Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21

Thread: Гори ми много

  1. #16

    Default

    ... Точно заради това вече карам докато свърши газта и прехвърли на бензин, после до най-близката бензиностанция и така.

  2. #17
    Болен алфист Tasho's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Plovdiv
    Posts
    1,035

    Default

    И аз съм забелязал,че нивомера не е в час.При пълна бутилка ми светват четирите лампички.При почти празна за 20 лв пак четирите.Обаче изгасне ли първата зелена ,другите почват да гаснат много бързо една след друга.Уредбата ми КМЕ.Ама тва за нивомера въобще не ме притеснява,важното е да няма други проблеми.
    Алфа...всичко друго е компромис!
    http://www.youtube.com/watch?v=Pb1bhrof2PQ
    Алфа Ромео 166 2.0 T.S. -99 - бившата
    Алфа Ромео 166 2.4 JTD face - 2004 - настояща

  3. #18
    Старши алфист ivopetrov_1982's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    634

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Ако този разход е на газ, е напълно нормално,на бенз с един л. надолу е нормания разход на тази кола...........
    нищо не е нормално а това е ненормална работа да ти харчи 15-16 на 100!!!мойта също я водят 1.7 16в т.с. 140кончета и няма нищо общо със разхода на колегата!градско 10 на вън 7 стига всичко да ти е ок!колега колата не ти е добре!
    Last edited by ivopetrov_1982; 02-10-2012 at 21:48.
    155ex 159ex 530new

  4. #19

    Default

    Quote Originally Posted by ivopetrov_1982 View Post
    нищо не е нормално а това е ненормална работа да ти харчи 15-16 на 100!!!мойта също я водят 1.7 16в т.с. 140кончета и няма нищо общо със разхода на колегата!градско 10 на вън 7 стига всичко да ти е ок!колега колата не ти е добре!
    Приятелю, твойта се води 1.8 и е т.с. а в случая става въпрос за боксер, и то с обикновена уредба а не като твойта ГИ
    Video meliora proboque deteriora sequor.

  5. #20
    Старши алфист ivopetrov_1982's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    634

    Default

    оки
    155ex 159ex 530new

  6. #21
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    [QUOTE=ecotronic;1123673]Досега не съм имал добре работеща нивомерна система за газта. Може би има такива, но аз не съм срещал.
    Точно по Дж. Джером, но много вярно!
    Разхода можеш да го разбереш, само след няколко зареждания на една и съща бензиностанция, за предпочитане от големите вериги.
    Иначе, колега, 1.7 16 В на 145/6 е най-голямото осиране на Алфа Ромео. Скопен както в разпределителните валове, така и в сотуера. За това и върви по-добре на газ.
    Да ама не достатъчно, защото валовете ми са много флегматични, а центровката с малко предварение.
    Все пак има решение!
    Сложи си от оная джаджа, дето променя предварението.
    Цецо беше слагал такава.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •