Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast
Results 91 to 105 of 116

Thread: Съвети при оглед на 166.

  1. #91

    Default

    Quote Originally Posted by Доко View Post
    Мдаа, а е само на 55000 км, странно нещо са италианките.
    А дали, както казах може да е в гаранция при тези километри
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  2. #92
    Старши алфист Vesko84's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    София, Пазарджик
    Age
    40
    Posts
    535

    Default

    Частично каско пак е нещо. Мерси за инфото.
    Днес гледам талона и ако не е подправян излиза, че колата е на жител от Милано набор 1927 И нали се сещате, не е излизала от гаража и т.н.и т.н. Но не е първи собственик, а я е купил 2008ма. Значи за 80 годишнината се е почерпил дядото, а може и да не съм се ориентирал правилно, че е на италиански. В интерес на истината това не са ми го казвали продавачите като аргумент. Струва ми се странно меко казано.

    Иначе първа регистрация 20 Дек 2002, някой някога си е направил готин подарък за Коледа
    2003 166 3.0 V6 Distinctive, 2016 Skoda Fabia 1.2TSI DSG
    ex 33 1.5 Boxer, 155 1.8 T.S., 156 2.0 T.S., 166 2.5 V6, 159 2.4 JTDm Q-Tronic

  3. #93
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Quote Originally Posted by Vesko84 View Post
    Частично каско пак е нещо. Мерси за инфото.
    Днес гледам талона и ако не е подправян излиза, че колата е на жител от Милано набор 1927 И нали се сещате, не е излизала от гаража и т.н.и т.н. Но не е първи собственик, а я е купил 2008ма. Значи за 80 годишнината се е почерпил дядото, а може и да не съм се ориентирал правилно, че е на италиански. В интерес на истината това не са ми го казвали продавачите като аргумент. Струва ми се странно меко казано.

    Иначе първа регистрация 20 Дек 2002, някой някога си е направил готин подарък за Коледа
    Спокойно можеш и без каско, стига да си достатъчно опитен водач. Ако имаш гараж, пък съвсем не ти трябва.
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  4. #94

    Default

    Според мен дядката си я е купил, паркирал я е в двора и просто се е наслаждавал да гледа колата, е може и да е палил двигателя чат пат.
    Важното е на теб да ти харесва, ще отстраниш проблемите и всичко ще е ОК. Километрите не трябва да служат като ориентир за състоянието на една кола . Има много други неща по които може да се оцени.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  5. #95
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by RPWWD View Post
    Спокойно можеш и без каско, стига да си достатъчно опитен водач. Ако имаш гараж, пък съвсем не ти трябва.
    И ако другите около теб са достатъчно опитни водачи. Мен на петия ден ме удариха на паркинг.
    Веско, честито за новата продобивка, със здраве и с кеф да си я караш !
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  6. #96
    Старши алфист Vesko84's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    София, Пазарджик
    Age
    40
    Posts
    535

    Default

    Мерси Кольо, и съм съгласен с менението за километрите! Не са от значение така че предлагам да не ги разискваме повече.

    Днес оставих пари да ми изкарат транзитни номера и гражданска, та да си я регистрирам в Пазарджик. Но за каското със сигурност ще направя, досега винаги ми е било полезно, както и обратното, имал съм случаи, в които съжалих горчиво че не съм имал каско - 800лв от джоба.
    2003 166 3.0 V6 Distinctive, 2016 Skoda Fabia 1.2TSI DSG
    ex 33 1.5 Boxer, 155 1.8 T.S., 156 2.0 T.S., 166 2.5 V6, 159 2.4 JTDm Q-Tronic

  7. #97
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    Относно каското, напослък на няколко коли искам да си направя такова, без клауза кражба, но за жалост не получих оферти, които да направят премията по-ниска.
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

  8. #98
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    Quote Originally Posted by Vesko84 View Post
    Частично каско пак е нещо. Мерси за инфото.
    Днес гледам талона и ако не е подправян излиза, че колата е на жител от Милано набор 1927 И нали се сещате, не е излизала от гаража и т.н.и т.н. Но не е първи собственик, а я е купил 2008ма. Значи за 80 годишнината се е почерпил дядото, а може и да не съм се ориентирал правилно, че е на италиански. В интерес на истината това не са ми го казвали продавачите като аргумент. Струва ми се странно меко казано.

    Иначе първа регистрация 20 Дек 2002, някой някога си е направил готин подарък за Коледа
    Яяяяяя, колега .. Я напиши по подробно за това, защото моята кола е от Милано на дядо 29 набор.. Някой си Жан лука ....Продал я е 2008.... И моята на реални ..... Да не е един и същ дядка маниак на 166-ци....Интересна работа....
    Last edited by qpwo; 09-12-2012 at 18:30.
    166 TS 2.0 1999 ГИ

  9. #99

    Default

    В Италия всичкото пенсия кара бегачки . Ще се пенсионирам там!

  10. #100

    Default

    Ами дядо ви Лука се оказа че имал автокъща у малкото селце Милано.Продавал колички предимно на самотни баби,но бизнеса не вървял.След години отворил автогараж с автомобили отново за самотни бабички,които пък използвали мощните лимузини събота преди обед да ходят до извънградския Лидъл.Разбира се водила се документация за цялостната поддръжка на тези лимузини.Ремонтите Лука следял изкъсо.Особено държал на това как се ремонтират ударените на заден ход от камиона за боклук лимузини.В последствие отворил малка болница на края на вече град Милано,където успешно лекувал бабите пострадали от катастрофи.На своя внук завещал бизнеса,които пък го пренесъл успешно в Алемания,където пък и до днес вече стария внук Лукавий продава лимузини с TUV!
    Тази информация ми бе дадена след запитването ми до италяно-германо консорциум под името "Алабалкан балък тюфен".Писмото е подпечатано със знака за "TUV"

    -----------------
    Оказва се обаче че: внука на Лука,Лукавий имал любовна връзка с една жена която имала смесена кръв от сърбин,германец,талянка/другото не си го преведох/,от тази връзка пък се пръкнало дете със синкава кожа.Детето пораснало и поискало пай от бизнеса на Лукавий.Получил посредническа фирма със седалище гр.Дупница-България.Представяте ли си колко малък е света.Малкия /вече възрастен/Джанино отворил успоредно още няколко фирми една от които за печати,диплянки и визитки.Получил също така законното право да бие печат със знак TUV на всички болни тарикатски души които имали нужда от психо-лечебните свойства на тази емблема.

    --------------
    Ебати поемата стана..ама пък сега следва развръзката...

    Хората..талянци и алемани,като прочели историята по вестниците,дали обет!Всеки когато може да помага на всички шофьори на автовози,на всички които ходят самички по талянско и алеманско.Да уреждат безприкословно всички документи.Да съдействат особено на хората с желанието за истинска запазена и поддържана АЛФА РОМЕО.Да обаче...това било трудно.За това пък го имало малкия вече голям Джанино.
    Та от всичко тук ми стана ясно че сме с връзки/тия у българско.щото видите ли имаме посредник между талянции алеманци/.
    Всички сме намазали с тия Алфи ейййй.
    Last edited by Linkestis; 09-12-2012 at 18:58.

  11. #101

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    Ами дядо ви Лука се оказа че имал автокъща у малкото селце Милано.Продавал колички предимно на самотни баби,но бизнеса не вървял.След години отворил автогараж с автомобили отново за самотни бабички,които пък използвали мощните лимузини събота преди обед да ходят до извънградския Лидъл.Разбира се водила се документация за цялостната поддръжка на тези лимузини.Ремонтите Лука следял изкъсо.Особено държал на това как се ремонтират ударените на заден ход от камиона за боклук лимузини.В последствие отворил малка болница на края на вече град Милано,където успешно лекувал бабите пострадали от катастрофи.На своя внук завещал бизнеса,които пък го пренесъл успешно в Алемания,където пък и до днес вече стария внук Лукавий продава лимузини с TUV!
    Тази информация ми бе дадена след запитването ми до италяно-германо консорциум под името "Алабалкан балък тюфен".Писмото е подпечатано със знака за "TUV"
    Тук мога само да ....

  12. #102
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    И повече издържа, особено ако е карана в Италия, това са никакви км. Да му е чистита на колегата!
    Не ти вярвам.

  13. #103

    Default

    Кое ти се струва толкова невероятно?
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  14. #104
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Кое ти се струва толкова невероятно?
    Е, не, с теб няма какво повече да си кажа в тази тема.

  15. #105

    Default

    Личи си, че няма какво да кажеш
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •