Page 229 of 320 FirstFirst ... 129179219227228229230231239279 ... LastLast
Results 3,421 to 3,435 of 4789

Thread: Алфа 147/156/ГТ, тема за общи приказки

  1. #3421
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    На 8 и 10в. е 10 вложката а на 16 и 20в. е 9 ако не се бъркам нещо де, колега. Така мисля де, ся ти ше кажеш, по ги знаеш.
    Леко тънкостена....))...а не ми разваляй далаверата....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  2. #3422

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    На 8 и 10в. е 10 вложката а на 16 и 20в. е 9 ако не се бъркам нещо де, колега. Така мисля де, ся ти ше кажеш, по ги знаеш.
    Може и да бъркам. Скоро сменях и сложих Искра. Спомням си, че беше от тия, дето сме им свикнали

  3. #3423
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Докато тук си чешате пръстите по клавиатурата кой колко подгревни свещи сменил... ....днес минах по обяд(както ми каза Радко, ама него го нямаше) през сервиз RubigCar....и докато споделях на Румен за проблема.....той ми скри топката.....5 секунди диагностика, за да определи коя подгревна свещ е сдала багажа и 2 минути смяната и....
    Евала на това момче....жив и здрав да е!
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  4. #3424

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Докато тук си чешате пръстите по клавиатурата кой колко подгревни свещи сменил... ....днес минах по обяд(както ми каза Радко, ама него го нямаше) през сервиз RubigCar....и докато споделях на Румен за проблема.....той ми скри топката.....5 секунди диагностика, за да определи коя подгревна свещ е сдала багажа и 2 минути смяната и....
    Евала на това момче....жив и здрав да е!
    Очакваше ли те и Вискито ми остави ли го
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  5. #3425
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Царя е бил толко бърз при смяната, че Бобката не е имал време да реагира и да извади черното джони от багажника
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  6. #3426
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Уискито очаквайте скоро.....просто отидох да се консултирам, ей така м?у другото...а то какво стана......бях малко неподготвен, ама ще се реванширам...бях взел вино за кибиците, ама ги нямаше у тоя студ...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  7. #3427

    Default

    Студ, студ... колко да е студ, абе жега си е в сервиза. Румен спомага за унищожаването на озоновия слой с онуй кюмбе, работещо с НАШЕТО масло.
    Former Alfa owner.

  8. #3428
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Царя е бил толко бърз при смяната, че Бобката не е имал време да реагира и да извади черното джони от багажника
    Ама точно така се получи...малко са тези хора дет имат познания и лека ръка....за това което работят...

    ---------- Post added at 19:04 ---------- Previous post was at 18:59 ----------

    Quote Originally Posted by dansguardian View Post
    Студ, студ... колко да е студ, абе жега си е в сервиза. Румен спомага за унищожаването на озоновия слой с онуй кюмбе, работещо с НАШЕТО масло.
    А бе той ремонта го направи на двора за няма и време, ама се сгрях на кюмбето..)...а това за озоновият слой не си прав...мога да споря, ама е излишно.....пушеци много...)
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  9. #3429
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    А бе той ремонта го направи на двора за няма и време, ама се сгрях на кюмбето..)...а това за озоновият слой не си прав...мога да споря, ама е излишно.....пушеци много...)
    Закарал си му кола със загрял мотор и човекът е бързал да се посгрее на аванта преди да e изстинал


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  10. #3430
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Закарал си му кола със загрял мотор и човекът е бързал да се посгрее на аванта преди да e изстинал
    В пълна грешка си...не ми работи термостата...)
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  11. #3431

    Default

    Боббииии, коя свещ е изгоряла се определя за половин минута. Смяната е лесна, ако имаш опит и не е карано дълго време с изгоряла за да се натрупа нагар по нея. И при условие, че някой не я е натягал почти до скъсване

  12. #3432
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Боббииии, коя свещ е изгоряла се определя за половин минута. Смяната е лесна, ако имаш опит и не е карано дълго време с изгоряла за да се натрупа нагар по нея. И при условие, че някой не я е натягал почти до скъсване
    Цецоооо...нищо против тебе...ти що не се съгласи...аз съм само клиент и нагара не ме интересува...)...а по моята кола те първа започва да се бара от как е имам само в сервиз RubigCar е ходила.... та те така...ако има оферти подсказвай...аз съм на среща...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  13. #3433
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    п.п..м/у другото казах 5 секунди, а не половин минута...цък, цък....и на пети цилиндър лампичката не светна....)
    С здраве не се засягай....и да знаеш доверие не се печели с приказки....а се доказва...!
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  14. #3434
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Тъй тъй,браво на Румен.
    Като минат студовете ще закарам тихото jtd за проверка на окачването,че да разбера освен задницата отпред дали има нещо сдало багажа.
    Баси му,само трябва да навържа никовете с физиономиите на народа в сервиза,а толкова не ми се отдава

    ---------------------------------------------------
    Ръждата никога не спи,явно е работохолик.
    Пай сее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  15. #3435

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    п.п..м/у другото казах 5 секунди, а не половин минута...цък, цък....и на пети цилиндър лампичката не светна....)
    С здраве не се засягай....и да знаеш доверие не се печели с приказки....а се доказва...!
    Дали лампичка, дали мултицет - важно е задкормилното у-ство. А ако нямаш декоративния капак - става бързо.
    Аз не се засягам, говорим си, закачаме се, ...лаф да става
    Ама бутилката забрави, а?

Page 229 of 320 FirstFirst ... 129179219227228229230231239279 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •