Page 8 of 44 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast
Results 106 to 120 of 657

Thread: музика

  1. #106

    Default

    DJ Bobo - Keep on Dancing


  2. #107

    Default

    Мислех да не пиша повече тук, но просто не ми пука вече кой какво мисли за мен.

    Та, поздрава е една хубава рок балада:
    Def Leppard - Too late for love

    Барабаниста на групата свири с една ръка, другата я губи при катастрофа, след гонка между неговия Корвет и Алфа Ромео.

  3. #108

    Default

    Добър вечер, господа, бъдете здрави. Като за начало, искам да благодаря на Doomguy за поздрава, песента е уникална и е една от любимите ми. И да ти кажа, никой не те гони от моята тема, тук сме да се забавляваме и да се уважаваме, независимо, че не се познаваме. Както и да е. Добре си дошъл в под под тема "музика"

    Специален поздрав за цялата банда от Пазарджик:

    Europe - Let the Children Play

    За всички непочитатели на истинския рок - The Kelly Family - Roses are Red

    Наздраве, да си правим кефа, защото всичко останало е една голяма фъшкия.

  4. #109

    Default

    Eminem & Rihanna - Love the Way You Lie

  5. #110
    Болен алфист vegatta's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    39
    Posts
    1,811

    Default

    Mclean-Broken
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD...Alfa Romeo 155 2.0 8V TS Turbo... Alfa Romeo 75 2.0 TS...Powered By ...

  6. #111

  7. #112

    Default

    Мерси, майсторе, песента е много яка, харесва ми, не съм я слушал, но определено ще я кача на компа. Днес ходих до Бургас и машинката слуша доста - под 140 не съм падал. Да ти кажа, очертават се ходения из краищата на БГ през този месец, така че май накрая пак ще се наложи да сменяме масло и филтри.

    наздраве, ще мина да ви видя някой ден, но ако все пак се олея с присъствие, трябва да ми кажете с Токича.
    Не съм почерпил за винетката, но ще го направя.

    Та, днес поздравът е:

    Tozovac - Ti Si Me Cekala

    ---------- Post added at 22:21 ---------- Previous post was at 22:18 ----------

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    Недей така, че не мога, да си легна, а съм станал в 04:30. Благодаря

  8. #113

    Default

    Добър вечер, как сте? Днес, ако щете вярвайте, съм на вълна Def Leppard И така, да взема, да се повторя, може би потретя. Тази песен направо ми бърка в душата. Поздрав за всички вас:

    Съставът е ясен - Blood Runs Cold.

    Наздраве, момци. Ще се преборим с проблемите, с недостига, с всичко, важното е да се запазим, като хора, независимо, че това вече е мръсна дума.

  9. #114
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    Quote Originally Posted by vegatta View Post
    Mclean-Broken

    яко партиииии
    мм да..аааааа

    ---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:19 ----------

    Quote Originally Posted by Celestrial View Post
    Мерси, майсторе, песента е много яка, харесва ми, не съм я слушал, но определено ще я кача на компа. Днес ходих до Бургас и машинката слуша доста - под 140 не съм падал. Да ти кажа, очертават се ходения из краищата на БГ през този месец, така че май накрая пак ще се наложи да сменяме масло и филтри.

    наздраве, ще мина да ви видя някой ден, но ако все пак се олея с присъствие, трябва да ми кажете с Токича.
    Не съм почерпил за винетката, но ще го направя.

    Та, днес поздравът е:

    Tozovac - Ti Si Me Cekala

    ---------- Post added at 22:21 ---------- Previous post was at 22:18 ----------



    Недей така, че не мога, да си легна, а съм станал в 04:30. Благодаря

    чуй http://vbox7.com/play:8d6265a5
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  10. #115

    Default

    Малко мирише на нафталин, но си е класика -
    Vanilla Ice - Ice Ice Baby

  11. #116
    Старши алфист i.ganchev.ganchev's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Варна
    Age
    39
    Posts
    649

    Default

    Нема пиян българин дето да не слуша мазнУ. За всички такива http://vbox7.com/play:32df96ee (Радка Куршума - Огнеборецо мой) - да се слуша текста

    За другите - една много уважавана от мен песен http://www.youtube.com/watch?v=6rfYlgpz4Jo (Billy Idol - Speed).
    Last edited by i.ganchev.ganchev; 08-02-2013 at 00:55.
    Lancia Delta 1.6 i.e - ex
    Alfa Romeo 156 2.0 TS

    рейтинг фотографов

  12. #117

    Default

    Днес се включвам късно за мен, защото малко се наложи да поработя, което е добре. Но все пак, това не ми пречи да се напия . Днес поздравът за всички пазарджиклии е следния:

    Russel Watson - Where my heart will take me

    Това е саундтракът на последния сериал стар трек, все пак в космоса са го пратили, мисля, че ще ви хареса.

    Иначе за днес, какво да ви кажа, работа, след това бири, бири, бири...., после ще видим кой ще става утре.

    Наздраве, момци.

  13. #118

    Default

    Днес изневерих на бирата, това свято питие, дрънкам ракия и взех да виждам нещата 3D
    Накратко, наздраве, момци.

    Vesna Zmijanac - Ne Kuniga Majko

    Хлъц.
    Ако утре ме няма, значи съм прекалил.

    ---------- Post added at 21:15 ---------- Previous post was at 21:07 ----------

    За Toki4a специално: ако данните, които си въвел в сайта се верни, днес трябва да си рожденик. Бъди жив и здрав, желая ти щастие, и финанси толкова, че нито да ги мислиш колко много са, нито да се притесняваш че ги няма. Вие с майстора сте голяма работа.

  14. #119

  15. #120

    Default

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    Благодаря

Page 8 of 44 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •