Page 4 of 11 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 164

Thread: УЖАС отиде си една красива 166-ца

  1. #46
    Запален алфист RASI's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    СОФИЯ
    Age
    42
    Posts
    104

    Default ако искаш моита може да се разбереме нещо

    братми кво направи бе кво стана,еииии тия чуми по цел ден ме дразнят(жените),лев инс дават кинти,мен ме истреска един пръч и ми дадоха 380лв за предна лява врата вдлъбната и задна ожулена на 156-та,ако искаш моита може да се разбереме нещо
    Alfa Romeo 166 3.0 V6 24V
    Alfa Romeo 155 1.8 8v TS

  2. #47
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by old alfist View Post
    Правиш нескопосани опити да се заяждаш, но базата ти за сравнение е неадекватна, пък и е пълно в съдилищата със спечелени дела срещу Общините за дупките.
    Това е сега от последните 4-5 години,едно време не беше така............ама кво ти обяснявам,ти няма как да знаеш.........

    ---------- Post added at 21:36 ---------- Previous post was at 21:36 ----------

    Quote Originally Posted by leketo84 View Post
    Така колеги да споделя до тук какво стана ! Сутринта бях в КАТ подадох ВЪЗРАЖЕНИЕ дадоха ми вх.номер , но ми казаха да дойде чак след 30дена да видя какво са решили ? От там отидох и до ЛЕВИНС и ме приеха доста учтиво , обясниха ми че на този етап почват оценка и каквото и да било решението им ще ми дадат 50% от сумата заради СЪВИНАТА ! Обясних им че обжалвам , а те ми казаха че това не ги бърка , ако ми отпадне акт-а да отида пак и тогава след преоценка ще ми се изплатът и другите 50% ! Знам ли засега май добре а колеги ?
    Колега това е добра новина,дано имаш късмет с обжалването
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  3. #48

    Default

    Това обжалване в КАТ го правих поради акт за говорене по телефон въпреки че бях с хендсфри и го пишеше в акта и пак отнесох глобата- държал съм телефона в ръка, с крак не ми е много удобно . Нали знаеш хубавата БГ поговорка - гарван гарвану око не вади
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  4. #49

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Това е сега от последните 4-5 години,едно време не беше така............ама кво ти обяснявам,ти няма как да знаеш.........
    Да, няма как да знам, не съм търсил справедливост, защото просто съм знаел, че няма да я намеря - просто съм се оправял сам и за своя сметка и най-много съм патил у вашата любима София.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  5. #50
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by old alfist View Post
    Да, няма как да знам, не съм търсил справедливост, защото просто съм знаел, че няма да я намеря - просто съм се оправял сам и за своя сметка и най-много съм патил у вашата любима София.
    Ама както ти казах,от 4-5 години не е така,вече и КАТ гърби общината,дава протоколи и не пише актове,на мен са ми плащали Армеец 850 лв. за ремонт на 2 джанти и 2 нови гуми
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  6. #51
    Moderator Boby's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    2,568

    Default

    Quote Originally Posted by leketo84 View Post
    Така колеги да споделя до тук какво стана ! Сутринта бях в КАТ подадох ВЪЗРАЖЕНИЕ дадоха ми вх.номер , но ми казаха да дойде чак след 30дена да видя какво са решили ? От там отидох и до ЛЕВИНС и ме приеха доста учтиво , обясниха ми че на този етап почват оценка и каквото и да било решението им ще ми дадат 50% от сумата заради СЪВИНАТА ! Обясних им че обжалвам , а те ми казаха че това не ги бърка , ако ми отпадне акт-а да отида пак и тогава след преоценка ще ми се изплатът и другите 50% ! Знам ли засега май добре а колеги ?
    Ако оценката излезе 10000лв 50% е много е добре. Ако излезе 1000лв 50% е много зле. Докато не ти кажат стойността на експертната оценка не бързай да се радваш.
    Opel Astra J
    ex:
    Alfa Romeo 164 2.5TD
    Alfa Romeo 166 2.0 Т.S. CF3 LPG
    Alfa Romeo 164 2.0T.S.
    Alfa Romeo 166 2.0 V6Turbo

  7. #52
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by Boby View Post
    Ако оценката излезе 10000лв 50% е много е добре. Ако излезе 1000лв 50% е много зле. Докато не ти кажат стойността на експертната оценка не бързай да се радваш.
    Днес дойдоха за първи оглед констатираха доста щети като двигател, ходова час , радиатори и прочее остава за 2-я оглед като по разглобим ! Но така като я поогледаха хубавко казаха , че отивала към тоталка пък да видим !
    П.С. Добре де как 1000лева те само Аербеците дет изгърмеха и съсипаха и таблото май са повечко от 1000лв.
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  8. #53
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by leketo84 View Post
    Днес дойдоха за първи оглед констатираха доста щети като двигател, ходова час , радиатори и прочее остава за 2-я оглед като по разглобим ! Но така като я поогледаха хубавко казаха , че отивала към тоталка пък да видим !
    П.С. Добре де как 1000лева те само Аербеците дет изгърмеха и съсипаха и таблото май са повечко от 1000лв.
    Не забравяй,че ще ти плащат по гражданска,там винаги е секира,няма как................
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  9. #54
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Не забравяй,че ще ти плащат по гражданска,там винаги е секира,няма как................
    А защо е винаги секира?

    Нали смисъла на моята ГО е да покрие щети, които аз съм причинил на някого. И в полицата ми пише, че щетите могат да бъдат на стойност ..........до 1 млн. лева примерно.
    И така..........примерно удрям те теб, ти не си грам виновен и ти причинявам щети за 10 000 лв. Защо застрахователят ми не ти изплаща тези пари, след като сумата е далеч по-малка от максимално възможната?


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  10. #55
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    А защо е винаги секира?

    Нали смисъла на моята ГО е да покрие щети, които аз съм причинил на някого. И в полицата ми пише, че щетите могат да бъдат на стойност ..........до 1 млн. лева примерно.
    И така..........примерно удрям те теб, ти не си грам виновен и ти причинявам щети за 10 000 лв. Защо застрахователят ми не ти изплаща тези пари, след като сумата е далеч по-малка от максимално възможната?
    Щото му е позволено.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  11. #56

    Default

    Quote Originally Posted by old alfist View Post
    Абсолютни глупости са, че някой може да установи, че си се движел с несъобразена скорост, без да си засечен от радар, тъй че всички други твърдения отпадат - спирачния път при ABS не може да се установи...
    абсолютни глупости са твойте приказки.

  12. #57

    Default

    По едно време имаше вариант ремонта да се извърши в доверен сервиз - това не е ли по добрия вариант?
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  13. #58
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    В конкретния случай по моя груба преценка ремонтът ще излезе над 6000 лв. От друга страна ако му броят 4 - 5 хиляди, адашът ще е доволен (предполагам).


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  14. #59

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    В конкретния случай по моя груба преценка ремонтът ще излезе над 6000 лв. От друга страна ако му броят 4 - 5 хиляди, адашът ще е доволен (предполагам).
    Да, в случая има значение дали смята да я прави или не.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  15. #60
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    В конкретния случай по моя груба преценка ремонтът ще излезе над 6000 лв. От друга страна ако му броят 4 - 5 хиляди, адашът ще е доволен (предполагам).
    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Да, в случая има значение дали смята да я прави или не.
    Не колеги , ако я видите на живо на дали бихте се заели с правене отказвам се и съвсем скоро ще я пусна на части (тя е с добро оборудване) ! Нека да си минат експертизите да видим колко ще отпуснат и после ще го мислим , дано в последствие падне и акта и така колеги

    ---------- Post added at 17:10 ---------- Previous post was at 16:55 ----------

    Ето я милата прибрана в гаража чакаща своя край ! Идени и двамата с жената да ревнем толкова се привързахме към тази кола през тези 5 години с нея
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails DSC_1710.jpg  
    Last edited by leketo84; 30-10-2012 at 19:13.
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

Page 4 of 11 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •