Page 25 of 320 FirstFirst ... 1523242526273575125 ... LastLast
Results 361 to 375 of 4789

Thread: Алфа 147/156/ГТ, тема за общи приказки

  1. #361
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    373

    Default 147 въпрос

    Здравейте, днес купих 1-вата си Алфа през живота (принципно не бях фен но тази ми хвана окото) http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=2put7r и както и да е ..взех я...водих я на майстор всичко беше наред на компютъра, казаха ми, че отзад имам някакви 2 щанги за смяна от които едната е 38лв. а продавача ми каза за някаква рейка отпред на която можели да и се пренабият тампоните..и наистина при неравности доста тропа (според мен и биалетките са за смяна) та понеже съм нов и доста ме притеснява цялата ситуация (в последствие след сделката разбрах че ме е излъгал продавача за някои неща като фабрична аларма например и естествено почнах да си мисля какво ли не) дали бихте могли да ме насочите към части като марка (защото видях че оригинални TRW са доста скъпи) които са качествени и не са на чак такива високи цени...както и ориентировъчна цена за ремъци ролки и водна помпа...благодаря предварително! (от София съм)
    Last edited by tribaleo; 16-04-2013 at 21:18. Reason: добавяне на населено място

  2. #362
    Пишман Газаджия don_pepone's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Добрич/Варна
    Age
    36
    Posts
    2,510

    Default

    Ей тука поразгледай колега и си избери сервиз близо до вас от тоя списък тук и иди там момчетата много подробно ще я погледнат и гарантирано няма да те излъжат за цени,марка части и тн
    EX-AlfaRomeoSuper155 2.5 V6 + Remap by O.E.Motorsport and LPG Injection
    EX Mazda 6 2004 +Lpg ----EX SAAB 9-3ss 2.8V6-AERO 250hp MY2006 - With LPG+obd
    NOWAudi a6 c6 Allroad 3.2 FSI + LPG

  3. #363
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    373

    Default

    Извинявай ако е тъп въпроса, но къде е този списък :}

  4. #364
    Запален младши алфист angel_1987's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    РУДОЗЕМ/СМОЛЯН
    Posts
    160

    Default

    здр колеги мога ли да попитам и тук някой знае ли читав сервиз за газови уредби в ПЛОВДИВ че нещо ми създава проблеми а съм в ПЛОВДИВ в командировка мерси предварително
    1,8 16v TS 144кс,1998г

  5. #365

    Default

    Quote Originally Posted by angel_1987 View Post
    здр колеги мога ли да попитам и тук някой знае ли читав сервиз за газови уредби в ПЛОВДИВ че нещо ми създава проблеми а съм в ПЛОВДИВ в командировка мерси предварително
    Каква е газовата? С какъв компютър е? Аз ходя в Пловдив за ремонти, но моята е Ланди.

  6. #366

    Default

    Quote Originally Posted by tribaleo View Post
    Извинявай ако е тъп въпроса, но къде е този списък :}
    http://clubalfaromeo.com/forum/forumdisplay.php?f=67

  7. #367
    Запален младши алфист angel_1987's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    РУДОЗЕМ/СМОЛЯН
    Posts
    160

    Default

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    Каква е газовата? С какъв компютър е? Аз ходя в Пловдив за ремонти, но моята е Ланди.
    моята е T-GAS (TAMONAGAS) ако си доволен можеш ли да ми дадеш адрес да го намеря
    1,8 16v TS 144кс,1998г

  8. #368
    Пишман Газаджия don_pepone's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Добрич/Варна
    Age
    36
    Posts
    2,510

    Default

    Quote Originally Posted by tribaleo View Post
    Извинявай ако е тъп въпроса, но къде е този списък :}
    ХАХХА Извинявам се,копирах линка ама не съм го поставил в поста си,но колегата по долу ти го е постнал
    EX-AlfaRomeoSuper155 2.5 V6 + Remap by O.E.Motorsport and LPG Injection
    EX Mazda 6 2004 +Lpg ----EX SAAB 9-3ss 2.8V6-AERO 250hp MY2006 - With LPG+obd
    NOWAudi a6 c6 Allroad 3.2 FSI + LPG

  9. #369

    Default

    Quote Originally Posted by angel_1987 View Post
    моята е T-GAS (TAMONAGAS) ако си доволен можеш ли да ми дадеш адрес да го намеря
    Аз съм доволен, но това е сервиз на Ланди Ренцо. Идея си нямам дали ще могат да ти помогнат. Мога да ти дам телефон на лично за да ги попиташ.

  10. #370
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    373

    Default

    Quote Originally Posted by don_pepone View Post
    ХАХХА Извинявам се,копирах линка ама не съм го поставил в поста си,но колегата по долу ти го е постнал
    Благодаря за бързата реакция )

  11. #371

    Default

    Quote Originally Posted by haljscho View Post
    Глупости!
    Ако сменяш само пружините става горе-долу лесно....
    Горе са 2 гайки една след друга 22 и после амортисьора увисва и вадиш пружината......
    То самото развиване на гайките е детска играчка, ама докато стигна до тях е голям зор.
    За това, ЕнтЕлЕгЕнтно ще изрежа мокета над амортисьора, като своеобразен капак
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  12. #372

    Default

    Вижте на каква статия попаднах днес http://www.senzaciq.info/?p=16498
    Дали ще е вярно ? Боже господи каква е тази цена

  13. #373
    Запален младши алфист angel_1987's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    РУДОЗЕМ/СМОЛЯН
    Posts
    160

    Default

    Quote Originally Posted by Subsense View Post
    Вижте на каква статия попаднах днес http://www.senzaciq.info/?p=16498
    Дали ще е вярно ? Боже господи каква е тази цена
    не знам какво се учудвате все пак сме в България прост лицата до 25 години ще ги регистриран на роднини над 25 и пак има вратички но това си е пълен ЪПСУРД
    1,8 16v TS 144кс,1998г

  14. #374
    девелопер KiroPora's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    София/Пазарджик
    Posts
    57

    Default

    Сайтът е Сензация.ком, а начина на писане на "статията" е на ниво 4-ти за 5-ти клас. Според теб дали е истина?

    ______

    Quote Originally Posted by KiroPora View Post
    Прави ми впечатление, че има нещо нередно с хидравликата на волана - след като покарам (и загрее двигателя, не знам дали е от значение) става доста по - тежък, докато като запаля е песен въртенето. Течността е сменяна преди по - малко от година и е в нормалните нива, та се чудя дали е от помпата и как мога да разбера?

    Едит: Не се чува виене от помпата при навиване до край на волана.
    Ще се самоцитирам, защото никой не отговори, но ми дадоха едно друго предположение - някое уплътнение да се разширява като се вдигне температурата на течността и да пречи на потока вътре. Няколко пъти е сменяна (хидравличната течност това), след спукване на различни тръби по хидравличната система. Следващата седмица ще я карам при Румен, но дотогава всякакви съвети са добре дошли.
    Last edited by KiroPora; 18-04-2013 at 17:27.
    '98 Alfa Romeo 156, 2.0TS LPG
    '05 Audi A6 4.2i

  15. #375
    Пишман Газаджия don_pepone's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Добрич/Варна
    Age
    36
    Posts
    2,510

    Default

    Пичове има една 166-ца за продан 3.0 V6. Един авер мисли да я кара насам от германия,колата има тюв и ще се докара на ход от там. Ако има някой заинтересован с докарване до ваш адрес ще и се търси 3000лв
    Пиша ейтака понеже работата е за няколко дни да се реши дали някой я иска и не мисля че е удачно да пусна обява.

    http://suchen.mobile.de/auto-inserat...AGE_UNREPAIRED
    Last edited by don_pepone; 18-04-2013 at 21:14.
    EX-AlfaRomeoSuper155 2.5 V6 + Remap by O.E.Motorsport and LPG Injection
    EX Mazda 6 2004 +Lpg ----EX SAAB 9-3ss 2.8V6-AERO 250hp MY2006 - With LPG+obd
    NOWAudi a6 c6 Allroad 3.2 FSI + LPG

Page 25 of 320 FirstFirst ... 1523242526273575125 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •