Page 218 of 320 FirstFirst ... 118168208216217218219220228268318 ... LastLast
Results 3,256 to 3,270 of 4789

Thread: Алфа 147/156/ГТ, тема за общи приказки

  1. #3256
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2016
    Location
    Sofia,Jambol
    Posts
    33

    Default

    Колеги имам няколко въпроса търсих стари теми но не открих затова реших да питам тук. Става дума за Crosswagon
    1. Как да свържа колата си към телефона през блутута които е от оригиналното радио или по точно как да открия каква е паролата на колата ??
    2. Как се сваля Оборотомера, че крушката също е изгоряла?
    3. От къде мога да си купя качественни крушки за оригиналния ксенон И какъв H?
    3. Как се сваля централната конзола където са трите уреда изгорели са им крушките ако може със снимков материал.Благодаря предварително
    Last edited by Ibiza; 02-10-2016 at 12:42.

  2. #3257

    Default

    Quote Originally Posted by pyle View Post
    Да де ама на табла без този капак, те аър бег ли нямат?
    Да, и аз съм виждал една от най-първите. Не знам какъв и беше случая

  3. #3258
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Моята е 156 1999г. Има еърбег само на волана. Пасажерски,нямам. Аз,се мъча да издиря инфо по номера на рамата,защото винаги ми е било чудно как така само на волана има еърбег. Мисля си,че таблото ми е сменено с някакво менте,на което не се монтира пасажерски еърбег. Някой,ако може да извади подробна информация по номер на рама ще го напиша,да проверим с колко "букета е"

    Това е положението при мен. Скоро може да се появи обява за продажба.
    Я споделете на кросвагоните Q4 окачването като на нормалната 156 ли е?
    -----------
    Пай сеее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  4. #3259

    Default

    Аз съм виждал доста с един.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  5. #3260
    Старши алфист pyle's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    София, кв. Слатина
    Posts
    796

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Аз съм виждал доста с един.
    Доста има да..

  6. #3261
    Алфист nblagoev's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    380

    Default

    Карам по спомен, но мисля, че до 2000г. са с един еърбег (на волана), а след това се монтира и пасажерски...
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm 210hp
    Lancia Kappa 2.4JTD 136hp
    Mercedes E250TD Avantgarde 150hp
    Alfa Romeo 156 1.8TS 144hp - ex

  7. #3262

    Default

    Quote Originally Posted by nblagoev View Post
    Карам по спомен, но мисля, че до 2000г. са с един еърбег (на волана), а след това се монтира и пасажерски...
    Може да е въпрос и на заплащане, на моята имам 4
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  8. #3263

    Default

    Quote Originally Posted by nblagoev View Post
    Карам по спомен, но мисля, че до 2000г. са с един еърбег (на волана), а след това се монтира и пасажерски...
    не е така

  9. #3264
    Алфист nblagoev's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    380

    Default

    Пак казвам, че карам по спомен, не съм сигурен, просто изказвам предположение в случая. Моята беше '97, от първите пуснати на пазара, и беше с един.
    Last edited by nblagoev; 02-10-2016 at 22:39.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm 210hp
    Lancia Kappa 2.4JTD 136hp
    Mercedes E250TD Avantgarde 150hp
    Alfa Romeo 156 1.8TS 144hp - ex

  10. #3265
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Petrich
    Posts
    55

    Default Вариатор

    Айде бе Колеги,никой не ми е отговорил,Колата е ГТ 2.0 ЖТС интересува ме къде е вариатора и каква е тази металната кутия като напиша в ебай вариатор и излиза тази кутия писхе variator camshaft,а пък майстора ми вика че е това което е леко над двигателя.колата трака като дизел като загрее и няма много мощност в средните или във високите не съм сигурен.Но моля ви помогнете...Колата е 2004 година.

  11. #3266

    Default

    Quote Originally Posted by Kirilbalukchiev View Post
    Айде бе Колеги,никой не ми е отговорил,Колата е ГТ 2.0 ЖТС интересува ме къде е вариатора и каква е тази металната кутия като напиша в ебай вариатор и излиза тази кутия писхе variator camshaft,а пък майстора ми вика че е това което е леко над двигателя.колата трака като дизел като загрее и няма много мощност в средните или във високите не съм сигурен.Но моля ви помогнете...Колата е 2004 година.
    Ете твоят майстор не ти ли каза къде стои? За него се държи ролката на ангренажа на смукателния вал Не се вижда, ако това питаш

  12. #3267
    Старши алфист pyle's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    София, кв. Слатина
    Posts
    796

    Default

    http://i79.photobucket.com/albums/j1..._cyl_head2.jpg Ето така изглежда навива се да смукателния вал.

  13. #3268
    започва да се пристрастява Valenses's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Шумен
    Posts
    65

    Default

    Quote Originally Posted by Ibiza View Post
    Колеги имам няколко въпроса търсих стари теми но не открих затова реших да питам тук. Става дума за Crosswagon
    1. Как да свържа колата си към телефона през блутута които е от оригиналното радио или по точно как да открия каква е паролата на колата ??
    2. Как се сваля Оборотомера, че крушката също е изгоряла?
    3. От къде мога да си купя качественни крушки за оригиналния ксенон И какъв H?
    3. Как се сваля централната конзола където са трите уреда изгорели са им крушките ако може със снимков материал.Благодаря предварително

    Моята е от преди фейса, но е с оригинални ксенонови фарове и крушките са D2S, предполагам че при фейса няма разлика макар че си кросвагон- около 120 лв беше крушката на филипс.
    За оборотомера- сваляш декоративната пластмаса която е около него, държи се на един винт горе по средата, махаш я и ти се открива самия уред който е захванат на 2 винта отгоре и един отдолу, развиваш, издърпваш напред уреда и виждаш къде са дупките за крушките, на мен лично ми беше трудно да извадя крушката, че пръстите ми са дебели, ако има някой с тънки пръсти най-добре. Не е нужно да разкачаш уреда от буксата, излиза достатъчно. Крушките да около 20 ст бройката.
    За другите неща не мога да помогна
    Успех !
    Last edited by Valenses; 03-10-2016 at 11:52.
    94' Fiat Punto 1.2 Rosso Swift
    03' Alfa Romeo 156 SW 2.4 jtd Nero Metallico
    02' Fiat Stilo 1.6 16v Grigio Steel

  14. #3269

    Default

    Quote Originally Posted by Valenses View Post
    виждаш къде са дупките за крушките, на мен лично ми беше трудно да извадя крушката, че пръстите ми са дебели, ако има някой с тънки пръсти най-добре.

  15. #3270
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2016
    Location
    Sofia,Jambol
    Posts
    33

    Default

    Благодаря много колега остава някой друг да помогне със другите ми въпроси
    Да за изваждането на крушките и аз ползвам такъв инструмент които е показал колегата не знам какви пръсти трябва да имаш за да я изкараш

Page 218 of 320 FirstFirst ... 118168208216217218219220228268318 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •