Results 1 to 4 of 4

Thread: Гарнитура на малкото капаче на картера ?

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    burgas
    Posts
    78

    Default Гарнитура на малкото капаче на картера ?

    Вчера слизам и гледам под колата една локва с масло ... Долях до средата закарах я на канал и се установи ,че гарнитурата на малкото капаче на картера е заминала и от там тече стъбилно ... Причината са дупките по нашите красиви пътища ... Особено във Варна ... Имах предпазител да не се удря картера но се разпадна и сега си търся такъв предпазител + тази гарнитурка ? Та къде мога да ги намеря в Бургас или Варна ? Ако някой може да помогне ще съм благодарен !

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by burgazliqta View Post
    Вчера слизам и гледам под колата една локва с масло ... Долях до средата закарах я на канал и се установи ,че гарнитурата на малкото капаче на картера е заминала и от там тече стъбилно ... Причината са дупките по нашите красиви пътища ... Особено във Варна ... Имах предпазител да не се удря картера но се разпадна и сега си търся такъв предпазител + тази гарнитурка ? Та къде мога да ги намеря в Бургас или Варна ? Ако някой може да помогне ще съм благодарен !
    Не знам какво имаш предвид "капаче".Ако съм те разбрал правилно,трябва да си свалиш картера и да се завари.Колкото до гарнитурата,слага се само силикон.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    burgas
    Posts
    78

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    Не знам какво имаш предвид "капаче".Ако съм те разбрал правилно,трябва да си свалиш картера и да се завари.Колкото до гарнитурата,слага се само силикон.
    Ми днес със силикон го оплътниха и нз утре ще налея маслото и ще видим дали ще капе , ама бащата вика по-добре нова гарнитура направо да я сменим ...

  4. #4
    нечлен на клуба ludkanar's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Перник
    Age
    35
    Posts
    1,455

    Default

    Quote Originally Posted by burgazliqta View Post
    Ми днес със силикон го оплътниха и нз утре ще налея маслото и ще видим дали ще капе , ама бащата вика по-добре нова гарнитура направо да я сменим ...
    На това капаче както и на картера само силикон,Рензосил на Виктор Рейнц бих ти препоръчал много качествен силикон.
    Mercedes W202 - 200kompressor 99'
    Alfa Romeo 156 1.8 16V TS 99' - ex''
    Alfa Romeo 145 1.9JTD 99'

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •