Results 1 to 2 of 2

Thread: Запитване за 166

  1. #1

    Default Запитване за 166

    Здравейте,
    Живея в Италия от известно време и карам 166 2.4ЖТД 140к.с. около средата на октомври ще се прибирам към България.Брат ми много ме убеждава да му оставя колата за продажба на части,защото имало голямо търсене.Въпросът ми е конкретно заслужава ли си.Колата е с черен кожен салон,ръчна скоростна кутия,и оригиналните джанти 16", като километри е около 340-50хил. (до прибирането ми).Моля ви дайте ми някаква насока защото съм решил да сменям колата а друга опция за момента нямам.Видях че като цяла колата не струват много.
    Благодаря ви!

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by marin italy View Post
    Здравейте,
    Живея в Италия от известно време и карам 166 2.4ЖТД 140к.с. около средата на октомври ще се прибирам към България.Брат ми много ме убеждава да му оставя колата за продажба на части,защото имало голямо търсене.Въпросът ми е конкретно заслужава ли си.Колата е с черен кожен салон,ръчна скоростна кутия,и оригиналните джанти 16", като километри е около 340-50хил. (до прибирането ми).Моля ви дайте ми някаква насока защото съм решил да сменям колата а друга опция за момента нямам.Видях че като цяла колата не струват много.
    Благодаря ви!
    Какво трябва да си заслужава - щом си решил да я сменяш, избираш дали ще я дадеш за не много пари,ама накуп или ще я продаваш на части две-три години и ще забравиш колко си взел, а накрая ще ти останат две купчини чаркове, дето никой не ги търси? Това с голямото търсене нещо не ми звучи много убедително...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •