Results 1 to 2 of 2

Thread: теглич за 146

  1. #1
    Запален алфист Hineca's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Плевен
    Posts
    103

    Arrow теглич за 146

    много се извинявам ако има такава тема ,търсих не намерих.... та по въпроса имали заводски теглич за 146 от тези които може да се и демонтират и прибират или въобще не е предвиждано за 145/6 да имат такива екстри понеже съм виждал дори на клио теглич а имам ремарке и се питах немога ли да го използвам понеже имам нужда . Имали предвидени кабели за светлините на ремаркето и ако да къде те . ако някои пък си е преспособил теглич за нашите бегачки нека качи малко снимков материал . Благодаря предварително
    146 1.4 tsparck `98 103

  2. #2
    Младши алфист
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Варна
    Posts
    22

    Default теглич алфа ромео 146

    Quote Originally Posted by Hineca View Post
    много се извинявам ако има такава тема ,търсих не намерих.... та по въпроса имали заводски теглич за 146 от тези които може да се и демонтират и прибират или въобще не е предвиждано за 145/6 да имат такива екстри понеже съм виждал дори на клио теглич а имам ремарке и се питах немога ли да го използвам понеже имам нужда . Имали предвидени кабели за светлините на ремаркето и ако да къде те . ако някои пък си е преспособил теглич за нашите бегачки нека качи малко снимков материал . Благодаря предварително
    има оригинален за този модел, на моята такъв монтирах...маха се бронята, на ламарината има пъпки - там дупчиш, захваща се на 10 места и е хипер як...продадох алфака и теглича остана, цената му е 130 лв
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD 105 hp skype:sa6o_bassa

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •