Page 19 of 31 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast
Results 271 to 285 of 462

Thread: ИТАЛФЕСТ 2012

  1. #271

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    Нено земи изтрезней, па после пиши тука. Три бири на феста и още не те е пуснало...

    Да не говорим, че сега плюеш по организацията, ма кара на Радо колата пил между 200 човека...
    Аз не съм плюллл, бъркаш. Аз си тръгнах доволен от феста и то много!!!!!

    http://www.facebook.com/VenturaGarage
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  2. #272
    147 3.7 GTA Пепи's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Гара Елин Пелин
    Age
    33
    Posts
    92

    Default

    Лично аз харесах феста. Липсваше само контрол на зажаднелите за гонки фенове
    Искам да попитам всички които се пускаха по пистата, колко беше максималната скорост която успяхте да развиете?

  3. #273

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    Да не говорим, че сега плюеш по организацията, ма кара на Радо колата пил между 200 човека...
    Мда така е. Но пък знам един къде беше изпил 5 + и кара..

    http://www.facebook.com/VenturaGarage
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  4. #274

    Default

    Естествено, че си доволен....
    И ние сме доволни - НЕМОЖАЧ!!!
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  5. #275
    Болен алфист vegatta's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    39
    Posts
    1,811

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Мда така е. Но пък знам един къде беше изпил 5 + и кара..
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD...Alfa Romeo 155 2.0 8V TS Turbo... Alfa Romeo 75 2.0 TS...Powered By ...

  6. #276
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    44
    Posts
    1,912

    Default

    Приключихте ли с оплюването на организаторите, тия долни мръсни роби на банда некултурни и прости алфаджии?!?

    Аз пък съм страшно недоволен от посетителите - мърльовци, люпещи семки, сеещи биклук навсякъде селяндури със стаден характер! Била ви харесала кльопачката и групата, хахаааа ще ме уморите бе хора! Следващия фест ще е под мотото "Елате да се наплюскаме заедно". Нямало драг, ми нямаше и това е голям пропуск! Хора стегнете се, един от най-ярките слогани на любимата ни марка е "Спортно сърце", не "Подредихме се на поляната", не "Сменихме гумата за 15 секунди"! Алфа Ромео е кола в движение на пистата, не напудрена пластмаса на паркинга, не задкормилно устройство под шатрата при кебапчетата и кюфтетата! Не ви е харесал Феста защото останахте бездейни, стадо чакали, неспособни да се забавляват, ако не им се поднесе на готово и недоволни от поднесеното им! Пък и се нацупиха като недолюбена мома след като им развалиха анархията и взеха, че си тръгнаха. Срам ме е, че хора като вас се наричат алфисти, а всъщност обикновени алфаджи! За пореден път хора, които мога да преброя с пръстите на ръцете си се опитаха да направят нещо привлекателно,а в последствие получиха кофи с лайна върху себе си. Тук обидите са минимални, но във "социалната" мрежа сура тефтер се стига до нелицеприятност. Не мога да си обясня Управителният Съвет на Клуба до кога ще си пропилява нервите, времето и личните средства за да има матрял за оплюване от хейтърите(една много любима но и точна дума взимствана от Ne0)

  7. #277

    Default

    Този фест трябваше да е по-добър от 2008, но не стана. Жалко, не знам колко хора се събрахме, да кажат организаторите, според мен ~Пловдив другата година също ще е посещаван, защото София в близките 2-3год. я отписвам и конкретно Лесново. В Хасково за мен беше най-добрият италфест(бил съм на 2008, 2009, 2010, 2012), първи ден-показване на колите, втори ден каране на писта, картинг и много емоции.

    Как виждам аз един добър италфест:

    1. Организация и спазване на часовете, каквото се напише на рекланите флаери, така и да бъде. 10:00ч. откриване, открева се, кой кога дошъл, какво станало точка. 10:30 едикакво си, 11ч. и така. И на мен ми беше рано 7ч. да тръгна от нас за организираното отиване, но в 10ч. бях на пистата за откриването.

    2. На един фест трябва да си има водещ и да се дава информация, ако щеш през 30 или 15мин. какво и как ще става и какво следва. На входа ти се дава програма, не само рекламни стикери и диплянки. Да се даде думата на хората организирали го, както и другите помогноли за това, да кажат по някоя дума. За това е микрофона да се говори. Браво за групата на живо, но и диджей става.

    3. Когато има конкурс (записването става преди това, има си списък и се върви по него) за тунинг или каквото и да е друго се дава думата и на участниците колкото и да са, за това са там да си покажат колите и да кажат каквото им е на душа. Вярвайте ми който има италианска кола винаги има какво да каже без да е специалист или разбирач.

    4. Да редно е да има драг, майсторско шофиране или каране на писта, зависи къде се прави италфеста, но да е на другият ден. Така всички дружно и заедно ще имаме една вечер. Тук отново визирам Хасково.

    5. На Италфест ми липсваха вносителите на такива коли, защо не са там?

    Не мога да кажа, че не ми хареса, но давам 3.5 оценка от мен, и не съжалявам, че съм присъствал. Страшно много познати хора се видяхме и това е една от главните идей все пак!

    ex Аlfa Romeo 156 2.0 16V TWIN SPARK mod '99 замина...
    0889 636 093

  8. #278
    Старши алфист kpacuo's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Горна Оряховица
    Posts
    548

    Default

    Quote Originally Posted by MrX View Post
    .... Алфа Ромео е кола в движение на пистата, не напудрена пластмаса на паркинга.....
    Колега във този ред на мисли какво следва , да си оставим само моторите във колите една седалка и да даваме газ на пистата само ?
    Айде стига убиди на пудрене , всеки сам решава във каква насока ще си развие колата ....
    На Италфест 2013 колите на платформи ли трябва да идват?
    Незнам колко хора на това мнение но аз лично немога да приема такова отношение , това си е чисто оплюване.

    И за втори път ще кажа на мен ми хареса феста , поздрави към вас организатори.

  9. #279
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    София
    Posts
    228

    Default

    Аз не разбрах кой победи в конкурса за детска рисунка Италфест Глупости Кебапчета детски рисунки, смяна на гуми, филтри и масла. Аз останах адски разочарован не толкова от липсата на драг-а което си беше доста кофти, но и от липсата на клубовете като такива нямаше шатри на клубовете с матеряли с лепенки, среша с управляващите клуба, възможност за записване за членство. Нямаше никаква подкрепа от нито един офицялен представител на някоя от марките. На мен ми напомняше повече на асамблея знаме на мира отколкото на фест на автоклубове.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD
    Fiat Coupe 2.0 16V

  10. #280

    Default

    Quote Originally Posted by WhitePower View Post
    Вечерята сама по каза разочарованието на хората от феста
    Аз щах да присъствам НО
    ето дошъл съм на фест
    наредих се за тунинг ,ми то било само за музика и визия , за силов НАМА
    махнах се ядосан
    загледах другите събития , и ето водещия обяви че щяло да има драг и всички се залетяха към пистата , организаторите Спяха , като загледаха какво се случва
    и накрая не сме на изложба на картини а на КОЛИ
    един каза че нямало да има драг ако зависи от него
    ми нали се сещате че с този манталитет скоро никой няма да дойде ако така продължавате да мислите
    Сами си извадете изводи къде беше публиката на феста когато имаше импровизиран драг И защо ли защото хората жадуват за миризма на бензин и на бензин и на гуми - нали са коли за бога
    за какво ни е фест ако няма атракции свързани с коли

    аз съм бил на няколко но забелязвам че оправия няма
    Хора погледнете малко в страни и вижте другите как го правят барем за 8 години да си бяхте няква поука НО уви
    с няколко думи - Прецака се Софииския фест който обещаваше да бъде интересен - Но не беше

    п.с Винаги се е знаело че на тази писта е имало проблем с драга защо точно там решихте да е , като предварително се е знаело че ще има проблем
    защото собствениците винаги са мрънкали заради маркировката
    Колега, не искам да се заяждам, но ти като си ходил поне 11 години на училище, защо не се научи да пишеш идеално? Имаш пропуски, нали?!?! Примерно ... "по каза" се писе слято..и т.н.
    Е, така е и с Феста....няма идеално събиране, което да се хареса на всички присъстващи....Това е положението !!!

  11. #281
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by rtfm View Post
    Аз не разбрах кой победи в конкурса за детска рисунка Италфест Глупости Кебапчета детски рисунки, смяна на гуми, филтри и масла. Аз останах адски разочарован не толкова от липсата на драг-а което си беше доста кофти, но и от липсата на клубовете като такива нямаше шатри на клубовете с матеряли с лепенки, среша с управляващите клуба, възможност за записване за членство. Нямаше никаква подкрепа от нито един офицялен представител на някоя от марките. На мен ми напомняше повече на асамблея знаме на мира отколкото на фест на автоклубове.
    Аутоиталия са главен спонсор,какво искаш още ?????????
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  12. #282

    Default

    Quote Originally Posted by rtfm View Post
    Аз не разбрах кой победи в конкурса за детска рисунка Италфест Глупости Кебапчета детски рисунки, смяна на гуми, филтри и масла. Аз останах адски разочарован не толкова от липсата на драг-а което си беше доста кофти, но и от липсата на клубовете като такива нямаше шатри на клубовете с матеряли с лепенки, среша с управляващите клуба, възможност за записване за членство. Нямаше никаква подкрепа от нито един офицялен представител на някоя от марките. На мен ми напомняше повече на асамблея знаме на мира отколкото на фест на автоклубове.
    Ами .....ако се беше навъртал край сцената щеше да видиш и награждаването на децата.
    Сега ти остава да чакаш филмчето за Феста, за да го проследиш там.
    Или нямаш деца щом показваш такова отношение или си странна птичка.
    Какво предлагаш..хората, които имат деца и нямат на кой да ги оставят да ги вържат пред входа на по един синджир..да не им се пречкат вътре...м?!?!?!
    Last edited by Lei-chery; 24-09-2012 at 17:25.

  13. #283
    Сатанист Член на клуба Bodom's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Posts
    783

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Аутоиталия са главен спонсор,какво искаш още ?????????
    Аутоиталия докараха Фримонта и осигуриха две награди - уикенд с тестова кола. Това им е спонсорството и подкрепата!
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm '07
    EX' Alfa Romeo 145 1.4TS '98

  14. #284
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    София
    Posts
    228

    Default

    Не казвам че не трябва да има детски кът където да може човек да остави детето си да се забавлява и то. Но офицялен конкурс за детска рисунка на подобно събиране не ми се връзва много. Нищо лошо де просто ако забелязахте водщия каза няма да има драг направо заповядайте до зцената за конкурса за детска рисунка и състезанието по смяна на гуми. Това си е мое мнение.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD
    Fiat Coupe 2.0 16V

  15. #285
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Quote Originally Posted by rtfm View Post
    Не казвам че не трябва да има детски кът където да може човек да остави детето си да се забавлява и то. Но офицялен конкурс за детска рисунка на подобно събиране не ми се връзва много. Нищо лошо де просто ако забелязахте водщия каза няма да има драг направо заповядайте до зцената за конкурса за детска рисунка и състезанието по смяна на гуми. Това си е мое мнение.
    Сигурен съм, че много неща не ти се връзват... така като те чета.
    Само не се обиждай де.

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

Page 19 of 31 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •