Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 44 of 44

Thread: Стюарди за Италфест 2012

  1. #31

    Default

    За съжаление преди малко си видях съобщението във фейсбук от София- хванал я е някакъв вирус и няма да може да дойде утре

  2. #32
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Quote Originally Posted by vili151279 View Post
    За съжаление преди малко си видях съобщението във фейсбук от София- хванал я е някакъв вирус и няма да може да дойде утре
    Кофти е това с вируса.Дано се оправи бързо.

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  3. #33
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Хайде да си направим рекапитулацията!
    Стюарди от 20 ПЛЮС САМО ДВЕ ЖЕНИ- НА ДЕТСКАТА ПЛОЩАДКА И ОЩЕ ЧЕТИРИМА.
    Двама неопитни колеги, аз дъртият пръдльо и Солджера на възловата позиция на входа на паркинга.
    Добре, че беше той, та да не се омажем напълно.
    истината е, че нямаше нито един с карта организатор, който да дирижира стюардите.
    Аз и Солджера правехме това, което трябваше да правим, но всъщност имаше "загуба на управление". Страшен термин. В армията за това се полага незабавен разстрел!
    Разстреляха ни колегите!
    Ша си сипя оЩЕ ЕДНО!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  4. #34
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Хайде да си направим рекапитулацията!
    Стюарди от 20 ПЛЮС САМО ДВЕ ЖЕНИ- НА ДЕТСКАТА ПЛОЩАДКА И ОЩЕ ЧЕТИРИМА.
    Двама неопитни колеги, аз дъртият пръдльо и Солджера на възловата позиция на входа на паркинга.
    Добре, че беше той, та да не се омажем напълно.
    истината е, че нямаше нито един с карта организатор, който да дирижира стюардите.
    Аз и Солджера правехме това, което трябваше да правим, но всъщност имаше "загуба на управление". Страшен термин. В армията за това се полага незабавен разстрел!
    Разстреляха ни колегите!
    Ша си сипя оЩЕ ЕДНО!
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  5. #35
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Имаше 9 стюарда на феста и още няколко помощника.
    Солджъра имаше точно определена "мисия" на входа на паркинга поставена от такъв с карта "организатор".
    Момичетата на входа бяха две и си вършеха работата бързо и без нужда да бъдат управлявани.И тях често ги наглеждаха хора с карта "организатор"
    Цветелина и Снежка се справиха перфектно с децата.Сами поеха инициатива и се получи повече от добре.
    Останалите реагираха светкавично на всяка задача.
    Нямаше стюард с ръце в задника, ако това визираш, и не е коректно да кажеш, че ти и Солджъра сте свършили работата.
    А организаторите тичаха като полудели през целия ден, разчитайки на вашия самоконтрол след поставянето на задачите.Аз до вчера имах мускулна треска и на ушите даже.

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  6. #36

    Default

    Иво, не си прав.

    Кукера добре го е описал:
    2 момичета на децката градина
    2 момичета на входа
    5 момчета - аз, ти и още 3ма, от които единият беше стюард на Хасково и знае какво е, другият почти изцяло измисли как да са подредени колите на паркинга по модели, третото момче май му беше първи фест, но се раздаде от сутринта - сигурно половината от колите, които пренасочих, той им и каза къде точно да паркират.

    Прав си единствено, че 9 човека не стигат. Трябва да са доста повече, за да може спокойно да се организира всичко - да се помисли за безопастност и да може и ние да се видим с другите колеги. Реално аз имах възможност да се видя с колегите чак като се отмени драга. До преди това единствено на паркинга докато ги насочвах къде да паркират обменяхме по някоя друга дума. Нямаше кой да ме смени да ида да изпия една вода.

    П.П. доста често бях в комуникация най-вече с Кукера и Влади - какво и защо, както и с Фиоре и Бодом. Не може да кажеш, че не е имало комуникация организатори-стюарди.
    Last edited by soldier; 26-09-2012 at 00:04.

  7. #37
    Алфоман D-I-V-A-K-A's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    912

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Хайде да си направим рекапитулацията!
    Стюарди от 20 ПЛЮС САМО ДВЕ ЖЕНИ- НА ДЕТСКАТА ПЛОЩАДКА И ОЩЕ ЧЕТИРИМА.
    Двама неопитни колеги, аз дъртият пръдльо и Солджера на възловата позиция на входа на паркинга.
    Добре, че беше той, та да не се омажем напълно.
    истината е, че нямаше нито един с карта организатор, който да дирижира стюардите.
    Аз и Солджера правехме това, което трябваше да правим, но всъщност имаше "загуба на управление". Страшен термин. В армията за това се полага незабавен разстрел!
    Разстреляха ни колегите!
    Ша си сипя оЩЕ ЕДНО!
    Е това мнение вече ме срази!!! Или може би ти си пропуснал доста от работата на стюардите докато те търчаха като коне напред и назад да нареждат колите, а ти се любуваше на сладки приказки с един, втори, трети пети... А неопитните според теб, черпеха много акъл от по-опитните и се съветваха и обсъждаха различни идей с по-опитните, точно, за да не става мазало. Всяко едно действие се обсъждаше и коментираше преди да се прави. Отделно от това, май не си забелязал, че и двама човека седяха на входа от 8:00 до 14:00 часа на входа, та й след това трябваше да обиколят и всеки един от автомобилите да му поставят талон за томболата.

    П.П. По-голямо умаловажаване на нечий труд от това което ти си показал с твоят пост, аз не съм виждал!!!

    Quote Originally Posted by soldier View Post
    Нямаше кой да ме смени да ида да изпия една вода.
    Тук потвърждава, защото търчах да ти нося, та от зор даже я разлях половината
    Last edited by D-I-V-A-K-A; 26-09-2012 at 00:05.
    Alfa Romeo 146 Junior EX/Alfa Romeo 146 Ti EX /Alfa Romeo 156 GTA EX/Alfa Romeo 147 GTA wannabe

  8. #38

    Default

    Прост пример ще Ви дам...

    на всеки трак дей - а това е доста по уредено мероприятие заради локацията и възможностите които предлага Дракон, при наличие на около 200-250 човека посетители има 17 човека минимум заети пряко с организацията на пистата, като на всеки трети има радиовръзка и отговорник. Общия брой хора заети с мероприятието е достигал до 35

    А Италфеста почти винаги е бил на големи незащитени площи и т.н. с доста посетители

    Правете си сметката

    Но мисля стюардите се справиха добре на феста
    Last edited by ne0; 26-09-2012 at 00:11.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  9. #39
    Е*ем ти номерата Moment4life's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    София
    Posts
    33

    Default

    През цялото време имаше комуникация м/у стюардите и организаторите, поне аз съдя по мен и колежката от Фиат Форума на входа. Идваха и организаторите,за да ни попитат как вървят нещата и дали имаме нужда от нещо. Само дето ме е яд за стикерите.
    Стюардите на майсторското също реагираха, когато трябваше да се местят конуси , да се казва на хората да се дръпнат и т.н.
    Всичко,което казвам съм го видяла с очите си , другите къде са гледали незнам

    ---------- Post added at 00:11 ---------- Previous post was at 00:10 ----------

    Quote Originally Posted by D-I-V-A-K-A View Post
    та й след това трябваше да обиколят и всеки един от автомобилите да му поставят талон за томболата.
    Е тва ми разказа играта
    Peugeot 307
    A hundred mothafuckaz cant tell me nuthin

  10. #40
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    И аз мисля, че стюардите се справиха с нещата добре въпреки, че не бяха много като бройка...

    На входа минахме сравнително бързо, въпреки че се изсипахме една стабилна група (късната група) от 20-25 автомобила наведнъж След това един от стюардите ме насочи на къде да карам, за да паркирам, а друг стюард (Тедо) ми каза как точно да паркирам (малко назад-малко напред итн), така че да се получи правилна колоната...Наблюдавах ви и при майсторското - стюардите местеха постоянно конуси и тичаха покрай трасето Видях, че има и хора при децата...

    Общо взето, може би единственото, което пропуснахте да направите (поради липса на ограждения), беше да паркирате по 2-3 коли на пряко на входовете към пистата, за да не може да се влиза с други автомобили там, понеже нали уж това беше проблема за несъстоялия се официален драг

    Също така аз лично не чух на микрофона да се каже предварително и да се обясни на хората - "забранява се навлизането на автомобили на пистата, до второ нареждане итн преди започване на драга", и ако трябва да се повтори и потрети няколко пъти за по-глухите колеги...
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  11. #41

    Default

    Quote Originally Posted by Moment4life View Post
    През цялото време имаше комуникация м/у стюардите и организаторите, поне аз съдя по мен и колежката от Фиат Форума на входа. Идваха и организаторите,за да ни попитат как вървят нещата и дали имаме нужда от нещо. Само дето ме е яд за стикерите.
    Стюардите на майсторското също реагираха, когато трябваше да се местят конуси , да се казва на хората да се дръпнат и т.н.
    Всичко,което казвам съм го видяла с очите си , другите къде са гледали незнам

    ---------- Post added at 00:11 ---------- Previous post was at 00:10 ----------



    Е тва ми разказа играта
    Потвърждавам казаното от колежката.
    За стикерите просто нямам думи- на кой му хрумна да ги открадне?! После ни обвиняват, че сме ги раздавали по " симпатичност"

  12. #42
    BMW Killer ivailo rachev's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Paris,France
    Age
    35
    Posts
    741

    Default

    На мен ми беше първи фест,но се раздадох колкото мога.Вече имам тренинг за догодина
    Fiat Bravo 1.6 16V 97" ex ex...My first italian beast
    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 95" 150+++hp ex... Bye my come dream...
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S. 99" with head from Quadrifoglio Verde ex.
    Alfa Romeo 155 2.0 8V SUPER 94"

  13. #43
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Quote Originally Posted by D-I-V-A-K-A View Post
    ...П.П. По-голямо умаловажаване на нечий труд от това което ти си показал с твоят пост, аз не съм виждал!!!
    Какво друго си очаквал.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  14. #44
    Старши алфист HACCP's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    София
    Posts
    909

    Default

    Поздрави за труда на всички стюарди!
    Познавам няколко от тях и не можах да ги видя никъде другаде освен по паркинга и по пистата! За да поговоря с тях се налагаше да се разхождам с тях.
    Дори когато аз излязох на пистата (като преди това попитах колега с жилетка и отговора му беше "ми не знам мисля, че може" след като видя, че имаше коли, който обикалят) един от стюардите (той си знае) почти веднага ме прибра и макар че се познаваме нямаше уговорки от моя страна и колата беше паркирана на място веднага.
    Избери Твоят ... SOUND
    https://soundcloud.com/maserati_hq

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •