Results 1 to 14 of 14

Thread: Поръчки на части от чуждестранни сайтове размисли и страсти

  1. #1
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default Поръчки на части от чуждестранни сайтове размисли и страсти

    Аз съм заинтересуван от алуминиеви карета за кардана но не намерих такива ако има дай интифа за цена .
    Благодаря предварително!
    По принцип и правозъба скоростна кутия ме интересува , както и ковани бутала , биели , ризи / моно блок /
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  2. #2
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Спецназ, разгледай сайта
    www.ebspares.co.uk . Ще поръчваме каквото има в него.
    Last edited by Venci; 02-12-2012 at 12:03.
    Alfa Romeo 75 24V

  3. #3
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    ok разгледах го , но ми се щеше и тези неща да открия а ако са и на по нормални цени супер
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  4. #4
    Deadliest Catch Dexer's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    978

    Default

    този сайт съм го разглеждал, тук единствено съм виждал малкия унибол на кардана, който струва скромните 37 лири.
    Ваклине, ако толкова не те слуша главата, има и правозъби кутии, правиха ги или в Южна Африка или в Австралия. Цена - 5-6 к долара....

    === 75 1.8 T '86 ===
    === 156 SW 2.4 JTD '01 ===

    If Rust Is Lighter Than Carbon Fibre, My 75 Is A Superleggera!

  5. #5
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Quote Originally Posted by Dexer View Post
    този сайт съм го разглеждал, тук единствено съм виждал малкия унибол на кардана, който струва скромните 37 лири.
    Ваклине, ако толкова не те слуша главата, има и правозъби кутии, правиха ги или в Южна Африка или в Австралия. Цена - 5-6 к долара....
    Нащо момче сега ли разбра че не ми хлопа даската , а се е разковало цялото гюшеме
    А иначе в Англия съм чувал че може да се намери по сайтовете но ме е страх да не пратя само парите и да си чакам ....... чакам ........чакам ..........псувам и затова търся проверено и доказано място за покупки .
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  6. #6
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Quote Originally Posted by spetsnaz_147 View Post
    Нащо момче сега ли разбра че не ми хлопа даската , а се е разковало цялото гюшеме
    А иначе в Англия съм чувал че може да се намери по сайтовете но ме е страх да не пратя само парите и да си чакам ....... чакам ........чакам ..........псувам и затова търся проверено и доказано място за покупки .
    Стягай джоба и отваряй alfaholics.com .
    Цените са като за заможни европейци, но пък са 1000% гарантирани!

    Това с правозъби скорости, ковани бутала, биели еле пък моноблок звучи яко, но не вярвам скоро в БГ някой да го реализира. (За моноблок знам само в Австралия да правят) .
    С тези невероятно скъпи части пък започва да се губи смисъла да се монтират на 75.
    Повечето алфисти, които ги имат тия пари ги влагат в 105 серия


    Та, лирично отклонение , но темата е сериозна и е само за поръчка от ebspares.co.uk

    За сега сме аз и Венци.
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  7. #7
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Дай линк към сайта колема
    мерси
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by Speeder View Post
    Повечето алфисти, които ги имат тия пари ги влагат в 105 серия
    И тия дето ги нямат пак ги влагат в 105-серия.
    А,и към Ваклин:
    Батка,тоя спарк с охлюв е само за 48-ци.
    Хвърляй ги тия спринцовки.
    155 2.0 TS '93 + GTV 2.0 TS '96 - евридейките
    1750 BERLINA '69 + SPIDER 2.0 S4 '91 - "ОТ НАЙ-ИСТИНСКИТЕ"
    GTV2.0 GRAND PRIX '81 + 90 1.8 SUPER '85 - for джуро
    ex:1750 BERLINA '67 + SPRINT 1.5 QV '86 + 155 1.8 '94 + 156 1.8 '00 - бившите

  9. #9
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    http://www.alfaholics.com/browse-par...-transmission/
    колеги някой поръчвал ли е от там и ако да знае ли как става играта

    ---------- Post added at 23:30 ---------- Previous post was at 23:29 ----------

    Ще те чакам на калояново колега
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  10. #10
    155 2.0 TS '93 + GTV 2.0 TS '96 - евридейките
    1750 BERLINA '69 + SPIDER 2.0 S4 '91 - "ОТ НАЙ-ИСТИНСКИТЕ"
    GTV2.0 GRAND PRIX '81 + 90 1.8 SUPER '85 - for джуро
    ex:1750 BERLINA '67 + SPRINT 1.5 QV '86 + 155 1.8 '94 + 156 1.8 '00 - бившите

  11. #11
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Мерси а ако имаш и познания за начина на поръчка , доставка и т.н.
    Сериозен съм
    Ковани бутала и биели
    правозъба скоростна кутия
    моно блок
    Не се сърдете но не икам да ме отказват а да ми
    помогне ако иска някой да си ги набавя във времето
    Благодаря предварително
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

  12. #12
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Не става въпрос за отказване
    Аз лично би се радвал ако хората започнат да си дават парите за стари истински автомобили вместо да си купуват кифладжийски Айфони и по-голяма плазма от на съседа По принцип говоря, не се познаваме и нямам теб предвид.
    Пък ако могат и двете най-добре

    Така, тук ще обясня аз как действам и после май ще отидат мненията в общи приказки.

    1. Трябва човек с английски език.
    2. Трябва карта Виза електрон (дори и дебитна), която е регистрирана в PayPal.
    3. Пише се мейл с точно цитирани имена на артикулите, които искаш да закупиш и се уточнява, че те ще бъдат плащани с PayPal и ще се изпратят на английски адрес. Чрез изпращане на Английски адрес се избягва евентуален отказ за изпращане до БГ.
    4. Продавача се съгласява да продаде/прати поръчката.
    5. Изпращат се парите чрез PayPal. За целта е нужен само имейл адреса на продавача и чрез него става свръзката в пейпал. Другият вариат е продавача да изпрати поискване за съответната сума и ти само да потвърдиш и платиш пак в пейпал.
    6. Стоката се изпраща на адрес в Англия на някоя от многото транспортни фирми за стоки от Англия до България (аз ползвам gabco.org , доста им е гаден сайта, но вършат работа).
    7. Получаваш си стоката на адрес от Спиди (примерно) и на тях плащаш цената на доставката от Англия до България.

    Но, човек с английски език е 100% задължителен за да се осъществи комуникация и да няма да се чудиш какво става.

    Това е.

    П.П. Аз мога да ти помогна с кореспонденцията на английски и немски език. Ако решиш да купуваш, пиши
    Last edited by Speeder; 01-12-2012 at 23:55.
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  13. #13

    Default

    С английските сайтове Митко би ти оказал неимоверна помощ.
    За моноблока някъде из сайта и в една две теми в alfabb.com имаше координати.Ники мисля че може да се справи на цпу-то.(проспийд)
    Биелите за 1995цц спарковете са от делта интеграле Карилло лна-длта-20-ала бала,за твоя мотор 1968(май беше)мисля че Котвика даваха от Феррари 308.
    Провери в сайта или ще го дискотираме нататъка.
    Буталата са ти на Дже Е.
    Бутала и биели ще те свържа с Тошко от Кюстендил ако може да ги поръча и внесе.Ако не ще питаме пак Ники какво може да направи.
    Пускам ти снимка на буталата и каталози на Карило и Дже Е
    Препоръчвам ти и поне гарнитурата на главата да е Спесо.
    За този мотор няма рейсинг и идва на много прилична цена.Тези Гласери и Пайени дето си взел няма да устискат.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails JE smide stempler 7,5.1 016.jpg   JE smide stempler 7,5.1 017.jpg  
    Attached Files Attached Files
    155 2.0 TS '93 + GTV 2.0 TS '96 - евридейките
    1750 BERLINA '69 + SPIDER 2.0 S4 '91 - "ОТ НАЙ-ИСТИНСКИТЕ"
    GTV2.0 GRAND PRIX '81 + 90 1.8 SUPER '85 - for джуро
    ex:1750 BERLINA '67 + SPRINT 1.5 QV '86 + 155 1.8 '94 + 156 1.8 '00 - бившите

  14. #14
    Член на клуба НЕ КРАДИ spetsnaz_147's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    326

    Default

    Колега имам 3 телефона на 3 оператора и то защото ми трябват в работата ми на обща стойност не повече от 150 лева
    Колата ми е на сърце не някакви айфончета , иначе ще видя кой приятел е с перфектен английски и ще се ориентирам

    ---------- Post added at 00:04 ---------- Previous post was at 00:02 ----------

    А цени за да спестявам от закуски от вчера
    Време е да изхвърлим крадците в " клуба " ни !
    Член на клуба на НЕ членове на клуба на Алфа Ромео - къде отиват парите от спонспорство , такси и дарения господа от УС - даначните ще почукат на вратата Ви

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •