Page 13 of 16 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast
Results 181 to 195 of 239

Thread: Проект ALFA 75 2000 T TS

  1. #181
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Буталата са готови вече свалени са с 2.5 мм и сега ще се полират за да добият търговски вид .
    Биелите или по точно втулките на биелите са изработени на ЦПУ като са сметнати с точност но микрон след което е пробит отвора за смазването на буталният болт , набита е в биелата и е дооформена . Материала от който е изработена втулката е бронз .

    Остава да сметнем гарнитурата колко да е дебела и сглобявам мотора
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_20130706_100454.jpg   IMG_20130706_100500.jpg   IMG_20130706_100510.jpg   IMG_20130706_100515.jpg   IMG_20130706_100524.jpg  

    IMG_20130706_100534.jpg   IMG_20130706_100442.jpg   IMG_20130706_100448.jpg  
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  2. #182
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Някой в темата ми написа от мненията който модератор изтри поради думи далеч мнение , съвети за по добър проект или изобщо знания по темата , че и преди е правена иновацията за вграждане на бутало от боксер в Т.С.
    е проверих и когато се напише " Алфа ромео 2000 Т.С. с бутала от алфа ромео боксер " излиза https://www.google.bg/#sclient=psy-a...w=1280&bih=859 .
    Благодаря за подкрепата на всички които макар да не вярват в проекта поне не пречат
    Last edited by spetsnaz_147; 06-07-2013 at 22:46.
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  3. #183
    fuck the police radostin_ivanov's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    DE. 004915205653667
    Age
    41
    Posts
    268

    Default

    Кво ти пука,кой кво мисли,важното е ти да се кефиш,пожелавам ти успех и усмивката ти да не слиза от лицето като я подкараш.
    Alfa Romeo 156 3.0v6,Bmw E61 535d.

  4. #184
    Запален алфист t-1000's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Philippines
    Posts
    185

    Default

    Quote Originally Posted by radostin_ivanov View Post
    Кво ти пука,кой кво мисли,важното е ти да се кефиш,пожелавам ти успех и усмивката ти да не слиза от лицето като я подкараш.
    е да ама по-добре питай патило и не прави хабило

  5. #185
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Quote Originally Posted by t-1000 View Post
    е да ама по-добре питай патило и не прави хабило
    Над 10 човека притеснявам постоянно с въпроси относно проекта , така че питам майстори на който имам вяра , а за парило няма кой никаде в гугал не намерих бутала от боксер в Т.С. мотор благодарско на колегата който писа че са същия диаметър , мерси на Бобо за втулките и престъргването на буталата , но друг смислен съвет не е даден а само догадки и съвет приемам който е изчерпателен и обоснован !
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  6. #186
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Днес поръчах гарнитурата , но не от Пловдив , а от Стара Загора понеже там се оказа най добрия майстор в Бг .
    Гарнитурата ще е 2.00 мм и ще е метало клингеритена и ще бъде обшита за по голяма здравина , ако съм доволен ще дам тел и адрес на майстора , а това ще е до 2 - 3 дена .
    Цената и за мое учудване е по ниска от първата оферта от Пловдив - 60 лева за това което поръчах .
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  7. #187
    Пишман Газаджия don_pepone's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Добрич/Варна
    Age
    36
    Posts
    2,510

    Default

    Звучи доста добре с интерес чакам отзиви за гарнитурата,че ме заинтригува, понеже ако не продам моята скоро съм намислил едни работи
    EX-AlfaRomeoSuper155 2.5 V6 + Remap by O.E.Motorsport and LPG Injection
    EX Mazda 6 2004 +Lpg ----EX SAAB 9-3ss 2.8V6-AERO 250hp MY2006 - With LPG+obd
    NOWAudi a6 c6 Allroad 3.2 FSI + LPG

  8. #188

    Default

    Vegatta прибра ли се?
    Моля за отговор, че ми трябва.

  9. #189
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Quote Originally Posted by don_pepone View Post
    Звучи доста добре с интерес чакам отзиви за гарнитурата,че ме заинтригува, понеже ако не продам моята скоро съм намислил едни работи
    Колега за гарнитурите намерих по добър майстор който ми обясни точно за какво става въпрос що се отнася до гарнитурите - колкото е по тънка толкова по добре и не работи да ти вземе парите , та дори е по евтин и от този в Пловдив .В момента в който му пратих моята ми я върна обратно и ми обясни точно за какво става на въпрос ,а всъшност се оказа че господина полза същия материал от който е изработена и заводската гарнитура и любезно ми обясни че не може да направи по добро !

    ---------- Post added at 09:52 ---------- Previous post was at 09:50 ----------

    Quote Originally Posted by Celestrial View Post
    Vegatta прибра ли се?
    Моля за отговор, че ми трябва.
    Веско кога ще си дойде само той знае с точност но аз се надявам да е скоро !

    Иначе като цяло съвета ми е да си подбирате майсторите колеги аз от както Веско замина смених два майстора за 20 дни понеже не крия ,че силата ми не е в двигателите съм перфектната жертва да се скубе от мен пари .Всичко което съм направил аз или мой близък е направено и е както искам , но за това което съм платил на външен човек бях излъган здраво за което ви съветвам всичко за което плащате го проверете поне с още един майстор !
    Ако това което проверявам в момента е факт ще ви кажа къде да не си давате парите
    ВЕСКО ИДВАЙ СИ
    Last edited by spetsnaz_147; 15-07-2013 at 09:56.
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  10. #190
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    И ето първата издънка блока току що си дойде от шлайфист и се оказа че не е докосван до днес , дори не е измит за замазване на чите ми Благодария на майцтора за това че ме излъга казва се Спас и в Пазарджик е ИЗВЕСТЕН С 5 -6 400 - 500 коня коли , но с моята се е подиграл май , вала и главата също са на проверка и до края на деня ще знам дали и там съм излъган , а там съм плащал добре за оглед , портване и ....

    Това отзад е асма посадена е малко след започване на проекта ми , колко ли голяма ще стане когато съм готов
    ВЕСКО ПРИБИРАЙ СЕ
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_20130715_125557.jpg   IMG_20130715_125603.jpg   IMG_20130715_125607.jpg   IMG_20130715_125614.jpg   IMG_20130715_125623.jpg  

    IMG_20130715_125639.jpg   IMG_20130715_125655.jpg  
    Last edited by spetsnaz_147; 15-07-2013 at 13:04.
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  11. #191
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    И естествено както и очаквах вала е само уш проверен , но след като го гледаха 3 майстори , двама от който са шлайфисти единия от Пловдив , другия от Пазарджик ме зарадваха че само са ми взели парите вала е за шлайф третия е Тошко от нашия форум който ме предопреди като видя рова което е направено по вала и главата , а при нея е още по интересно платих уж за тунинг шлайфист от елитен шлайфист да се направи ремонта , а той сигурно не знае че съществувам .На главата - подготвена е добре само където не епортвана ама хич според майсторите , поне клапаните това което ми е казано е направено ,но пак де на половина излъган и то при условие че съм платил колкото ми е поискано 250 лева за главата и 60 лева за вала .
    Общо взето аман от майстори сега от начало ,но този път лично аз ще карам вала и главата в Пловдив да се направи това за което се плаща иначе като натиснах Спас / бившия " майстор " / обеща да ми върне част от парите !
    Не се отказвал лесно малко по бавно ще е но какво да направя че има такива хора , в най лошия случай Веско като си дойде ша я сглоби .
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  12. #192

    Default

    Quote Originally Posted by spetsnaz_147 View Post
    Колега за гарнитурите намерих по добър майстор който ми обясни точно за какво става въпрос що се отнася до гарнитурите - колкото е по тънка толкова по добре и не работи да ти вземе парите , та дори е по евтин и от този в Пловдив .В момента в който му пратих моята ми я върна обратно и ми обясни точно за какво става на въпрос ,а всъшност се оказа че господина полза същия материал от който е изработена и заводската гарнитура и любезно ми обясни че не може да направи по добро !

    ---------- Post added at 09:52 ---------- Previous post was at 09:50 ----------



    Веско кога ще си дойде само той знае с точност но аз се надявам да е скоро !

    Иначе като цяло съвета ми е да си подбирате майсторите колеги аз от както Веско замина смених два майстора за 20 дни понеже не крия ,че силата ми не е в двигателите съм перфектната жертва да се скубе от мен пари .Всичко което съм направил аз или мой близък е направено и е както искам , но за това което съм платил на външен човек бях излъган здраво за което ви съветвам всичко за което плащате го проверете поне с още един майстор !
    Ако това което проверявам в момента е факт ще ви кажа къде да не си давате парите
    ВЕСКО ИДВАЙ СИ
    Благодаря, дано да е по-скоро това завръщане.

  13. #193
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    Quote Originally Posted by spetsnaz_147 View Post
    И ето първата издънка блока току що си дойде от шлайфист и се оказа че не е докосван до днес , дори не е измит за замазване на чите ми Благодария на майцтора за това че ме излъга казва се Спас и в Пазарджик е ИЗВЕСТЕН С 5 -6 400 - 500 коня коли
    извинявам се за спама, но това с 5-6-те 400-500 коньови коли ми звучи като градски легенди, явно на приказки ги докарват повечко нещата.

  14. #194
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Какво да ти кажа проблем с пари не е проблем , не ме е яд за парите , а за това че само съм ги дал без да се свърши работа абе здраве да е !
    А иначе днес дойде и комплекта гарнитури , семеринги ..... дано да са читави и с тази гарнитура за глава в комплекта вече се имам за колекционер
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_20130716_171410.jpg   IMG_20130716_171416.jpg   IMG_20130716_171428.jpg  
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  15. #195
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Да я бутнем по някоя урва ?! Не за друго ама да ти поспести мъките
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

Page 13 of 16 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •