Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24

Thread: Краят на една горда 33-ка

  1. #16
    www.lancia-bg.com/***** becksalfa's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    варна
    Age
    46
    Posts
    146

    Default

    да всеки ден минавам покрай нея и я гледам и се сещам аз каква взех и колко труд вложих и колко идеи имам ,но пустите пари като не сттигат
    alfa 33 1,7 IE 89гд.[SIGPIC]
    alfa 33 1.7 IE 92гд.
    alfa 166 2.4jtd 02гд. 150к.с.
    lancia delta 1.9td 99гд.

  2. #17
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by nyhm View Post
    Благодаря, колеги, ама в момента пари за ток няма, камо ли за ремонт
    Ами консервирай я за по-добри времена.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  3. #18
    Старши алфист i.ganchev.ganchev's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Варна
    Age
    39
    Posts
    649

    Default

    Не я продавай. Нищо няма да и вземеш. А ако я продадеш все пак, с парите от нея нищо няма и да си купиш.
    Нито за друга кола ще стигнат, нито да си оправиш сметките трайно дето се вика... ще закърпиш един месец и толкоз.

    Пази си колата, части се намират... както виждаш колегите са склонни да помогнат с части (кой квото има) и за съвсем скромна сума колата ще е пак като нова.
    Както казва mordohy, като нямаш сега пари, изчакай малко, все ше заделиш 100-тачка за нея когато можеш.

    Не я продавай прибързано...
    Lancia Delta 1.6 i.e - ex
    Alfa Romeo 156 2.0 TS

    рейтинг фотографов

  4. #19

    Default

    Нова цена 750 лв. Още малко надолу и вече става колкото ми дават на скрап за нея. Така че ако няма желаещи, ще я почвам на части.

  5. #20
    ОуигофлеН TishO's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,686

    Default

    Земи големия чук и изправи от пред каквото ти е криво маска радиатор и капак ще ти намерим тука у форума нещата ти ги даваме да добра воля бе човек разбери че тези коли са редки вече по пътищата и трябва да се чувстваш горд когато си я караш какво те е разсърдила толкоз че искаш да я отрепеш пък и парите няма да ги вземеш аз преди по малко о месец си взех една в движение и много добро състояние за 400 камака за колко мислиш че ще я продадеш на вторични няма да ти дадът повече от 300лв. не си заслужава ако я продадеш сега кога ще имаш възможност да си земеш друга кола помисли си все пак предполагам ти е служила вярно колицата!!!
    Аlfa33 1.7 107hp- 132hp.RIPAlfa33 1.7 16v. 1??hp.-Бившата!Alfa145 1.7 16v.-EX!AlfaRomeo33 1.7IE-Rip!AlfaRomeo33 1.3DLRO40 90hp.-1.7 16v-totalAlfa33 1.7 16vQV-EX. Alfa33 1.7 16v 4x4

  6. #21
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by nyhm View Post
    Нова цена 750 лв. Още малко надолу и вече става колкото ми дават на скрап за нея. Така че ако няма желаещи, ще я почвам на части.
    Съвсем скоро сегашната ми ще се разглоби каквото става за нещо и ще иде за скраб. Ще има доста сносни чаркове.
    Пак ти казвам :
    Не бързай!!![COLOR="Silver"]
    Last edited by Bobi_33; 12-11-2012 at 20:27.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  7. #22

    Default

    Колеги, почнаха да ми крадат милата кола. Взеха й едно светлоотразително италианско знаменце, което беше залепено отзад. После й откраднаха антената (не доумявам за какво му е), а снощи са ми строшили огледалото от страната на шофьора. Цялата е в кални стъпки от някой малоумник, който се е катерил по капака и ми е ритал стъклото. Скоро ще ми я окипазят и съвсем няма да става за нищо Така че последно я свалям на 700 лева и ако няма желаещи за моята принцеса, ще си я разглобя и ще я направя донор за някоя пъргавелка. Защото ако седи още малко така, ще я направят на дроб.... Така че колеги - 700 лева

  8. #23
    ОуигофлеН TishO's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,686

    Default

    Ама голям си инат значи решил си че няма да се прави въпреки че сме готови да ти подарим всичко само и само да си я съживиш и подкараш ама ти твърдо си решил да я отрепеш таз кола нещо много те е разсърдила!!!
    Аlfa33 1.7 107hp- 132hp.RIPAlfa33 1.7 16v. 1??hp.-Бившата!Alfa145 1.7 16v.-EX!AlfaRomeo33 1.7IE-Rip!AlfaRomeo33 1.3DLRO40 90hp.-1.7 16v-totalAlfa33 1.7 16vQV-EX. Alfa33 1.7 16v 4x4

  9. #24

    Default

    Моля модератор да изтрие темата.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •