Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34

Thread: Идеи за аудио, малко проблеми...

  1. #31
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by andro88 View Post
    Много благодаря. Ще го пробвам през почивката да го сваля. Искам да го сваля, да го изшкуря и да го пребоядисам заедно с панела на скоростния лост. И двете са малко поизбелели и захабени, а лицевия на ИЦС е дори малко напукан, но мисля, че с шкурката ще се изглади. Ако се реализира ще кача и снимки

    Щом е захабена и остаряла пластмасата, може да е станала и трошлива. Затова по-добре извади леко ICS -а и тогава я сваляй.

    Това ще ти помогне за свалянето му.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  2. #32
    Алфист, не алфаджия andro88's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia, Brussels
    Age
    35
    Posts
    615

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Щом е захабена и остаряла пластмасата, може да е станала и трошлива. Затова по-добре извади леко ICS -а и тогава я сваляй.

    Това ще ти помогне за свалянето му.
    Това видео трябва да влезе в златния фонд на Форума. Още един път благодаря за коректния, навременен, компетентен и обснован отговор, ЕКО.
    Ще кача снимки, щом имам резултат
    Skoda Superb II 2.0TDI Laurin&Klement EX-Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99 Edizione Sportiva EX-Volvo S80 2.5D Summum

    EX-Alfa Romeo 33 1.3 Boxer

  3. #33
    Алфа Кентавър gorbi's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Варна/Одеса
    Posts
    416

    Default

    Почти си сглобих конзолата и ICS-a , почти, защото кожата на скоростния лост дето дадох да ми шият беха залепили пластмасата в основата на обратно.

    Остана си обаче проблема, който ми се появи като разглобих. Продължава да не ми пищи когато включа на задна скорост и не ми освобождава ключа от ключалката когато върна да го изкарвам. Явно това са функции на автомата и са се бъгнали... Въпросът е как да ги накарам да работят, защото това с ключа е неприятно - всеки път трябва от копчето да го освобождавам... Ако откача акумулатора за една вечер, дали няма да размисли компютъра на автомата...?
    AR 166 2,4 jtdm
    NT II 2,7 tdi
    Peugeot 206 1,1
    AR 155 1,6 ex, AR 145 1,9 jtd ex, MB 124 CE ex

  4. #34
    Алфа Кентавър gorbi's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Варна/Одеса
    Posts
    416

    Default

    ето и как се получи....: Като цяло - от конзолата съм доволен как стана, обаче кожата на скоростния лост не стана както трябва. Първоначално сложиха изкуствена коже - не ми хареса.. После сложиха естествена, обаче пръстена на който се надява го залепиха наобратно.. После оправиха пръстена, обаче сега не се събира, защото кожата - естествената е дебела... Сега пак ще го давам да махнат естествената и да сложат изкуствена, че май тя е по-тънка и се събира добре...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_20120926_170220.jpg  
    AR 166 2,4 jtdm
    NT II 2,7 tdi
    Peugeot 206 1,1
    AR 155 1,6 ex, AR 145 1,9 jtd ex, MB 124 CE ex

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •