Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 34

Thread: стикерите за италфест направени от потребителите и обсъждането за тяхт

  1. #1
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default стикерите за италфест направени от потребителите и обсъждането за тяхт

    Утре всичко на клуба на НЕ членовете е готово и ще бъде разпратено из България за моя сметка получихме от доста градове подкрепа и в петък събота може да сте вече с лепенка на Италиански фен , като по късно ще напиша къде може да намерите лепенките Безплатно !
    А иначе за официалните организаторите отговарят кога .... на 28 и 29 следващия месец е феста .
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  2. #2
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    А за цензурата мога да кажа само
    това което е изтрито е срамно за вас
    И да ви кажа всичко вече и в фейсбук така че и да го изтриете се вижда !
    След италфеста ще задавам не само аз въпроси !
    Attached Files Attached Files
    Last edited by spetsnaz_147; 28-08-2013 at 19:11.
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  3. #3
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    стикери за италфест 2013 са готови от петък :
    за Пазарджик spetsnaz на място или 0878 75 15 97
    за Русе - ИЦИ
    за Стара Загора - ФЕРАРЕИСТА
    за Бургас - b_angelov
    за София - Бобо
    за СОФИЯ - ДИВАКА
    за Сандански - PEPI-2ALFA
    за Пловдив - Alfa User
    за Пловдив - Wiliams
    за Троян - reloading
    за Варна - spe4elist

    ако и други хора искат да имат стикери далеч от тези градове само да кажат ще получат безплатно
    Last edited by spetsnaz_147; 29-08-2013 at 00:38.
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  4. #4
    Бегач на къси разстояния Wiliams's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Plovdiv
    Posts
    135

    Default

    Надявам се да няма повече триене на мнения...Италфест е за всеки който носи духа на италянското автомобилостроене в себе си...погледнато от моята си камбанарийка : за първи път ще бъда на Италфест въпреки,че съм фен на марката от 5 клас сигурно...вярвам,че има още много хора като мен(в което се обедих и тази вечер даже) и въпреки всичко за мен италянските коли означават едно - сърце и душа,което трябва да обуславя цялото събитие Поздрави!
    Alfa Romeo 156SW 1.9JTD,Fiat Punto 1.2 16V Sporting,Alfa Romeo 166 2.4JTD 136hp-ex,Alfa Romeo 33 1.3L IE-ex,


  5. #5
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    И в Фиат форума скръцна цензурата до кога и до къде - Комунизма не си е отишъл





    Регистриран на: 25 Сеп 2009 Мнения: 15 Местожителство: Пазарджик

    Пуснато на: Сря, 28 Авг 2013, 19:30


    Immortal

    Модератор



    Регистриран на: 21 Ное 2004 Мнения: 12037 Местожителство: Кабиле / София
    1996 Fiat Bravo Пуснато на: Сря, 28 Авг 2013, 21:27
    Добре де, каква е идеята на тая работа?
    Нали ще има официални стикери за Италфеста?
    Такива самосиндикални неща водят единствено до разцепление.
    Ако искаш да спонсорираш феста - правил си го и преди - нека това се уговори официално.
    В тая връзка - не мисля че и тук постовете ти за стикерите са добре дошли, освен ако не е официално уговорено.
    Италфест е събитие, което се организира официално от клубовете. Не ви знам конфликта какъв е с алфа клуба, но не мисля че правиш нещо правилно.
    ----------------------------
    Bravo 2.0 20v HGT bi-power (CNG/Gasoline) '96 / Kappa 2.0 20v LE bi-power (CNG/Gasoline) '96; Ex: Dedra SW 1.8 '96 / Delta HPE 1.8 16V VVT '99 / Tempra 1.8i.e. '90




    spetsnaz_bg

    Бута детска количка



    Регистриран на: 25 Сеп 2009 Мнения: 15 Местожителство: Пазарджик

    Пуснато на: Сря, 28 Авг 2013, 21:37
    Immortal написа:
    Добре де, каква е идеята на тая работа?
    Нали ще има официални стикери за Италфеста?
    Такива самосиндикални неща водят единствено до разцепление.
    Ако искаш да спонсорираш феста - правил си го и преди - нека това се уговори официално.
    В тая връзка - не мисля че и тук постовете ти за стикерите са добре дошли, освен ако не е официално уговорено.
    Италфест е събитие, което се организира официално от клубовете. Не ви знам конфликта какъв е с алфа клуба, но не мисля че правиш нещо правилно.


    Да като всяка година 3 до 10 дена преди феста , не ги интересува , че хората ги искат и че е реклама на събитието , а спонсорите като мен ги търсят в последния момент До кога - Време е за промяна крадците да си ходят има и съвестни фенове на Италианските автомобили готови да градят по добри времена за клубовете и не визирам себе си - от мен само подкрепа и градивна критика .
    ----------------------------
    Alfa 147 1,9 JTD 01 .......... при въпроси
    Alfa 166 2.0 TS 01 ........... 0878 75 15 97
    Fiat Tempra 1.6 95
    Alfa 75 2000 Turbo TS 88 - Powered by ….


    qnisZ

    Фиат фанатик


    Регистриран на: 21 Яну 2007 Мнения: 1247 Местожителство: Пазарджик Област

    Пуснато на: Сря, 28 Авг 2013, 21:52
    Какво става нещо за записване на хотели нищо не виждам!


    ogi28b

    Модератор и член на СФФБ




    Регистриран на: 17 Авг 2007 Мнения: 15832 Местожителство: София
    1999 Fiat Brava Пуснато на: Сря, 28 Авг 2013, 21:57


    Целта на тази тема е да бъде само информативна. Ключ.


    Еи в кой век живеем аман от цензура а и други въпроси има ами хотел на пистата ли ще се спи
    Last edited by fiore; 29-08-2013 at 09:24. Reason: цитат на изтрит пост
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  6. #6
    BMW Killer ivailo rachev's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Paris,France
    Age
    35
    Posts
    741

    Default

    Колега,да минем на лични,че и аз искам някой друг стикер.
    Fiat Bravo 1.6 16V 97" ex ex...My first italian beast
    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 95" 150+++hp ex... Bye my come dream...
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S. 99" with head from Quadrifoglio Verde ex.
    Alfa Romeo 155 2.0 8V SUPER 94"

  7. #7
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Quote Originally Posted by ivailo rachev View Post
    Колега,да минем на лични,че и аз искам някой друг стикер.
    Колега на линия съм 0878 75 15 97
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  8. #8
    Запален алфист kolchev's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Павликени
    Age
    42
    Posts
    238

    Default

    Стикерите на колегата spetsnaz_147 са супер, на дали тези измислените от организаторите ще са по лицеприятни. С две ръце подкрепям колегата в начинанието му. Един месец преди феста не се знае почти нищо, все чакаме последна и окончателна информация. Просто търпението ми се изчерпва, така не се прави. И после когато някой вземе инициативата в свои ръце той е черния или самосиндикалист. Глупости той е фен чакащ с нетърпение единственото останало ни за годината събитие.
    Alfa 156 1,9 JTDAlfa 146 1,3 BOXER
    LANCIA DEDRA 2.0Turbo 165HP
    Alfa 75 2.0
    EX

  9. #9
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    стикери за италфест 2013 са готови от петък :
    за Пазарджик spetsnaz на място или 0878 75 15 97
    за Русе - ИЦИ
    за Стара Загора - ФЕРАРЕИСТА
    за Бургас - b_angelov
    за София - Бобо
    за СОФИЯ - ДИВАКА - 0886 92 44 78
    за Сандански - PEPI-2ALFA
    за Пловдив - Alfa User
    за Пловдив - Wiliams
    за Троян - reloading
    за Варна - spe4elist

    Вече и

    за Павликени - kolchev

    ако и други хора искат да имат стикери далеч от тези градове само да кажат ще получат безплатно
    Last edited by spetsnaz_147; 29-08-2013 at 01:19.
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  10. #10

    Default

    и какво се оказа

    уж всичко беше безплатно и на добра воля

    изведнъж тук ни се натъртват някакви цени

    юридически лица си правят реклама за сметка на организаторите

    жалко колко същества се хващат на шапкарски номера



    П.П. чичката

  11. #11
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Малкия стикер който спецназ предлага за продажба ще се раздава на всички автомобили които влязат на феста БЕЗПЛАТНО както всяка година
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  12. #12
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    Малкия стикер който спецназ предлага за продажба ще се раздава на всички автомобили които влязат на феста БЕЗПЛАТНО както всяка година
    Колега не ги прдавам а ги подарявам чети на Български е просто съм показал колко струват
    Повтарям всичко е БЕЗПЛАТНО и днес ще бъде разпратено из стараната за МОЯ сметка

    ---------- Post added at 11:56 ---------- Previous post was at 11:49 ----------

    Quote Originally Posted by банетт View Post
    и какво се оказа

    уж всичко беше безплатно и на добра воля

    изведнъж тук ни се натъртват някакви цени

    юридически лица си правят реклама за сметка на организаторите

    жалко колко същества се хващат на шапкарски номера



    П.П. чичката
    Всичко е безплатно и на теб да отговоря , а рекламата която правя трябва да я прави клуба това са едни от доказаните имена в клуба / без мен / аз съм там щото аз плащам за стикерите !
    Не е нормално да си примерно от Русе или София ако щеш и да не знаеш че тези хора са на линия точно за това всеки ден се ражда нов италиански фен днес един вече беше поканен от мен .
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  13. #13
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Стикери може да получите Безпалтно вече и
    За Смолян - Staikov
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  14. #14
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Без да го приемате като заяждане но на
    така наречения "стикер" , който изглежда като правен за 15 минути от ученик и взаимстван от рекламна брошура на супермаркет се прави реклама на фирми, които нямат общо с организацията на ИТАЛФЕСТ. И ако две от тях са пряко свързани с италианските автомобили и зад тях стоят хора които винаги са помагали и помагат то не знам каква е връзката на останалите.
    Това за мен не е стикер на ИТАЛФЕСТ2013 а реклама на няколкото фирми чрез използване на името ИТАЛФЕСТ
    Когато някой прави такива самодейности е редно да си даде сметка че има партньори които помагат за феста а техните имена ги няма.
    Къде са надписите на организаторите- фиат форум, клуб ланча и клуб Алфа ромео българия или организатори са спецназ, алфисти, полиуретан и ици?
    Какво общо имат ферари ламборджини и дукати в случая.
    Last edited by fiore; 29-08-2013 at 15:35.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  15. #15
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    Без да го приемате като заяждане но на
    така наречения "стикер" , който изглежда като правен за 15 минути от ученик и взаимстван от рекламна брошура на супермаркет се прави реклама на фирми, които нямат общо с организацията на ИТАЛФЕСТ. И ако две от тях са пряко свързани с италианските автомобили и зад тях стоят хора които винаги са помагали и помагат то не знам каква е връзката на останалите.
    Това за мен не е стикер на ИТАЛФЕСТ2013 а реклама на няколкото фирми чрез използване на името ИТАЛФЕСТ
    Когато някой прави такива самодейности е редно да си даде сметка че има партньори които помагат за феста а техните имена ги няма.
    Къде са надписите на организаторите- фиат форум, клуб ланча и клуб Алфа ромео българия или организатори са спецназ, алфисти, полиуретан и ици?
    Какво общо имат ферари ламборджини и дукати в случая.
    Без да го приемаш като заяждане , но дано да са по добри вашите от тези през 2011 щото с тях показах горе долу какво искам и толкова пиксели човека не беше виждал преди , а за сегашните ви евентуално тая година като ги видим ще даваме коментари . А и не сме писали че сме организатори а че правим стикери за да разберат хората за вашето мероприятие !
    Last edited by spetsnaz_147; 29-08-2013 at 16:18.
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •