Page 14 of 16 FirstFirst ... 41213141516 LastLast
Results 196 to 210 of 239

Thread: Проект ALFA 75 2000 T TS

  1. #196
    ... to6ko's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    37
    Posts
    1,021

    Default

    Аййй да не хлъзнахте верно по някой урва тая кола бре...?
    0892 488 330-Теодор
    Alfa Romeo 145 3.0 24V
    Alfa Romeo 146 TI-Turbo

  2. #197
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Днес взех вала вече е обслужен в Пловдив Ото 100 се казва фирмата иначе по известна от шефа си Чарли , следва да ми върнат главата от Русе щеше ми се Ици да я прави ама има много работа така че я дадох на друго момче което се познава дори и с пича с някогашната русенска турбо 75 .
    А що се отнася до предните два коментара аз какво съм виновен че си плащам а Спасчо " тунинг майстора " е взел парите и до там е все пак след два разговора върна почти всичките пари вчера .
    Говорил съм още с поне трима майстора да я сглобят но всеки ме отлага с месеци така че майстор си треба , ама тсъ !
    Не е страшно аз съм упорит и ще стане всичко само не знам кога
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_20130808_123451.jpg  
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  3. #198
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Това е главата след " тУнинг Спасчо " снимките ми ги прати от Русе новото майсторче общо взето ако някой вижда правено нещо нека каже , като не броим взетите пари де !
    Дано поне тоя пич се окаже читав , че аман уговорката не е около 15 този месец да е готов и съм го помолил да прати снимки преди да е сглобил за всеки случай .
    Съвета към тези който са тръгнали да правят нещо подобно да проверяват всичко и да се пазят от " майстори " .
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails HPIM4905.jpg   HPIM4906.jpg   HPIM4907.jpg   HPIM4908.jpg   HPIM4909.jpg  

    HPIM4911.jpg   HPIM4912.jpg   HPIM4913.jpg   HPIM4914.jpg   HPIM4915.jpg  

    HPIM4916.jpg   HPIM4917.jpg   HPIM4918.jpg   HPIM4919.jpg   HPIM4920.jpg  

    HPIM4921.jpg   HPIM4922.jpg   HPIM4923.jpg  
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  4. #199
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    На тези снимки е видно, че главата дори не е измита както трябва. Надявам се, че си си взел парите от предишната "майсторетка". Не знам какво ще се дълбае по тази глава, но според мен и смукателния фланец трябва да е "там" ако ще има сериозно стъргане.
    Alfa Romeo 75 24V

  5. #200
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Quote Originally Posted by Venci View Post
    На тези снимки е видно, че главата дори не е измита както трябва. Надявам се, че си си взел парите от предишната "майсторетка". Не знам какво ще се дълбае по тази глава, но според мен и смукателния фланец трябва да е "там" ако ще има сериозно стъргане.
    Да там е всичко без валовете , чакам снимки за да видим каква е разликата и дали е това което трябва да стане !
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  6. #201
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    Quote Originally Posted by spetsnaz_147 View Post
    Това е главата след " тУнинг Спасчо " снимките ми ги прати от Русе новото майсторче общо взето ако някой вижда правено нещо нека каже , като не броим взетите пари де !
    Дано поне тоя пич се окаже читав , че аман уговорката не е около 15 този месец да е готов и съм го помолил да прати снимки преди да е сглобил за всеки случай .
    Съвета към тези който са тръгнали да правят нещо подобно да проверяват всичко и да се пазят от " майстори " .
    Значи това е работата на майстор Спас със 400-500 коньовите коли
    Ако си поръчал портване... няма такова.
    Даже фаските на леглата са с язвите останали ... само е пипнал самите клапани, нищо друго.

  7. #202

    Default

    Тва снимките след или преди манипулациите трябва да са - ако са СЛЕД манипулациите, то отново си ударил на камък, по принцип кръглите портове са доста по лесни са разширяване.......баси трудно ми е да повярвам че някой отчита така работа по тоя начин........
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  8. #203
    ... to6ko's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    37
    Posts
    1,021

    Default

    Аз ли нещо не довиждам или мега Спас дори не е паснал и клапаните,''хвала'' на тоя пич дето ''направи''и една друга алфа!
    0892 488 330-Теодор
    Alfa Romeo 145 3.0 24V
    Alfa Romeo 146 TI-Turbo

  9. #204
    Старши алфист Tonimir's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Gorna/V.Tarnovo/Sofia
    Age
    37
    Posts
    572

    Default

    Това е портната глава: Снимка 1 , Снимка 2

    AR 145 2.0 16v Turbo 300+ whp powered by ICIDesign
    AR 155 2.0 16v SUPER
    Toyota Corolla 2014 S Premium
    Moskvich 2140

  10. #205
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Това е след първия дето се казва спас , а след ще видите снимките като ми ги прати пича от Русе тоя поне си има и фирма и сайт .
    Ма се вижда що съм му платил нали всичко което написа е направено - шега чак на мен ми е смешно
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  11. #206
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    Quote Originally Posted by spetsnaz_147 View Post
    Това е след първия дето се казва спас , а след ще видите снимките като ми ги прати пича от Русе тоя поне си има и фирма и сайт .
    хм, тук чак ме изненадваш, кой е този човек ?
    оп, сетих се, това е сигурно http://ultimate-performance.net/content/view/21/
    Last edited by ICI; 11-08-2013 at 23:44.

  12. #207
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Quote Originally Posted by ICI View Post
    хм, тук чак ме изненадваш, кой е този човек ?
    оп, сетих се, това е сигурно http://ultimate-performance.net/content/view/21/
    Да това е пича не му давах данни до сега за да видя какво ще получа за парите който сме спазарили да не е Спасчо 2
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  13. #208
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    утри ще дойда с едно бурканче меглио и ша е напраим чисто нова
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  14. #209
    Простак Рацер tuxgt's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    574

    Default

    Айде, дано този път всичко е наред

    Ето и малко стимулация
    http://www.youtube.com/watch?v=LsAyf...ature=youtu.be

    2 x 75TS / 75TS / 75 1.8ie / Berlina 1750 / 90v6 / 75v6 / 75 1.8carb



  15. #210
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Quote Originally Posted by tuxgt View Post
    Айде, дано този път всичко е наред

    Ето и малко стимулация
    http://www.youtube.com/watch?v=LsAyf...ature=youtu.be

    ????
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

Page 14 of 16 FirstFirst ... 41213141516 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •