Page 4 of 320 FirstFirst ... 234561454104 ... LastLast
Results 46 to 60 of 4789

Thread: Алфа 147/156/ГТ, тема за общи приказки

  1. #46
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    За съжаление сега като се порових обявата е невалидна вече. Иначе ето линка, който преди гледах, че продават само копчетата :

    http://www.ebay.it/sch/sis.html?_nkw...d=290581404388

    Ето как изглеждаха в обявата ..
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails b2gurgb2kkgrhgohc8ejlll_th.jpg  
    Last edited by digitalundgrd; 30-11-2012 at 17:22.
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  2. #47
    започва да се пристрастява slavi88's Avatar
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Пловдив
    Posts
    89

    Default

    Колеги знаете ли да се продава конзолата за скоростния лост. Много ми играе лоста като е на скорост.

  3. #48
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    В ТиН или ахм-ауто пита ли? Сумата беше нещо от сорта на 160-180лв на времето като я сменях моята...

    http://axm-auto.com/index2.php?brand...=24&subcat=197
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  4. #49
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Burgas, Bulgaria
    Posts
    17

    Default

    Здравейте колеги! Интересува ме някой кара ли светло син металик 147-ца, за да ми каже ако може номера на боята - ударих я като последния балък докато маневрирах по - рязко назад и не мога да отворя багажника за да търся там обозначителна лепенка (ако има такава де) - проверих вече под предния капак, вратите, жабката но не открих нищо. Ще съм благодарен ако някой може да даде номера на боята за този цвят, за да се опитам да намеря броня и багажник втора употреба от същия цвят, та преди празниците да си спестя по 100 лева на елемент за боядисване. Благодаря предварително.

  5. #50

    Default

    Quote Originally Posted by dekstur View Post
    Здравейте колеги! Интересува ме някой кара ли светло син металик 147-ца, за да ми каже ако може номера на боята - ударих я като последния балък докато маневрирах по - рязко назад и не мога да отворя багажника за да търся там обозначителна лепенка (ако има такава де) - проверих вече под предния капак, вратите, жабката но не открих нищо. Ще съм благодарен ако някой може да даде номера на боята за този цвят, за да се опитам да намеря броня и багажник втора употреба от същия цвят, та преди празниците да си спестя по 100 лева на елемент за боядисване. Благодаря предварително.
    Ако цвета е този (Azzurro gabbiano) http://www.vendiauto.com/auto-usate/...47-343135.html кода е AR963. Все пак поразгледай тук: http://www.veloceregister.net/pntcode.htm . За по лесно му дай Ctrl+F и търси 147, а още по лесно ще е някой колега с такъв цвят да се включи Успех!
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

  6. #51
    JTD power Vasil82's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Ямбол
    Age
    41
    Posts
    140

    Default

    Quote Originally Posted by dekstur View Post
    Здравейте колеги! Интересува ме някой кара ли светло син металик 147-ца, за да ми каже ако може номера на боята - ударих я като последния балък докато маневрирах по - рязко назад и не мога да отворя багажника за да търся там обозначителна лепенка (ако има такава де) - проверих вече под предния капак, вратите, жабката но не открих нищо. Ще съм благодарен ако някой може да даде номера на боята за този цвят, за да се опитам да намеря броня и багажник втора употреба от същия цвят, та преди празниците да си спестя по 100 лева на елемент за боядисване. Благодаря предварително.
    колега виж колата от подписа ми ако цвета е същия ще видя кода

    Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    http://vbox7.com/play:mb32a77d3a

  7. #52
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Burgas, Bulgaria
    Posts
    17

    Default

    Quote Originally Posted by danniel View Post
    Ако цвета е този (Azzurro gabbiano) http://www.vendiauto.com/auto-usate/...47-343135.html кода е AR963. Все пак поразгледай тук: http://www.veloceregister.net/pntcode.htm . За по лесно му дай Ctrl+F и търси 147, а още по лесно ще е някой колега с такъв цвят да се включи Успех!
    Колега мерси за инфото - разгледах сайтовете - като съпоставка поне визуално наистина моята ходи към azzurro gabbiano, може би има лека прилика и с един друг подобен - azzurro nuvola, но той ми синее доста. Ще се оглеждам за такъв цвят. Мерси още веднъж.

    Quote Originally Posted by Vasil82 View Post
    колега виж колата от подписа ми ако цвета е същия ще видя кода
    Колега разгледах я до колкото може да се прецени т.к. снимката е малка, но ми се струва една идея по - синя от моята - може би - azzurro nuvola - ако не те затруднявам бих се радвал да провериш и да драснеш информативно коя е боята или поне кода, а аз ще я видя в сайта, който ми даде колегата преди тебе! Благодаря още веднъж!

  8. #53
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    azzurro nuvola е хамелеон. Сменя си цвета от различни ъгли като гледаш колата.
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  9. #54
    JTD power Vasil82's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Ямбол
    Age
    41
    Posts
    140

    Default

    ето колега качих и по добра снимка на колата да добиеш представа
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails C360_2012-12-09-12-41-54a.jpg   we.jpg  

    Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    http://vbox7.com/play:mb32a77d3a

  10. #55
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Burgas, Bulgaria
    Posts
    17

    Default

    Мерси за помощта колеги! Хамелеон със сигурност не е моя цвят - поне не съм установявал да си променя цвета като я гледам под различни ъгли или при различна светлина - същевременно разгледах в нета коли с azzurro nuvola и моята определено не е с подобен цвят, а погледнах и такива с azzurro gabbiano - може би това е моя цвят поне по снимките като гледам! Колега твоя го водят някакъв azzurro fantasia - изглежда много добре, но не е моя цвят.
    П.С. И едно последно питане - на 147 дали е в багажника лепенката с цвета и къде точно да я търся ако е там - идеята ми е да се опитам да погледна в багажника като сваля задните седалки и с помощта на фенер да огледам за да си ги затвърдя нещата на 100 %. Благодаря предварително.

  11. #56
    професор-маняк marian2784's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    parma italy/казанлък
    Age
    39
    Posts
    577

    Default

    На капака на багажника е от шофьорската страна,успех
    alfa romeo 145 1.3 boxer K&N replacement MOMO GT2 WHEELS OMP Lowering Springs kit now on GPL rest in peace
    alfa romeo 147 2.0 ts DISTINCTIVE MY07 powered by Landi Renzo GPL

  12. #57
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Quote Originally Posted by dekstur View Post
    Мерси за помощта колеги! Хамелеон със сигурност не е моя цвят - поне не съм установявал да си променя цвета като я гледам под различни ъгли или при различна светлина - същевременно разгледах в нета коли с azzurro nuvola и моята определено не е с подобен цвят, а погледнах и такива с azzurro gabbiano - може би това е моя цвят поне по снимките като гледам! Колега твоя го водят някакъв azzurro fantasia - изглежда много добре, но не е моя цвят.
    П.С. И едно последно питане - на 147 дали е в багажника лепенката с цвета и къде точно да я търся ако е там - идеята ми е да се опитам да погледна в багажника като сваля задните седалки и с помощта на фенер да огледам за да си ги затвърдя нещата на 100 %. Благодаря предварително.
    В магазините за автобои има инфо, те си имат каталози, ако не успееш иди в такъв
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  13. #58
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Burgas, Bulgaria
    Posts
    17

    Default

    Quote Originally Posted by marian2784 View Post
    На капака на багажника е от шофьорската страна,успех
    Мерси! Утре с фенера ще се навирам да търся.

    Quote Originally Posted by fred View Post
    В магазините за автобои има инфо, те си имат каталози, ако не успееш иди в такъв
    Разбира се че е вариянт, но просто в неделя и при този дъжд, който вали в Бургас реших да пробвам пред компютъра и събрах достатъчно полезна информация, за което още веднъж благодарностти на всички! Лека вечер!

  14. #59

    Default

    Батки някой има ли идея,защо като дам цялата газ на света и стигне 6к оборота някак си почва да тъпче и не влиза в лютеницата ?
    156/2.0 Selespeed - Alfa Romeo 156 2.5 v6 24v --> http://vbox7.com/play:m1d6507527

  15. #60

    Default

    Quote Originally Posted by JoRiX View Post
    Батки някой има ли идея,защо като дам цялата газ на света и стигне 6к оборота някак си почва да тъпче и не влиза в лютеницата ?
    Дебитомер?

Page 4 of 320 FirstFirst ... 234561454104 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •