Results 1 to 7 of 7

Thread: Ниво на оборудване!?

  1. #1
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default Ниво на оборудване!?

    Като евентуален бъдещ собственик (в далечно бъдеще) на още една Алфа (166) имам въпрос към вас!
    С какви екстри е снабдена базово колата и какви може да има в допълнение? В момента се движа със 155-ца която уш се води с пълния пакет от екстри и ми се ще да гледам 166-ца която също има всичко (или поне всичко като екстри)...
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  2. #2

    Default

    Хубаво е да има екстри, но аз като търсих моята исках да намеря само отлично запазена кола, дори двигателя беше без значение. И сега имам перфектна дизелова кола без никакви екстри и не съжалявам.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  3. #3

    Default

    Оборудване преди фейса - 1, 2,
    оборудване след фейса - 1, 2.

  4. #4
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Хубаво е да има екстри, но аз като търсих моята исках да намеря само отлично запазена кола, дори двигателя беше без значение. И сега имам перфектна дизелова кола без никакви екстри и не съжалявам.
    То е ясно ,че няма да си избирам кола заради екстрите и!
    Двигател окачване и разни железарии са ясни, пак ще напиша ,че несъм запознат с екстрите на модела това е!

    ---------- Post added at 21:54 ---------- Previous post was at 21:53 ----------

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    Оборудване преди фейса - 1, 2,
    оборудване след фейса - 1, 2.
    А!!! Точно това което ми трябва!!!! Почвам да гледам и да се образовам! Благодаря!
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  5. #5
    Вечно недоволен Lucky's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,161

    Default

    Quote Originally Posted by mimouzunov View Post
    То е ясно ,че няма да си избирам кола заради екстрите и!
    Двигател окачване и разни железарии са ясни, пак ще напиша ,че несъм запознат с екстрите на модела това е!

    ---------- Post added at 21:54 ---------- Previous post was at 21:53 ----------



    А!!! Точно това което ми трябва!!!! Почвам да гледам и да се образовам! Благодаря!
    Абе ти си гледай да има екстри.Според мен е тъпо да си вземеш кола висок клас и да няма нищо.Или после ще трябва да ъпгрейтваш.
    1995 Alfa Romeo 145 1.6 Boxer - ex
    2000 Alfa Romeo 166 2.4 JTD 136cv - ex
    1995 Alfa Romeo 164 Q4 3.0 V6 24V 232cv

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Петрич
    Age
    44
    Posts
    1,317

    Default

    Абе тука JTD-а ги нямат за коли,това в кръга на шегата.И аз мисля че най важно е да намериш читав екземпляр което от личен опит ти казвам че хич не е лесно,ако намереш хубава кола я взимаш,а ако има повече екстри е добре дошло.
    Гледам че си от София и ако решиш да е JTD на драго сърце ще ти дам да покараш моята за да придобиеш по ясна представа.
    Last edited by Bobiuzunov; 15-12-2012 at 10:52.

  7. #7
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by mimouzunov View Post
    Като евентуален бъдещ собственик (в далечно бъдеще) на още една Алфа (166) имам въпрос към вас!
    С какви екстри е снабдена базово колата и какви може да има в допълнение? В момента се движа със 155-ца която уш се води с пълния пакет от екстри и ми се ще да гледам 166-ца която също има всичко (или поне всичко като екстри)...
    Понеже знам, че си фен на газта, ако искаш да придобиеш реална представа за газифицирана 166-ца, аз съм насреща.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •