Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 68

Thread: Осъмнах без катализатор...

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Младши алфист vincio's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    SOFIA
    Posts
    27

    Angry Осъмнах без катализатор...

    Да му резнат кунките със същия флекс с който е вандалствал на тоя мизерник който ми отне катализатора. То бива бива ама... Въпреки че може и услуга да ми е направил, като ми е свалил разхода и увеличил пауъра, както каза арабина при когото сложих тръба на негово място. Защо само не го сбарах аз това говедо да му мина 3-4 пъти през кратуната с тон и 600 се питам... Каква е тая наглост нечовешка само не разбирам, да си легнеш спокойно отдолу, да си дигнеш колата, да си пуснеш флекса и да си работиш? Само рязане на ръце за кражба ще ни оправи, но така я останат дузина читави, я не Било масова практика... За съжаление когато и да напуснеш тази държава, винаги ще е късно..
    Are you talking to me?

  2. #2
    Бродяга
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Добрич
    Age
    46
    Posts
    378

    Default

    Quote Originally Posted by vincio View Post
    Да му резнат кунките със същия флекс с който е вандалствал на тоя мизерник който ми отне катализатора. То бива бива ама... Въпреки че може и услуга да ми е направил, като ми е свалил разхода и увеличил пауъра, както каза арабина при когото сложих тръба на негово място. Защо само не го сбарах аз това говедо да му мина 3-4 пъти през кратуната с тон и 600 се питам... Каква е тая наглост нечовешка само не разбирам, да си легнеш спокойно отдолу, да си дигнеш колата, да си пуснеш флекса и да си работиш? Само рязане на ръце за кражба ще ни оправи, но така я останат дузина читави, я не Било масова практика... За съжаление когато и да напуснеш тази държава, винаги ще е късно..
    Само дето не ги режат с флекс ами нещо друго е!!!Ако си дизел вече пауъра е налице!

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Петрич
    Age
    44
    Posts
    1,317

    Angry

    Егати наглоста,просто нямам думи.
    Аз съм с дизел да го махам ли моя катализатор,ще усетя ли разлика?

  4. #4
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by vincio View Post
    Да му резнат кунките със същия флекс с който е вандалствал на тоя мизерник който ми отне катализатора. То бива бива ама...
    Колега и къде се случи това ЧУДО
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  5. #5
    Запален алфист scarface's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    софия
    Age
    48
    Posts
    131

    Default

    Ако ги режеха с флекс щяха да вдигнат блока във въздуха,доколкото знам ги режат с нещо такова-http://www.instrumenti-online.bg/p-3072-kleshi-2082-za-riazane-na-trybi-tryborez-
    alfa 164turbo s4
    части втора употреба за алфа всичко за 156
    http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...ad.php?t=45563
    0888556609 Коко Алексиев

  6. #6
    пристрастен алфист trop4i's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Strajica
    Posts
    171

    Default

    Quote Originally Posted by vincio View Post
    Да му резнат кунките със същия флекс с който е вандалствал на тоя мизерник който ми отне катализатора. То бива бива ама... Въпреки че може и услуга да ми е направил, като ми е свалил разхода и увеличил пауъра, както каза арабина при когото сложих тръба на негово място. Защо само не го сбарах аз това говедо да му мина 3-4 пъти през кратуната с тон и 600 се питам... Каква е тая наглост нечовешка само не разбирам, да си легнеш спокойно отдолу, да си дигнеш колата, да си пуснеш флекса и да си работиш? Само рязане на ръце за кражба ще ни оправи, но така я останат дузина читави, я не Било масова практика... За съжаление когато и да напуснеш тази държава, винаги ще е късно..
    Каквито управляващите - такъв и народа.
    166 2.4JTD-00г.

  7. #7

    Default

    колега не се и учудвам има едни бандити в моя редовно крадяха катализатори! дори и в нашия квартал, даже на мен наскоро ми разбиха апартамента и ми откраднаха техника и злато, ако знаеш аз колко искам да ги бях заварил в нас!!!! и аз също като теб не ХАРЕСВАМ БЪЛГАРИЯ и искам да се махна от тази долна жалка пумия и долните и обитатели!
    Alfa 145 1.3 Boxer 96', Alfa GTV 2.0 16V 96'

  8. #8
    пристрастен алфист trop4i's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Strajica
    Posts
    171

    Default

    Quote Originally Posted by alfonco147GTA View Post
    колега не се и учудвам има едни бандити в моя редовно крадяха катализатори! дори и в нашия квартал, даже на мен наскоро ми разбиха апартамента и ми откраднаха техника и злато, ако знаеш аз колко искам да ги бях заварил в нас!!!! и аз също като теб не ХАРЕСВАМ БЪЛГАРИЯ и искам да се махна от тази долна жалка пумия и долните и обитатели!
    Прав си за голямо съжаление.
    166 2.4JTD-00г.

  9. #9
    Запален алфист alfa156jtd's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    plovdiv
    Posts
    345

    Default 166

    Режат ги с онази машинка която използват ВИК майсторите и затова няма шум.Лоша работа.

  10. #10

    Default

    Нашите коли са доста ниски, дано да го намерят да приритва под някоя
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  11. #11
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    [QUOTE=alfonco147GTA;1142428 и аз също като теб не ХАРЕСВАМ БЪЛГАРИЯ и искам да се махна от тази долна жалка пумия и долните и обитатели![/QUOTE]

    Аз за това съветвам всички по-млади хора да се махат от тука!
    Това не е държава, а кочина!
    Лошото е, че тия които знаем как да я оправим, не ни слуша никой, а и нямаме власт.
    За това не стойте тука, защото ви изсмукват и здравето и живота.
    В цяла Европа, свалянето на катализатора би се квалифицирало като сериозно престъпление. Поврежда се ППС.
    У нас не им пука на полицията.
    На комшията на село му отмъкнаха 1/3 от керемидите на покрива, а кварталният и дознателят писаха, че е станала дребна кражба.
    Само дето от нея ще падне след две години цялата къща
    За това беганьееееее
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  12. #12
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by alfonco147GTA View Post
    колега не се и учудвам има едни бандити в моя редовно крадяха катализатори! дори и в нашия квартал, даже на мен наскоро ми разбиха апартамента и ми откраднаха техника и злато, ако знаеш аз колко искам да ги бях заварил в нас!!!! и аз също като теб не ХАРЕСВАМ БЪЛГАРИЯ и искам да се махна от тази долна жалка пумия и долните и обитатели!
    Ама какво правиш тук?
    Ходи си някъде навън и остави таз държава на нас, долните й обитатели!
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  13. #13
    Старши алфист Iltcho's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Враца
    Age
    42
    Posts
    625

    Default

    Пауъра и по-басовото бучене вече го имаш! Изпържи я 1-2 пъти и ще го усетиш.

    Единствените грижи, които можеш да имаш е на ГТП, когато мерят емисиите.

    А иначе съм чувал, че ползват и някакво диамантено въже, с което режат за отрицателно време. Нищо не ги спира гепардите. 1 на 1000 е да го набараш на местопроизшествието.
    Колкото до закона и т.н. - ще спестя мнението си, за да не си навлека гнева на някои хора, които четат този форум и са с униформи!
    ALFA ROMEO 164 2.0 Facelift
    ALFA ROMEO 164 SUPER 2.5TD
    Audi a6 2011 3.0 TDI Quattro
    Mini Cooper 1.6 16V Turbo kit 1++hp

  14. #14
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Ще се чува по звучно турбото отзад, една идея по динамична, но голяма разлика няма да усетиш. Разхода ще ти е същият.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  15. #15
    Болен алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    СОФИЯ, МЛАДОСТ 3
    Age
    51
    Posts
    1,531

    Default

    Quote Originally Posted by alfonco147GTA View Post
    колега не се и учудвам има едни бандити в моя редовно крадяха катализатори! дори и в нашия квартал, даже на мен наскоро ми разбиха апартамента и ми откраднаха техника и злато, ако знаеш аз колко искам да ги бях заварил в нас!!!! и аз също като теб не ХАРЕСВАМ БЪЛГАРИЯ и искам да се махна от тази долна жалка пумия и долните и обитатели!
    А ти какво направи да не са такива нещата, накъде протестира ли? Или мислиш че накъде по света подредените държави са се появили от самосебе си
    Alfa Romeo 155 2,5 TD 12.1994 recicled
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW 04.2003 EX
    Peugeot 508 RXH 02.2013

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •