Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 91 to 96 of 96

Thread: Календар на 155 за 2013

  1. #91
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София/Пловдив
    Age
    41
    Posts
    63

    Default

    И аз получих пратката и съм адски впечатлен.
    На живо календара е страхотен и като ми е постоянно пред очите ще ми е стимул най-накрая да се организирам и да постегна Легендата.

    Евала за ентусиазма и старанието и благодарности!
    167.AR67302

  2. #92
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Default

    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  3. #93
    Alfa болен мозък milenamr's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    515

    Default

    И аз най-сетне се сдобих с фенския календар, предварителната ми представа от файла беше много добра, а сега като го гледам на живо съм направо очарована
    Много се радвам, че сега ще махна от стената онова недоразумение (миналогодишния календар на клуба) и на негово място ще сложа сектантския календар
    Супер се е получил, поздравления за ентусиазма и старанието на Алекс да направи нещо красиво и съдържателно, което с радост ще си гледам цяла година

    Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
    Втора национална среща на 155

  4. #94
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Много много много приятно изненадан съм!!! Така и не успях да разгледам добре календара тук онлайн и имах малко по-скромни очаквания за него, да не кажа,че дори и лекинко не ми харесваше, нооооооо сега като го взех, мога да си призная с ръка на сърцето, че много ми допада. Наистина е супер качествено изпълнение и снимчиците така са с много добър баланс на цветове и светлина. И НАИСТИНА МИ ХАРЕСВА АДСКИ МНОГО

    Голямо, ама голямо ЕВАЛА НА Алекс за труда и нагърбването с цялата тази организация Много съм щастлив. Направи ми деня
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  5. #95
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Default Благодаря на всички !!!

    Quote Originally Posted by milenamr View Post
    И аз най-сетне се сдобих с фенския календар, предварителната ми представа от файла беше много добра, а сега като го гледам на живо съм направо очарована
    Много се радвам, че сега ще махна от стената онова недоразумение (миналогодишния календар на клуба) и на негово място ще сложа сектантския календар
    Супер се е получил, поздравления за ентусиазма и старанието на Алекс да направи нещо красиво и съдържателно, което с радост ще си гледам цяла година
    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    Много много много приятно изненадан съм!!! Така и не успях да разгледам добре календара тук онлайн и имах малко по-скромни очаквания за него, да не кажа,че дори и лекинко не ми харесваше, нооооооо сега като го взех, мога да си призная с ръка на сърцето, че много ми допада. Наистина е супер качествено изпълнение и снимчиците така са с много добър баланс на цветове и светлина. И НАИСТИНА МИ ХАРЕСВА АДСКИ МНОГО

    Голямо, ама голямо ЕВАЛА НА Алекс за труда и нагърбването с цялата тази организация Много съм щастлив. Направи ми деня
    Ей ся вече ни налазиха де що има форумно-клубни защитници - легални и нелегални
    Майтапа настрана - наистина благодаря на всички за отзивите и подкрепата !!!
    До нови срещи, и както каза и Венци - снимайте си колите на всякакви прекрасни места - България може да няма нищо друго свястно, но поне природата е неземна - възползвайте се !!!
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  6. #96
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Default

    Имам още две последни бройки от календара - свободни са за продажба.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •