.0TS 91г. Alfa romeo 155 1.8TS 93г. Honda VFR400 NC24

  9. #249
    Запален алфист rijko's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Selo Dermanci, Loveshko
    Age
    43
    Posts
    366

    Default

    Феста бе куцо организиран. Като почнем с лепенките с номерата, аз даже си поръчах една с номер и ми струва +5лв. ама и 20ст. не струва реално. После с правилата за всичките мероприятия. хахха кар аудио без замерване на dB ми по добре не го правете, като не може да се проведе правилно. Майсторско шофиране без правила и нужното обезопасяване на "трасето". После по едно време водещия обяавява драга почва. Всички юрууууш на доматите да се гонкат и самоо горкия МОРДОХИ тича да пази зяпачите да ги не блъсне някой. Собственици те на летището виждат анархията и са си рекли е сега ако блъснат някой кой ли ще го отнася. И БуМ, НЕМА ДРАГ. От там народа по Български нервен става и си тръгва. И ГОЛЕАМА ГЛУПОСТ БЕ Нено да се качи да кара 155-цата. И ако някой се чуди и пцува тоя дето си бе спрял 146-ти цвят бордо по средата на пистата, това бях аз. Защото видях че се пускат на гонки докато течеше майсторското шофиране и доста от колите прелитаха финиша и излизаха на пистата. А съм се нагледал на смъртни случай по мероприятия с моторни спортове. ЕВАЛА ЗА и НА ГРУПАТА
    Sprint 1.5boxer, 33 1.7 boxer, 146 1.6 boxer,146 1.7boxee 146 2.0TI, 156 1.9, 166 2,4, 159 1.9Jtdm ръчка, 159 1.9Jtdm q-tronic 159 2,4Jtdm q-tronic, 155 1.7, 155 1.8
    ако мислиш че е здрава дай та тествам - 14двигателя, - 18ск.кутйи.

  10. #250

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Ето Ви едно импровизирано клипче на ЖЕЛЯЗНАТА ГРУПА от София... Звезди, Мурджев и Рашо липсват щото бяха пред БАТ ВАС....

    http://www.youtube.com/watch?v=a5eeQ...e_gdata_player





    Ето ВИ и едно клипче как Боянсер (член на УС на КАРБ) "вътворява ред по пистата" и прави кеф на публиката....

    http://www.youtube.com/watch?v=zqzkz...ature=youtu.be
    Ей нос пак ти се иска да наплюеш клуба ама тоя път не става. Отдавна не съм член на ус на карб. Айде пий една вода

  11. #251
    t.s. Destroyer mik mik's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Burgas / Sofia
    Posts
    480

    Default

    Quote Originally Posted by tsvety View Post
    Явно аз съм била крайно несимпатична на стюардите на входа. Ама мъжа ми който беше 3 коли зад мен е готин, ама и него не го е огряло с кръгъл стикер
    Аз бях точно зад теб на входа и ми дадоха стикерче...

    Иначе,
    мястото, кетъринга и бенда бяха уникални!
    Номерата за колите - отврат!
    Alfa Romeo 147 "Selespeed"

  12. #252
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    Quote Originally Posted by bouncer View Post
    Ей нос пак ти се иска да наплюеш клуба ама тоя път не става. Отдавна не съм член на ус на карб. Айде пий една вода
    ти вземи си мапни колата щото хората те мислят за дизел а май си турбо бензин или поне така трябва да се водиш
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  13. #253

    Default

    Quote Originally Posted by bouncer View Post
    Ей нос пак ти се иска да наплюеш клуба ама тоя път не става. Отдавна не съм член на ус на карб. Айде пий една вода
    По клуба няма защо да искам да плюя. Няма смисъл да ти обяснявам. Плюс тва тука организацята е на ТРИ клуба не на КАРБ.
    Все тая..... тоя де кара колата до теб е малък и е ясен че енергията му е в повече... ама ти да правиш простотии по пистата си е тъпичко. Се ла ви......
    Двуметрова гуша не ставай заядлив поне, моля те.

    п.с. Не е мъжко да се гордееш, че не си член. Всеки може да не може. Ти давай пък неможи.

    ---------- Post added at 23:30 ---------- Previous post was at 23:26 ----------

    Quote Originally Posted by rijko View Post
    И ГОЛЕАМА ГЛУПОСТ БЕ Нено да се качи да кара 155-цата.
    КАто цяло да и за тва Радо е виновен, мога да ти дам телефона му.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  14. #254
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Default

    Ако позволите да се изкажа и аз ...
    Феста беше добре замислен, и много хора хвърлиха страшни усилия нещата да вървят по някакъв ред - шапка свалям на всички замесени, защото знам какво е да се организират такива неща!!!
    За мен лично Феста е шанс да се съберем колкото се може повече хора, обединени от една идея - любовта към Италианските автмобили, и към емоцията, която ни дават. Ще ме извинявате, но драг състезанието в случая не трябва да е основна цел на събитието !!! Както казаха много други колеги преди мен - ако искате драг - възползвайте се от датите в календара на конкретната Асоциация !
    Видях се с много познати - доста от тях познавам още откакто Клуб и Форум едва прохождаха... Това беше за мен Феста - да се видим, да поговорим - неща, които напоследък се случват веднъж в годината.
    Знам, че не е редно да се критикува на общо основание, но основните минуси за мен са :
    - часовете на обявената програма (закъснение и хаос, както и липсващи предварително обявени елементи);
    - липса на каквото и да е обезопасяване на "трасето" за майсторско шофиране ;
    - ужасяващо ниска култура на доста от присъстващите - еми съгласете се, че някак не е редно да си хвърлиш боклука на земята щот те мързи да направиш десет крачки до кошчето ... или да се изпикаеш насред полето пред очите на всички, щот' видиш ли, кенефа бил на цели 200м от теб ... За това си има само една подходяща дума - СВИНЩИНА !;
    - вечерята (и организацията за нея) няма да ги коментирам дори, макар да не присъствах и аз - по същите причини, които накараха много други верни фенове да отсъстват ...
    - липсата на реклама - еми МАЛОУМНО е да очаквате феновете да си разпечатват сами флаери и т.н. глупости ! Изобщо няма да хапя и за идиотски изработените номера, за които дори платихме горница - за да сложите на тях псевдоним, който никой няма да може да прочете дори !!! За качеството няма да коментирам - тотално разочарование !!! За 6лв тоя стикер трябваше да е златен бре ... ето ви един стикер на цена от 1.50 лв, да се поучите (не си правя реклама, и да - стикера наистина е със позлатени букви!!!) :



    Както и да е, стига с негативите. Хубавите неща :
    - готина група с як репертоар;
    - времето беше супер
    - водещия беше добър, макар че беше тъпо да бърка AC/DC със W.A.S.P. ;
    - споменах ли групата ???

    Еми тва е от мене. Поздравления за всички, положили труд и старание ИталФест 2012 да стане реалност !
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  15. #255

    Default

    Аз пък да ви кажа, ЕВАЛА на мариачите, ама другия път няма да е лошо нЕкакси да се бръкнат за мааааааалко по-разнообразен жанрово репертоар
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

Page 17 of 31 FirstFirst ... 7151617181927 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •