Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 34

Thread: За Неон-а, разбирачите и лаиците и други:)

  1. #16

    Default

    Бати форум изумен съм, толкова не съм са извинявал и на жена си, за близо 10 години откак сме заедно, но явно така ша ми върви тука

    Та по същество ... извинявам са на всички, че съм писал тука неща дето не са им ясни или са безинтересни, и че наруших спокойствието и улегналия начин на живот на местните потребители, и най-вече на господин агента на руските разузнавателни служби , че му затормозих мирогледа

    Жорко, ща помола да затриеш всичките мнения от таз тема, с изключение на това, дето пиша в момента, мерси предварително, знам, че няма да ми откажеш

  2. #17

    Default

    Аз така или иначе вече съм от тоз форум, понеже много преча на шефа на разузнаването , а и си има друг форум за бързите коли, тука явно е само за бавни италианки и такива кат мойта не са интересни

  3. #18
    Бивш манекен Naso's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sandhurst
    Age
    48
    Posts
    1,070

    Default

    Quote Originally Posted by j1v
    Аз така или иначе вече съм от тоз форум, понеже много преча на шефа на разузнаването , а и си има друг форум за бързите коли, тука явно е само за бавни италианки и такива кат мойта не са интересни
    И после идва оназ мома Бакалова с некоя от трошките на Влъка и ви праи иначе бързите каруци за смех.... при това без да има масло под ноктите....примерно Пък и разнообразете малко! Какво е това ? Вземате некви 4 цилиндрови "бегачки", слагате неква турбина и айде най-бързите. Никакво въображение... само некви бюджетни решения. Нещо 6 цилиндърчета или 8 ? Защо не атмосферни ? Трууудничко ли ви е ?


    Това на "майтап", ама много подигравателно го давате от "бързия" форум! Уважаваме хората там, за това което са направили и правят, но хайде по-сериозно. Тука е форум на почитателите и собственици на Алфа Ромео, а не на коли които "фърлят" по нещо след всяко по-сериозно даване на газ И като такъв е нормално да сме лаици и да има "разбирачи". Простено да ни е !

    Няма сега да ми се сърдите (еле па един член на бързия форум...). Аз само така почна да ми писва от сърденици и караници.... Ши ма разбирети
    Настоящий альфист "крепок духом и слаб на голову".

  4. #19
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    Quote Originally Posted by Naso
    ........ Вземате некви 4 цилиндрови "бегачки", слагате неква турбина и айде най-бързите. Никакво въображение... само некви бюджетни решения. Нещо 6 цилиндърчета или 8 ? Защо не атмосферни ? Трууудничко ли ви е ?
    ти насо като ги отбираш тея неща колко коли си напраил за без пари и те да са станали ? аз ще ти отговоря ве :НИКОЛКО и няма и как да станат тъи като без пари стааа само осран пеизаж !!!
    Quote Originally Posted by Naso
    ..... Тука е форум на почитателите и собственици на Алфа Ромео, а не на коли които "фърлят" по нещо след всяко по-сериозно даване на газ И като такъв е нормално да сме лаици и да има "разбирачи". Простено да ни е !
    добре ма като не разбирате и сте лаици защо спорите с така наречените от вас " разбирачи" по теми които е нормално да не са ви ясни след като сте лаици ????.....спорете в теми и раздели които са ви ясни а не в тоя раздел в които ако така наречените "разбирачи"спрат да пишат и спокоино може да си го изтриете да го няма !!!

    Quote Originally Posted by Naso
    Няма сега да ми се сърдите (еле па един член на бързия форум...). Аз само така почна да ми писва от сърденици и караници.... Ши ма разбирети
    никои не ти се сърди сигурен съм в това но да пишеш в спорове където не ти е ясно за какво става дума ..........само спамиш а и това че на тебе ти е писнало от нещо не означава че други не го харесват

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by Naso

    1. И после идва оназ мома Бакалова с некоя от трошките на Влъка и ви праи иначе бързите каруци за смех.... при това без да има масло под ноктите....примерно
    2. Пък и разнообразете малко! Какво е това ? Вземате некви 4 цилиндрови "бегачки", слагате неква турбина и айде най-бързите. Никакво въображение... само некви бюджетни решения. Нещо 6 цилиндърчета или 8 ? Защо не атмосферни ? Трууудничко ли ви е ?

    3. Това на "майтап", ама много подигравателно го давате от "бързия" форум! Уважаваме хората там, за това което са направили и правят, но хайде по-сериозно.
    4. Тука е форум на почитателите и собственици на Алфа Ромео, а не на коли които "фърлят" по нещо след всяко по-сериозно даване на газ
    5. И като такъв е нормално да сме лаици и да има "разбирачи". Простено да ни е !
    Няма сега да ми се сърдите (еле па един член на бързия форум...). Аз само така почна да ми писва от сърденици и караници.... Ши ма разбирети
    1. Тая Бакалова си нямам идея коя е. За маслото под ноктите - имам си го, щото ми е кеф да си правя колата.
    2. Турбините на мен не са ми любими, бързата ми кола е атмосверна. Точно щото е трудно. Ма ти сигурно знаеш по-добре.
    3. Майтап на гол гъз не бива.
    4. Тука освен, че е форум на собствениците на алфа, май е и форум на тотално неориентираните, дето обичат да се обаждат ни в клин ни в ръкав. Колата ми не хвърля нищо не само след малко по-сериозно даване на газ, ами дори и след два дена нон стоп ръчки на пистата

    Т'ва по-долу не е от бърнаути, и колата ми не са е строшила след т'ва ... А сликовете в началото на уикенда бяха чисто нови.


    И т'ва на коли дето са трошат, не го дават:


    5. И на мен ми е писнало отдавна

  6. #21
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Аз понеже са поразбраааме с управата да ви кажа че можете си пишете квот си искате без да се нарушават правилата на форума

    А сега бат танасе - ми кат не ти аресва кво си пишеме за бегуни и бавни бегуни нема четеш бре
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  7. #22
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    @j1v

    Колега, направи ми впечатление, че на купите ти пише "Директна Илиминация"

    Ибасии, кое е това българче, дето е изографисало табелките
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  8. #23
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    Те тез чуждоземските думи са си спорни като се побългаряват.
    ELIMINATION
    [i,limi'neiʃn]
    n елиминация, отстраняване, изключване

    ELIMINATION trial сп. състезание по елиминационна система

    Произношението е с "И", ама като са рекли българите да е с "Е"

  9. #24
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Ами потърсих в английско-български речник....пише 'Елиминация'. 'Илиминация' като дума не я открих за Илюминация съм чувал, ама....

    Сори за офтопика
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  10. #25
    Бивш манекен Naso's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sandhurst
    Age
    48
    Posts
    1,070

    Default

    @Бобооооо - "Няма сега да ми се сърдите (еле па един член на бързия форум...)" Ти читьеш ли ма бье ? Мене мнооо си ми аресва кво си пишете, не това е проблемта ! Абе ше ти са обесневам утре

    Жив - Евала за атмосферката съвсем сериозно ! Тука мое сме идиотчета и да не разбираме, ама знаеш ли на колко народ, дето ми говори глупости за неща, свързани с това което "уж мога да правя", съм му кимал с разбиране и съм гледал изтънко, да стигнем до разбиране. Така хем той да разбере, кое греши, хем да не остане с усещането, че съм му се присмял за нечовешките глупости! Това за Бакалова казах, че е на майтап ! За това колко е трудно, незнам грам, ама съм чувал колко е скъпо ! Аз на гол гъз не бих се майтапил, най-малкото облечен изглеждам по-добре ако изобщо може да се каже.....

    Не знам защо изобщо се изпокарахте, но не ми харесва и за това вина нямат само обидените лаици. Ама и вие сте доста докачливи, както и да е! Бих се радвал да не се карате. Мен не ми пречи и двеста форума да изтриете и изпокарате, с некои хора нема ме скарате... амааа е грозновато !

    Павка - Спамим верно е, ама празници са бе деба, а тия не спират да се джавкат... Дека е горскио ?

    Я кола не съм сглобил през живота си една. Нема и да зглобим, оти се знаем що за стока съм Ма ко знаеш що форум съм изтрил... без да искам... професионално Наздраве
    Настоящий альфист "крепок духом и слаб на голову".

  11. #26

    Default

    Quote Originally Posted by ICI
    Те тез чуждоземските думи са си спорни като се побългаряват.
    ELIMINATION
    [i,limi'neiʃn]
    n елиминация, отстраняване, изключване

    ELIMINATION trial сп. състезание по елиминационна система

    Произношението е с "И", ама като са рекли българите да е с "Е"
    Батко, недей кара от девет кладенеца вода, факт е, че организаторите са неграмотни

  12. #27

    Default

    Quote Originally Posted by Naso
    ...
    Понеже е 4:30 сутринта, немам сили да пиша повече, ма щи кажа едно

  13. #28
    Бивш манекен Naso's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sandhurst
    Age
    48
    Posts
    1,070

    Default

    Жив те за това говорех
    Настоящий альфист "крепок духом и слаб на голову".

  14. #29
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Posts
    239

    Default

    @ Насо - еми баце много ясно човека ше е докачлив, купил си е кола, събирал е пари от къде ли не, правил, струвал, сигурно не е спал с месеци, потил се е по писти, кой знае още кой знае кви трудности е имал И накрая кво - вместо хората да му кажат евала, му викат че му е грозна колата Ми не е редно тва. Тия неща дет ги е правил струват супер вного пара и нерви и некой с кола 70 коня да му се присмива е бати тъпото. Говора ПРИНЦИПНО.
    Живко - евалата пич, не те познавам ма недей да спираш да пишеш във форума, вижда се че отбираш. Аз дет нищо не разбирам ни са отказвам, та ти ли НАЗДРАВЕ и приятно изкарване довечера на всички
    Audi A6 & Alfa GTV

  15. #30
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by sharky
    @ Насо - еми баце много ясно човека ше е докачлив, купил си е кола, събирал е пари от къде ли не, правил, струвал, сигурно не е спал с месеци, потил се е по писти, кой знае още кой знае кви трудности е имал И накрая кво - вместо хората да му кажат евала, му викат че му е грозна колата Ми не е редно тва. Тия неща дет ги е правил струват супер вного пара и нерви и некой с кола 70 коня да му се присмива е бати тъпото. Говора ПРИНЦИПНО.
    Живко - евалата пич, не те познавам ма недей да спираш да пишеш във форума, вижда се че отбираш. Аз дет нищо не разбирам ни са отказвам, та ти ли НАЗДРАВЕ и приятно изкарване довечера на всички
    Че се е потил потил се е Ма че е грозен неона е грозен На всичкото отгоре е куца атмосверка Хубавата част е че тоя собственника е много в час със завойчетата и го е подготвил перфектно за калояново Па и мноо чете рацера кат има откъде
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •