Page 25 of 31 FirstFirst ... 152324252627 ... LastLast
Results 361 to 375 of 462

Thread: ИТАЛФЕСТ 2012

  1. #361
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Quote Originally Posted by haljscho View Post
    Единственото ми искане е, да спрете да ОБИЖДАТЕ ФЕНОВЕТЕ!!!

    Те не са виновни за вашите пропуски!!!
    Никой не обижда феновете!

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  2. #362
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    45
    Posts
    1,912

    Default

    Quote Originally Posted by haljscho View Post
    Единственото ми искане е, да спрете да ОБИЖДАТЕ ФЕНОВЕТЕ!!!

    Те не са виновни за вашите пропуски!!!
    Италфест се осъществява от група хора на добра воля, погледни го един вид като покана за сбирка, не на Невски, не в морската градина,не там където се събирате в Пловдив, а на национално ниво. Идеята е да се съберем, да се видим, да си покажем кошерите и евентуално да се напием. Останалото е бонус, някой е решил по някакъв начин да накъдри сбирката, да отдели доста от свободното си време, да отдели доста от нервите си и не малка сума от средствата си за да е една идея по-разнообразна сбирката. Това, че болшинството присъстващи имат някакви очаквания, че някой е длъжен да им осигури тези къдрини е друг въпрос. Доста от вас нямат никаква идея как е протекъл първият Италфест. Една поляна на майната си в балкана над Нова Загора с една шепа хора без ЕМА, без Някой да оценява пластмаси или да засича време на пишкомера. И всичко премина перфектно. А сега "абе хубаво беше ама мрън, мрън, мрън......"
    Калин е прав, никой не е длъжен на никого, че го е поканил да се приобщи към група със сходни интереси и видиш ли не е оправдал очакванията му за нещо. Ми и аз очаквах за членовете на клуба да има на разположение по две мацки с бедър по метър и над двайсет, ма нямаше, Калинееее ти гнидо такава, защо нямаше!!!!

  3. #363
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Quote Originally Posted by MrX View Post
    Калинееее ти гнидо такава, защо нямаше!!!!
    Щото съм връзкар и си ги прибрах в хотелската стая Извинявай

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  4. #364
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    Quote Originally Posted by MrX View Post
    Италфест се осъществява от група хора на добра воля, погледни го един вид като покана за сбирка, не на Невски, не в морската градина,не там където се събирате в Пловдив, а на национално ниво. Идеята е да се съберем, да се видим, да си покажем кошерите и евентуално да се напием. Останалото е бонус, някой е решил по някакъв начин да накъдри сбирката, да отдели доста от свободното си време, да отдели доста от нервите си и не малка сума от средствата си за да е една идея по-разнообразна сбирката. Това, че болшинството присъстващи имат някакви очаквания, че някой е длъжен да им осигури тези къдрини е друг въпрос. Доста от вас нямат никаква идея как е протекъл първият Италфест. Една поляна на майната си в балкана над Нова Загора с една шепа хора без ЕМА, без Някой да оценява пластмаси или да засича време на пишкомера. И всичко премина перфектно. А сега "абе хубаво беше ама мрън, мрън, мрън......"
    Калин е прав, никой не е длъжен на никого, че го е поканил да се приобщи към група със сходни интереси и видиш ли не е оправдал очакванията му за нещо. Ми и аз очаквах за членовете на клуба да има на разположение по две мацки с бедър по метър и над двайсет, ма нямаше, Калинееее ти гнидо такава, защо нямаше!!!!
    ет тееее това е приказка!
    наздраве

    нека всички заедно направим следващия фест по добър!
    бъдете здрави

    ---------- Post added at 16:51 ---------- Previous post was at 16:48 ----------

    Quote Originally Posted by Kuker View Post
    Щото съм връзкар и си ги прибрах в хотелската стая Извинявай
    със репортерката сигурно!
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  5. #365
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Quote Originally Posted by toki4a View Post

    със репортерката сигурно!
    Тц.. тц.. тц.. бре тая репортерка бре

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  6. #366
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Quote Originally Posted by Kamen666 View Post
    Абе някой освен мен забелязва ли ,че след свалянето на Петко ,фестовете вече не са същите... ?
    И да...и не...

    Пролетния събор тази година във Враца беше доста добре организиран от Вальо и Коки (може и други да са участвали в орагнизацията, но знам за тях със сигурност). Имаше така наречения "поход" до различни исторически забележителности, а след това орагнизиран обяд и вечеря и спане за някакви смешни пари... Все пак е криза и за много от хората цените са решаващи и това ги спира евентуално да присъстват...

    Купона беше на много високо ниво, тези които бяха ще потвърдят...Имаше много, много време и възможности всеки с всеки да се види, поприказва, посмее итн...

    След мероприятието във Враца, дори и най-големите скептици/песимисти до тогава, очакваха и вярваха, че с оглед на това, което беше на пролетния събор, на Италфест 2012 ще стане още по-голям купон, но уви до колкото разбрах на вечерята са присъствали хора, колкото един футболен отбор без резервите

    Няколко съвета, ако позволите от мен, с цел до година разочарованите да са, колкото се може по-малко...

    Както видяхте, повечето от хората се кефят и идват (въпреки, че го отричате) заради драга, майсторското или въобще, за да ДАВАТ ГАЗ на някакъв вид "състезателно" мероприятие (дори и каране на писта, ако локацията на Италфеста позволява, както беше в Хасково 2010).

    Колко участника имаше за конкурса по оптика?
    Колко за аудио тунинг?
    Колко караха на майсторското?
    И колко се "изсипаха" на т.нар. нелегален драг, който се проведе за 15-20мин?

    Като си отговорите на тези въпроси много лесно ще се види и е показателно болшинството "посетители" какво ги влече...

    Съвсем нормално е след като някой е отделил 50-100-200 или повече лева да дойде и да участва в някое от "състезанията" и то не се проведе да тегли една "майна" на всичко и да си замине с мръсна газ, както направиха бая народ след провала на драга... Та кой при такова положение ще остава за вечеря...Предствяш ли си да се окаже, че и вечерята не се състои

    Концепцията, че разбираш ли на Италфест-а на пистата трябва да се съберем и да си говорим цял ден на полянката и да пушим дружно в кръг от лулата на мира за мен не е правилната...(понеже някой се изказаха против "спортните" изяви на Италфестовете).

    Според мен през деня на пистата трябва да се организират повече атрактивни мероприятия със състезателен характер, които да задържат вниманието на публиката и участниците от началото до края, а на вечерята в ресторанта/хотела всички да се съберат и да лафят, ядат, пият, танцуват итн...
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  7. #367

    Default

    Те нещата са много ясни. Входът беше символичните 4лв. И 1000 души да са дошли това са 4000лв, които не стигат до никъде за такова събитие - вероятно за тоалетните и наема на мястото дори не стигат. Има как да е по-сериозно организирано, но за това трябват много повече пари. Ако входът беше 20лв колко от хората нямаше да дойдат.

    Единственото нещо, което мен не ми допадна беше, че за много хора нямаше лепенки (аз хванах, но отидох рано). Другото безумие беше от страна на кафенето на летището, което не даваше да се използва тоалетната им, при все, че съм клиент и си купих капучино и т.н. Всичко това обаче са дреболии и не би трябвало да развалят кефа на никой. Освен това за това нямат вина организаторите...

    Мислех да не пиша повече в темата, но се чудя как много хора са готови да се самонавиват колко много ги дразни нещо, вместо да се радват на положителните страни на нещата и на изживяванията (по принцип).
    Alfa Romeо 166 2.5 V6 Sportronic, EX: Lancia Lybra Comfortronic 5.20, Ex: Lancia Kappa Power Drive 5.20

  8. #368
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    И да...и не...

    Пролетния събор тази година във Враца беше доста добре организиран от Вальо и Коки (може и други да са участвали в орагнизацията, но знам за тях със сигурност). Имаше така наречения "поход" до различни исторически забележителности, а след това орагнизиран обяд и вечеря и спане за някакви смешни пари... Все пак е криза и за много от хората цените са решаващи и това ги спира евентуално да присъстват...

    Купона беше на много високо ниво, тези които бяха ще потвърдят...Имаше много, много време и възможности всеки с всеки да се види, поприказва, посмее итн...

    След мероприятието във Враца, дори и най-големите скептици/песимисти до тогава, очакваха и вярваха, че с оглед на това, което беше на пролетния събор, на Италфест 2012 ще стане още по-голям купон, но уви до колкото разбрах на вечерята са присъствали хора, колкото един футболен отбор без резервите

    Няколко съвета, ако позволите от мен, с цел до година разочарованите да са, колкото се може по-малко...

    Както видяхте, повечето от хората се кефят и идват (въпреки, че го отричате) заради драга, майсторското или въобще, за да ДАВАТ ГАЗ на някакъв вид "състезателно" мероприятие (дори и каране на писта, ако локацията на Италфеста позволява, както беше в Хасково 2010).

    Колко участника имаше за конкурса по оптика?
    Колко за аудио тунинг?
    Колко караха на майсторското?
    И колко се "изсипаха" на т.нар. нелегален драг, който се проведе за 15-20мин?

    Като си отговорите на тези въпроси много лесно ще се види и е показателно болшинството "посетители" какво ги влече...

    Съвсем нормално е след като някой е отделил 50-100-200 или повече лева да дойде и да участва в някое от "състезанията" и то не се проведе да тегли една "майна" на всичко и да си замине с мръсна газ, както направиха бая народ след провала на драга... Та кой при такова положение ще остава за вечеря...Предствяш ли си да се окаже, че и вечерята не се състои

    Концепцията, че разбираш ли на Италфест-а на пистата трябва да се съберем и да си говорим цял ден на полянката и да пушим дружно в кръг от лулата на мира за мен не е правилната...(понеже някой се изказаха против "спортните" изяви на Италфестовете).

    Според мен през деня на пистата трябва да се организират повече атрактивни мероприятия със състезателен характер, които да задържат вниманието на публиката и участниците от началото до края, а на вечерята в ресторанта/хотела всички да се съберат и да лафят, ядат, пият, танцуват итн...
    Още съвети ще четем...

    Кога ще ви стане ясно, че Драг беше предвиден и щеше да има, въпреки неувереността на управата на пистата!?

    Едно и също си говориме през пет минути.Що сте толкова неразбрани не знам!?!?

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  9. #369
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    ОК да приемем, че в случая ние сме неразбрани.

    Вие като по-разбрани и разбиращи се надявам и Ви пожелавам да направите Италфест 2013 без нито един гаф, за да не ни дадете повод да Ви даваме съвети
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  10. #370

    Default

    Няма как - винаги ще има недоволни!
    Върнете се и прочетете старите теми
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  11. #371
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Така е, не отричам, но едно е недоволните да са 10%, а друго е да са 70% да речем
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  12. #372
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    ОК да приемем, че в случая ние сме неразбрани.

    Вие като по-разбрани и разбиращи се надявам и Ви пожелавам да направите Италфест 2013 без нито един гаф, за да не ни дадете повод да Ви даваме съвети
    Ама защо ровите за гафове и т.н., а не си правите кефа, но без глупости де?!
    Май е по-добре да се върнем на полянката, без "къдрене" и "пудрене", без програми и "луксозни" вечери... Евтино плюскане за всички и прескачане на лагерния огън като част от спортната програма.Супер!Па и евтино ми се струва.Ш се напиеме кат свинЙе и ше сме най-големите фенове и Алфисти.

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  13. #373

    Default

    Количеството за сметка на качеството
    Всеки сам преценява за себе си....
    НО нека не започваме тази тема отново!
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  14. #374
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Така е, не отричам, но едно е недоволните да са 10%, а друго е да са 70% да речем
    Честно казано, аз чувам предимно добри отзиви.
    Вие там по групичките си плювкате, то е ясно, а и не е нещо ново.
    Па и статистици бре...!

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  15. #375
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Явно всеки си вижда и чува, това което му се иска...

    п.с. Групички няма - всеки отговаря за себе си
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

Page 25 of 31 FirstFirst ... 152324252627 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •