Page 22 of 320 FirstFirst ... 1220212223243272122 ... LastLast
Results 316 to 330 of 4789

Thread: Алфа 147/156/ГТ, тема за общи приказки

  1. #316
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    пловдив
    Age
    39
    Posts
    23

    Default

    браво браво

  2. #317
    Born to be а Legend reloading's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    ТроянЪт/СофияСити
    Age
    33
    Posts
    782

    Default

    сподели къде? и колко пари , че и аз имам да го правя това
    155 1.8 8v SUPER MY95

  3. #318

    Default

    Особено волана е супер. Колко се изръси?

    Alfa Romeo 146 1.6 TS '98 - EX ; Alfa Romeo 156 1.9 JTD '00 ; Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16v '03 - ex ; Alfa Romeo 166 2.4 20v '04 Alfa Romeo 159 SW 2.4 20v '07

  4. #319
    Запален алфист Georgi Sartliyski's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    София и Пазарджик
    Posts
    109

    Default

    Quote Originally Posted by shark20 View Post
    Претапицирах волана и топката и ефекта поне за мен е поразителен.
    Браво много добре е станало.

  5. #320

    Default Мнения за алфа 147 - 1.6 - 118 коня

    Значи мислех да си взимам алфа 147 ( всъщност сигурен съм , че ще си взема този модел ) и се бях орентирал към 1.9 дизел но намерихме 1.6 бензин в страхотно състояние , на която и майстори казаха , че е в много добро състояние и е с газов инжекцион . Та въпроса ми е действително ли варянта 1.6 118 коня е много по лош от 1.9 при тази алфа ? Ако може някой който е имал или има или въобще някакви наблюдения да каже мнение да знам .

  6. #321
    Запален алфист Lupo Nero's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Видин
    Age
    42
    Posts
    109

    Default

    аз карам 1,9 на 147-цата и съм доволен карал съм и 1,6 за мен няма разлика във въевенето но като разход може да си по добре с газта ако я купиш късмет с колата и не пречи една диагностика преди покупката

  7. #322

    Default

    Quote Originally Posted by monchaka1 View Post
    аз карам 1,9 на 147-цата и съм доволен карал съм и 1,6 за мен няма разлика във въевенето но като разход може да си по добре с газта ако я купиш късмет с колата и не пречи една диагностика преди покупката
    Диагностика направихме , колата беше със сервизна книжка и е на 100 000 км , няколко майстора изказаха мнение , че е в много добро състояние ... Но ме съмнява да не стане така , че да се окаже , че самия модел 1.6 не е читав ... Това ми е най-голямото притеснение .

  8. #323

    Default

    Quote Originally Posted by Coutinho View Post
    Диагностика направихме , колата беше със сервизна книжка и е на 100 000 км , няколко майстора изказаха мнение , че е в много добро състояние ... Но ме съмнява да не стане така , че да се окаже , че самия модел 1.6 не е читав ... Това ми е най-голямото притеснение .
    Няма читав, не-читав...това за мен са слухове! Зависи на какъв екземпляр си попаднал, добър ли е и ти ще си добре! Взимай и не му мисли....



  9. #324

    Default

    Quote Originally Posted by grenlould View Post
    Няма читав, не-читав...това за мен са слухове! Зависи на какъв екземпляр си попаднал, добър ли е и ти ще си добре! Взимай и не му мисли....
    Мерси за съвета но си мислех , че 1.9 е много по добрия избор и ако е така щях да продължа с търсеното но пък не ми се искаше , защото това 1.6 ... направо се влюбих и вътре и вън ....

  10. #325
    Запален алфист Lupo Nero's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Видин
    Age
    42
    Posts
    109

    Default

    така е аз моята първо я купих и после гледах
    Алфа се купува със сърце

  11. #326
    Запален алфист Spunky's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Пловдив
    Posts
    288

    Default

    Аз преди година и половина си взех моята. 1.6/120 с монтиран газов инжекцион в Италия.
    Като разход, в момента с по-малко от 10 лв мога да мина 100км(извънградско)
    Освен окачването други проблеми не съм имал.
    Вървежа е приличен за този мотор, но не е нищо особено.
    Дизелите ги хвалят също. Но при сегашните цени на горивата, няма да ти е по-икономично да ги караш, при положение, че си на газ.
    Колата е на късмет няма читава и калпава...
    И аз иначе като взимах моята се бях спрял на дизел, но ми изпадна този екземпляр и не съжалявам, въпреки, че тинейджърският ми дух се замисля към по-мощен двигател
    Alfa Romeo 147, 1.6 - 120hp (ГИ - Emer Frank Plus OBD)

  12. #327
    Запален алфист Lupo Nero's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Видин
    Age
    42
    Posts
    109

    Default

    Quote Originally Posted by Spunky View Post
    Аз преди година и половина си взех моята. 1.6/120 с монтиран газов инжекцион в Италия.
    Като разход, в момента с по-малко от 10 лв мога да мина 100км(извънградско)
    Освен окачването други проблеми не съм имал.
    Вървежа е приличен за този мотор, но не е нищо особено.
    Дизелите ги хвалят също. Но при сегашните цени на горивата, няма да ти е по-икономично да ги караш, при положение, че си на газ.
    Колата е на късмет няма читава и калпава...
    И аз иначе като взимах моята се бях спрял на дизел, но ми изпадна този екземпляр и не съжалявам, въпреки, че тинейджърският ми дух се замисля към по-мощен двигател
    е как я караш тая кола че с по малко от 10 лв. минаваш 100 км.
    аз моята колкото може да позволи пътя и не гледам колко е хапнала но ми стана чудно с твоя разход и то на газ
    Last edited by Lupo Nero; 06-04-2013 at 23:03.

  13. #328

    Default

    Quote Originally Posted by Spunky View Post
    Аз преди година и половина си взех моята. 1.6/120 с монтиран газов инжекцион в Италия.
    Като разход, в момента с по-малко от 10 лв мога да мина 100км(извънградско)
    Освен окачването други проблеми не съм имал.
    Вървежа е приличен за този мотор, но не е нищо особено.
    Дизелите ги хвалят също. Но при сегашните цени на горивата, няма да ти е по-икономично да ги караш, при положение, че си на газ.
    Колата е на късмет няма читава и калпава...
    И аз иначе като взимах моята се бях спрял на дизел, но ми изпадна този екземпляр и не съжалявам, въпреки, че тинейджърският ми дух се замисля към по-мощен двигател
    Предишната ми кола беше пежо 206 ... Тази поне малко като е покарах ми се стори доста по мощна ... Абе както казах направо се влюбих и мисля , тея дни да взема тази 1.6 118 коня и натам квото стане така или иначе няма да взема кола в която съм 100% , че карам безаварийно с години ...

  14. #329
    Пишман Газаджия don_pepone's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Добрич/Варна
    Age
    36
    Posts
    2,510

    Default

    Quote Originally Posted by Coutinho View Post
    Предишната ми кола беше пежо 206 ... Тази поне малко като е покарах ми се стори доста по мощна ... Абе както казах направо се влюбих и мисля , тея дни да взема тази 1.6 118 коня и натам квото стане така или иначе няма да взема кола в която съм 100% , че карам безаварийно с години ...
    Такова нещо като 100% гаранция за дълги години каране,няма и при новите коли колега
    Ако е ОК колата и на тея километри я взимай без да го мислиш много. Ако е поддържана наистина поне годинка няма да бараш почти нищо,а може и повече време дори, след това се почва по малко окачване едно др,но за БГ е нормално.
    EX-AlfaRomeoSuper155 2.5 V6 + Remap by O.E.Motorsport and LPG Injection
    EX Mazda 6 2004 +Lpg ----EX SAAB 9-3ss 2.8V6-AERO 250hp MY2006 - With LPG+obd
    NOWAudi a6 c6 Allroad 3.2 FSI + LPG

  15. #330

    Default

    Вчера гледах това,много е готина колицата ама нещо неможаха да е запалят.

    http://www.mobile.bg/11364835430023394
    Има само две мнения по въпроса – грешното и моето!

Page 22 of 320 FirstFirst ... 1220212223243272122 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •