Page 35 of 320 FirstFirst ... 2533343536374585135 ... LastLast
Results 511 to 525 of 4789

Thread: Алфа 147/156/ГТ, тема за общи приказки

  1. #511
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Valio606 View Post
    ...много голяма и лъскава тая 156-ца.....на мен защо ми прилича на Ауди А8...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  2. #512

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    ...много голяма и лъскава тая 156-ца.....на мен защо ми прилича на Ауди А8...
    Остави снимката, виж клипа отдолу.
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

  3. #513
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    373

    Default

    Не знам за каква застраховка пише, но никой застраховател не покрива щети появили се при репатриране...

  4. #514

    Default

    Quote Originally Posted by tribaleo View Post
    Не знам за каква застраховка пише, но никой застраховател не покрива щети появили се при репатриране...
    Това е по гражданска отговорност, все едно КАТ са те блъснали и ти си невинен

  5. #515
    Младши алфист
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Стара Загора
    Posts
    7

    Default Климатик алфа 147

    Здравейте, искам да попитам радиатор за климатик и радиатор за климатроник има ли някаква разлика

  6. #516
    започва да се пристрастява mrwrong's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Пловдив
    Age
    52
    Posts
    55

    Default

    Quote Originally Posted by pissed View Post
    Здравейте, искам да попитам радиатор за климатик и радиатор за климатроник има ли някаква разлика
    Не няма никаква разлика.
    Alfa 75 2.5 QV
    Alfa 147 1.9JTD face

  7. #517
    започва да се пристрастява silvia_sl's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Сливен
    Posts
    39

    Default

    Момчета моля за помощ. Скоро се прибирам в Бг,а моята алфиета не е карана от началото на март. Трябва и нов акумулатор,за да успея да я закарам на сервиз,да и сменят ролки,ремъци,водна помпа и свещи.
    Въпросът е какви марки да избера и колко ще ми струва това удоволствие?
    Искам да знам и цени,за да не ме цакат отново с топла бира.
    Денят преди да замина ми правеше проблеми с мощността и както минавах един легнал полицай и нашата госпожица изключи от скорост и остана на Н.
    С малко врътки и пуснати аварийни и много псувни от шофьорите зад мен,тръгна,но за съжаление от 2-рата предавка.
    Искам да я постегна и да си джъткаме доволно и безаварийно.
    Обичам си алфиетка
    Alfa 147 2.0 TC Selespeed'03

  8. #518
    МалоУмник Ladjov's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    369

    Default

    Ако старият акумулатор не е на 100 години . Можеш да го заредиш на зарядно за акумулатори и да си караш с него не е задължително да купуваш нов .
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD CF3 115CV {06.01г.} Progression / Limited edition (I) My love

  9. #519
    започва да се пристрастява silvia_sl's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Сливен
    Posts
    39

    Default

    Купих я с този акумулатор,даже и вкъщи имам и зарядно и 2 резервни един бошовски и един немски,но са от старата кола дизеларка,мисля,че е 72ач и май не е за моята алфа. Но ще го заредя и ако не стане тогава ще купувам нов.
    А марка за останалите чаркове? Някой нещо да ми предложи?
    От това което изчетох се спрях на :
    Ремъци- Гейтс
    Ролки - СКФ или Ина
    Водна помпа - Валео
    Свещи - Дензо(Дензо Иредиум) или НГК
    В правият път ли съм?
    Alfa 147 2.0 TC Selespeed'03

  10. #520

    Default

    За свещите NGK потърси тук във форума, един колега от Дупница или Кюстендил, продаваше с поне 100-тина лева цената от тази в магазините. Най-вероятно ги внася от чужбина, аз също направих така последният път като сменях. Не разбирам защо тук ги продават с такава голяма надценка. Иначе марките на останалите неща са ОК, баш такива са препоръчителните марки. Ремъците може и Dayco, малко по евтини са. Също така избери сервиз в който да знаят какво правят, иначе влизаш в много неприятен филм.
    Have A Nice Day
    o/_______\o
    (Оo=\°/=oO) Alfa Romeo 156 1,8TS '00 ГИ "Фобос"
    []=о===о=[]

  11. #521

    Default ALFA 156 2.5 VS VECTRA C 3.2 кой кого ???

    Здравейте .Извинявам се предварително ако не съм уцелил правилния раздел за тази тема и моля модераторите да я преместят ако е нужно .Въпросът ми е имам ли шанс срещу такава вектра при гонка ???? Един приятел вика че съм нямал ама знам ли ...все пак алфата ми е 2.5 .Вектрата била с ръчни скорости ако това има значение..на един негов познат била и ме надъхва тука да сме се пробвали ама незнам почти нищо за тази модификация на вектра Вие как мислите ???
    Last edited by Deso7; 12-08-2013 at 03:27.

  12. #522
    Запален алфист D22DJ's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Перник
    Age
    41
    Posts
    345

    Default

    Вектрата е с лек превес, но в общи линии мнението ми е, че подобна гонка зависи от състоянието на колите и задкормилните устройства , това на старт от място.
    На летящ от 60-80 км/ч, мисля, че нямаш шансове, освен ако Вектрата не е тотал


    Alfa Romeo 147 Selespeed - Landi Renzo Omegas -full decat - chipped by Extreme

  13. #523

    Default

    Quote Originally Posted by Deso7 View Post
    Здравейте .Извинявам се предварително ако не съм уцелил правилния раздел за тази тема и моля модераторите да я преместят ако е нужно .Въпросът ми е имам ли шанс срещу такава вектра при гонка ???? Един приятел вика че съм нямал ама знам ли ...все пак алфата ми е 2.5 .Вектрата била с ръчни скорости ако това има значение..на един негов познат била и ме надъхва тука да сме се пробвали ама незнам почти нищо за тази модификация на вектра Вие как мислите ???
    На кантар са нещата, ако ти е в отлично здраве колата, хубави гуми и знаеш как да тръгваш и сменяш предавки на 400 метра може и да го лапнеш с малко...ама трудна работа.
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

  14. #524
    Старши алфист Drag0's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    786

    Default

    Когато са били нови:
    Alfa Romeo 156 2.5 -> 7.3 s 0-100
    Opel Vectra 3.2 -> 7.5 s 0-100
    Ако колата ти е в добро състояние , а вектрата няма подобрения -> opel-а ще пада.
    Сега като се замисля обаче опелите с времето олекват и не знам.
    ...

  15. #525

    Default

    Quote Originally Posted by Drag0 View Post
    Когато са били нови:
    Alfa Romeo 156 2.5 -> 7.3 s 0-100
    Opel Vectra 3.2 -> 7.5 s 0-100
    Ако колата ти е в добро състояние , а вектрата няма подобрения -> opel-а ще пада.
    Сега като се замисля обаче опелите с времето олекват и не знам.
    http://www.zeperfs.com/duel10-868.htm като аз залагам, че двете коли са 16+ в момента, демек кой е по малко умрелия той ще бие, като цяло са тролей и двете
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

Page 35 of 320 FirstFirst ... 2533343536374585135 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •