Page 10 of 21 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast
Results 136 to 150 of 314

Thread: Серес 8-10/03/2013

  1. #136

    Default

    Аз лично не се имам за тиква. Говори за себе си

    п.с. Какъв е тоя дух от теб не те знам?

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  2. #137
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Снимки със сигурност ще има, ако няма инциденти и повреди, със сигурност ще има и доста видео.....
    Quote Originally Posted by -Bobby- View Post
    Ще има. Снимките от мен, ще ги има подбрани и качени на LAP.bg.
    Quote Originally Posted by PEPI-2ALFA View Post
    Аз мисля да съм там поне единия ден, ще снимам.
    Предварително благодаря !!!!!

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Има и голям шанс Сорди да е на пистата пак...
    ...
    FORD GT40.... ще е изненадата.... ИСТИНСКИЯТ... не тоя новия...
    Е тия двете изречения могат да ме накарат единствено да си сипя още едно коктейлче, и да си подсмърчам тихичко задето няма да мога да съм с вас ... Искрено и благородно завиждам за това, което ще видите и преживеете !!!
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  3. #138

    Default

    Хел он дъ ърт...

    изгледайте го... ще видите и АЛФАТА....

    http://www.youtube.com/watch?v=KEGUwvBG3rQ

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  4. #139
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Голем мотор деба...
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  5. #140
    Невървежен Satanism's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Odense, DK/София
    Age
    35
    Posts
    2,604

    Default

    Пичове, да знаете, че пътя е затворен до Октомври от 12км преди Сандански до разклона за Петрич(Марикостиново) или до пътния възел на Ново Делчево, не съм сигурен кое от двете, и се минава по шосе 1082, 108 и 198...ако някой си прави сметки да спи в Сандански, да знае, че се обикаля и шосето е кофти...ето
    http://www.radiobella.com/news/item/...E%D1%82-4.html


    Ето тук може да следите за промени:
    http://www.skyscrapercity.com/showth...79413&page=189
    Last edited by Satanism; 05-02-2013 at 15:02.
    156SW JTD 20V Distinctive - Injected with a poison

    OEM & Ventura Garage
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1111314 -как аз бях измамен от Аrti156SW

  6. #141
    helter-skelter PEPI-2ALFA's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Сандански
    Age
    52
    Posts
    1,599

    Default

    Quote Originally Posted by Satanism View Post
    Пичове, да знаете, че пътя е затворен [/url]
    От 10 минути издирвам темата за пътната обстановка да пиша там
    http://www.sandanski1.com/sandanski1...t_from&ucat=34
    П.П. Ето това е пътя, според мен.
    http://www.viamichelin.com/web/Route...routeConso=5.6
    Last edited by PEPI-2ALFA; 05-02-2013 at 16:41. Reason: П.П.
    166 JTD '02 ; 146 1.6TS Junior '98 - бракувана, продава се на части ; 155 1.8TS SILVERSTONE '94 -продадена

  7. #142
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Аз лично не се имам за тиква. Говори за себе си

    п.с. Какъв е тоя дух от теб не те знам?
    Дообре пилоте извинявай, аз не съм пилот проста тиква съм
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  8. #143

    Default

    Сега каквото и да напиша ще почнат едни ... ама какво от това

    Бобо искам като някъде по друга тема някой като те захапе за нещо да му кажеш, че си тиква (щом се възприемаш за такъв) и да не спориш дори и да си прав. Естествено, че това няма как да стане.

    По темите с пистите след като някога си разказвал за счупени рекорди на Калояново, Божурище и т..н.. и колко си бърз, а в последствие не се случва точно така е нормално човек на твоето място да омекне малко. В твоя случай даже много, което от странична гледна точка е добре.

    На пистата отиваме първо за кеф, послед да представим по някакъв начин България, после себе си / колегите си и т.н...

    Всеки отива на пистата да се кефи и да дава газ. Това, че има индивиди които говорят, че не ги вълнуват времената е като да ебеш и да не свършиш. Няма такива мъже на пистата.

    Т.е. всеки се подготвя според силите, възможностите и най-вече уменията и желанието си да постигне някакъв резултат. Уви в моторспорта постиженията, резултатите или на кратко времената са пряко свързани с удовлетворението и признанието за добре свършена работа.

    Аз в частен случай винаги изпълнявам горните неща колкото мога. Т.е. винаги се стремя да се представя най-добре защото:
    - си правя кефа
    - представям приятелите си / колегите си и хората които седят зад мен
    - представям себе си
    - не на последно място страната си по някакъв начин, защото това не е пряко състезание, но е надпревара и то на гръдска земя (към момента).

    Винаги когато участвам се старая да се подготвя, както и всички други правят. До сега винаги съм успявал да подобрявам времена и да имам ясна цел и т.н. Пиша това съзнавайки, че винаги има място за провал и той боли както всеки провал, но пък това е част от играта. На всеки може да се случи да пропусне нещо в подготовката и да се прецака. И на мен ми се е случвало и ще ми се случва. Ти си бил пряко замесен като ми се счупи карето на Диканя на път за Серес в 22:00, а бях обиколил Европа предните дни и като си взривих мотора месец преди друг Серес. Всичко това ме кара да си мисля, че не съм тиква, нали. Сигурен съм, че и другите участници имат не по-малки неволи трудности за да стъпят на пистата и постигнат резултат. За мен никой на пистата не е тиква. Но в никакъв случай не искам да говоря от името на някой друг щото всеки е свободен да се мисли за тиква.

    Моля те не пиши в пораженчески дух стил

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Къде виде пилоти само тикви сме хахахха
    щото не ти отива. Познавам те, не си пораженец в никакъв случай точно обратното - човек с по-голямо его не познавам, стягай се имаш силна кола, ако не и най-силната (според това което си споделил), подготви се и просто си докажи сам (припомни си), че не си тиква. Нека покажем на Гърците, че можем.

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Дообре пилоте извинявай, аз не съм пилот проста тиква съм
    Иронията ти я приемам защо съм сигурен, че знаеш, че и през ум не ми минава да се помисля за пилот a и такова нещо не съм казал

    п.с. Цялата ни идея с Гиги и сие с трак дейовете... ни беше точно това - да има максимален на брой подготвени български участници. Сигурен съм, че сме допринесли за това. ФАКТ СА 12 заявени подготвени участници и коли от България.
    Last edited by ne0; 07-02-2013 at 22:26.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  9. #144

    Default

    Заплатили участници oт България:

    1. BUL - Dexer - Alfa Romeo 75 1.8 Turbo
    2. BUL - Georgi - Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    3. BUL - Ivan - Alfa Romeo 159 1.9 JTD SW TI
    4. BUL - Kyky - Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    5. BUL - Neno - Alfa Romeo 145 1.6 TS
    6. BUL - Furious - Alfa Romeo 155 1.8 TS
    7. BUL - Bat Vas - Alfa Romeo GTV 3.0 24V
    8. BUL - Ferrarist - Alfa Romeo 156 2.5 24V RWD
    9. BUL - Dido - Alfa Romeo 145 1.9 JTD
    10. BUL - Digital - Alfa Romeo 147 2.0 TS
    11. BUL - Bobo - Alfa Romeo 145 2.0 TS Turbo 4WD
    12. BUL - Grigor - Alfa Romeo 75 2.0 TS
    13. BUL - Valjo - Alfa Romeo GT 1.9 JTDm
    14. BUL - Lotus - Lotus Elise 1.8
    15. BUL - Nikolay Minkov - Mitsubishi Evo 6/9

    PIT BOXES:

    1. Neno / Ferrarist
    2. Lotus / Bobo
    3. Bat Vas / Dexer / Georgi / Ivan

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  10. #145

    Default

    Гърчетата нещо стачкуват до Серес, да не провалят събитието дявол да ги вземе.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  11. #146
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Хах е ти представяш ли си? Може да се каже, че този път ще сме най-много и най-подготвени и тез гръци, ако наистина прецакат трак дея ще е кофти...
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  12. #147
    Невървежен Satanism's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Odense, DK/София
    Age
    35
    Posts
    2,604

    Default

    Кой да стачкува?Ако затворят Кулата, можете да минете през Илинден-Екзохи...
    156SW JTD 20V Distinctive - Injected with a poison

    OEM & Ventura Garage
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1111314 -как аз бях измамен от Аrti156SW

  13. #148

    Default

    Споко бе, почти всяка година като ходим има протест.

    1. Ще си имаме покана с молба от Алфисти.гр и Община Серес да ни допуснат тъй като ще харчим пари там.

    2. Заобикаляме ги по обиколни маршрути....

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  14. #149
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Сега каквото и да напиша ще почнат едни ... ама какво от това

    Бобо искам като някъде по друга тема някой като те захапе за нещо да му кажеш, че си тиква (щом се възприемаш за такъв) и да не спориш дори и да си прав. Естествено, че това няма как да стане.

    По темите с пистите след като някога си разказвал за счупени рекорди на Калояново, Божурище и т..н.. и колко си бърз, а в последствие не се случва точно така е нормално човек на твоето място да омекне малко. В твоя случай даже много, което от странична гледна точка е добре.

    На пистата отиваме първо за кеф, послед да представим по някакъв начин България, после себе си / колегите си и т.н...

    Всеки отива на пистата да се кефи и да дава газ. Това, че има индивиди които говорят, че не ги вълнуват времената е като да ебеш и да не свършиш. Няма такива мъже на пистата.

    Т.е. всеки се подготвя според силите, възможностите и най-вече уменията и желанието си да постигне някакъв резултат. Уви в моторспорта постиженията, резултатите или на кратко времената са пряко свързани с удовлетворението и признанието за добре свършена работа.

    Аз в частен случай винаги изпълнявам горните неща колкото мога. Т.е. винаги се стремя да се представя най-добре защото:
    - си правя кефа
    - представям приятелите си / колегите си и хората които седят зад мен
    - представям себе си
    - не на последно място страната си по някакъв начин, защото това не е пряко състезание, но е надпревара и то на гръдска земя (към момента).

    Винаги когато участвам се старая да се подготвя, както и всички други правят. До сега винаги съм успявал да подобрявам времена и да имам ясна цел и т.н. Пиша това съзнавайки, че винаги има място за провал и той боли както всеки провал, но пък това е част от играта. На всеки може да се случи да пропусне нещо в подготовката и да се прецака. И на мен ми се е случвало и ще ми се случва. Ти си бил пряко замесен като ми се счупи карето на Диканя на път за Серес в 22:00, а бях обиколил Европа предните дни и като си взривих мотора месец преди друг Серес. Всичко това ме кара да си мисля, че не съм тиква, нали. Сигурен съм, че и другите участници имат не по-малки неволи трудности за да стъпят на пистата и постигнат резултат. За мен никой на пистата не е тиква. Но в никакъв случай не искам да говоря от името на някой друг щото всеки е свободен да се мисли за тиква.

    Моля те не пиши в пораженчески дух стил



    щото не ти отива. Познавам те, не си пораженец в никакъв случай точно обратното - човек с по-голямо его не познавам, стягай се имаш силна кола, ако не и най-силната (според това което си споделил), подготви се и просто си докажи сам (припомни си), че не си тиква. Нека покажем на Гърците, че можем.



    Иронията ти я приемам защо съм сигурен, че знаеш, че и през ум не ми минава да се помисля за пилот a и такова нещо не съм казал

    п.с. Цялата ни идея с Гиги и сие с трак дейовете... ни беше точно това - да има максимален на брой подготвени български участници. Сигурен съм, че сме допринесли за това. ФАКТ СА 12 заявени подготвени участници и коли от България.
    Ще пропусна нападките и ще ти кажа успех Аз се знам колко мога а и колата ми е слаба Не знам за теб но аз мисля че съм много далеч от моторспорта Аз отивам да карам за кеф и ще направя каквото мога. Относно "тиква" явно много навътре приемаш нещата, на всички ни е ясно какво имам предвид
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  15. #150

    Default

    Бобо успех и аз ти желая естествено!!!

    Ма не мога да ти хвана спатиите един път пешеш, че най-много се развърташ и си най-мощен, маховици не слагайте леки, па после и ти с лек ала бала... честно не мога да те хвана като решиш да пишеш дали седиш зад думите си

    28.01.2011
    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Аз пък ги утежнявам маховика ми + вала + съединителя тежи точно - 36,4кг Не се оплаквам и не мисля че някой ТС ще се развърти по бързо от мен
    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    А ако можеше би ли ги направил по леки......при положение че са перфектно балансирани......
    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    НЕ! Иначе мога
    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Оки, секи си знае......аз на кола дето ще юркам моментално и бих махнал излишния твар, пак в рамките на нормалното де, на един вал от 18 кила, доволно могат да се резнат 5 оки.......ся на кола за пикник не върви някак си, но принципно......
    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Виж сега говори ми във физика и математика не в кухни и пикници ?
    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Извода е олекотявайте наред - нищо друго не е важно освен колко ви тежи коляновия вал, даже не е важно че се върти и че има маса на въртене в края и в средата, освен това не е важно че са го балансирали фабрично с тежести Сигурно и силите на усукване не са важни, освен това при топъл мотор и приложени в/у вала някви нютони на натиск даже и урязан ще се развърти без да има странични ефекти Олекотяват се железа които се смята че са достатъчно здрави и са далеч по резервирани откъм обороти Аз смятам че на моя колянов вал и без да го усера аз му е достатъчен зора и затва не го пипам - смятам че фабричния вал който се върти до 7200 оборота и едвам вади 130-140кс. и 170нм - аз го въртя на над 7500 оборота и вадя 400кс. сили от него, следователно хич не ми е работа да го барат чичоманчовци като Ици примерно
    18-04-2012
    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Питай Нено (Neo) за мнение от първа ръка, той кара точно с такъв (от скъпите)
    Ето и един примерен сайт. Гледам маховика за Туин Спарк е точно 3.8кг :
    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Аз с новия сетъп ще съм с такъв маховик имам го вече само дето е преработен за керамика Маховика излиза около 640-650лв

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

Page 10 of 21 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •