Page 3 of 21 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 314

Thread: Серес 8-10/03/2013

  1. #31
    Запален ланчист Peak1's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Пловдив, Кичука
    Age
    35
    Posts
    233

    Default

    Offtipic: В Серес през март ще има още едно италианско мероприятие - The Italian Job

    Снимки от миналата година - http://www.theitalianjob.gr/blog/?p=2557

    Alfa Romeo 166 2.4JTD /// Lancia Delta 2.0 16V GT

    ex Mercedes-Benz W124; ex Lancia Kappa

  2. #32

    Default

    Брей, тия за нула време де събраха 26 коли - ще има калабалък тоя път изглежда......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  3. #33

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Брей, тия за нула време де събраха 26 коли - ще има калабалък тоя път изглежда......
    29 - http://www.alfisti.gr/forum/showthre...post1062154229

    http://www.facebook.com/VenturaGarage
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  4. #34

    Default

    Вземи пиши там, че те питат разни работи.

    http://www.facebook.com/VenturaGarage
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  5. #35
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Днес Тимос ми звънна - официално 8-9-10 март 2012..
    Мамка му, язък, аз ще съм в Женева. Баш по време на автосалона ли намериха да го организират...
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  6. #36

    Default

    Аз па трябваше да ходя до Байконур, за да истрелваме една Союз ТМА-07М с поредния модул на ГЛОНАСС, но ги помолих да отложат пуска докато се навозя
    Роскосмос сме пичове бе



    Към темата - най-бързия дизел и Петко респективно също се е записал.

    Ставаме все повече мераклиите....

    И батки имам гуми 17-ки ако някой не си намери
    Last edited by ne0; 17-12-2012 at 11:16.

    http://www.facebook.com/VenturaGarage
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  7. #37

    Default

    Верно - криза, рИване, ала-бала и накрая няма да стигне пистата за всички желаещи...
    Last edited by badmadafaka; 18-12-2012 at 09:48.

  8. #38

    Default

    Да бре, глей още е миналата година, а тия са опънали ебаси списъка досега със записали се......ся верно че ще отпаднат хора, но все пак.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  9. #39
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Това според мен е списъка с хората, които имат желание да участват...И миналата година беше голям броя на желаещите, но реалната бройка (хората заплатили участие) беше значително по-малка... Споко
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  10. #40
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Нео свъркайте като стане време да превеждаме парите. Предполагам от по рано ще искат да знаят сигурните и плащането на пистата.
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  11. #41
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by BatVas View Post
    Нео свъркайте като стане време да превеждаме парите. Предполагам от по рано ще искат да знаят сигурните и плащането на пистата.
    Цената е 80 евро за участник до 22.02.2013. След това и на пистата цената ще е 100 евро - поне така са написали в техния форум.
    Не мисля че има смисъл да се превеждат пари по-рано от началото на февруари 2013.


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  12. #42
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    Аз пак ще съм от кибиците
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  13. #43

    Default

    Quote Originally Posted by Furious 155 View Post
    Цената е 80 евро за участник до 22.02.2013. След това и на пистата цената ще е 100 евро - поне така са написали в техния форум.
    Не мисля че има смисъл да се превеждат пари по-рано от началото на февруари 2013.
    Аз пък разсъждавам като организатор, че винаги е по-добре парите да се преведат по-рано за да се знае борийката на хората и т.н.... списъци....

    Всеки сам си решава. Все пак сме чужденци там, и гледам на нас да се гледа с добро име затова, както всяка година ще си преведа парите по-рано, а не Змея в последния момент да си показва магариите (кмете пак те храня )..

    http://www.facebook.com/VenturaGarage
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  14. #44
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Аз пък разсъждава като организатор, че винаги е по добре парите да се преведат по-рано.

    Всеки сам си решава. Все пак сме чужденци там, и гледам на нас да се гледа с добро име, за това както всяка година ще си преведа парите по-рано, а не змея в последния момент да си показва магариите..
    Моето мнение е, че до крайният срок има още 2 месеца реално и има възможност нещо да се промени в посока неучастие, а не че искаме да създаваме проблеми на организаторите.


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  15. #45

    Default

    Ти си ясен, аз посочих Кмета и той си знае

    http://www.facebook.com/VenturaGarage
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

Page 3 of 21 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •