Page 19 of 44 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast
Results 271 to 285 of 657

Thread: музика

  1. #271

    Default

    Def Leppard - When Love and Hate Collide.

  2. #272

    Default

    Elvis - Are you Lonesome Tonight.

  3. #273

    Default

    Michael Bolton and Placido Domingo - Ave Maria

  4. #274
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    и сам войнът е воин!
    наздраве приятелю
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  5. #275

    Default

    Наздраве, Токич, да си жив, здрав и щастлив. да ти кажа честно, тук от няколко седмици обиколих БГ - Бургас, Несебър, Велико Търново, Стара Загора и т.н, разбира се по служба. С изключение на Пловдив и на голямото село, всички останали са толкова под нас, че не можеш да си представиш. По морето са само чужденци, основни руснаци и англичани, които искат нещо евтинко, като за сравнение, най-смотаното кафе е 2.50лв. Идеята е, че си мислим, че живеем в нищото, но това въобще не е така, много по-напред сме от разните там превъзнесени тъй наречени градове.

    Отклоних се от темата. Днес поздравът е:

    Nickelback - Far Away.

    Наздраве на всички.

  6. #276

    Default

    Axel Rudi Pell - When a Blind Man Cries - слага Deep Purple в джоба отвсякъде.
    Днес да ви кажа, възникна един малък проблем с машината. За сефте, откакто я имам, реших да я водя на майстор, да оправи климатика. Сложи фреон човека, започна да се чувства идилията вътре, но какво друго се случи - оборотите, като е освободена от скорост играят между 500 и 1100, тресе се цялата, а мощността падна до ниво трабант. Не знам какво да правя. Както във всяка ситуация, има два варианта - първо, отиваш на друг майстор и на следващ..., докато нещата се оправят, втори вариант - пия една студена вода за дадените 100 лева и карам без климатик. Ще помисля, ще видим. Гледам, че Vegatta е тук в сайта, искам да ти пожелая здраве, щастие и успехи, където и из Европа да си. Ама вземи се пребери, че няма кой да прави алфите в Пз.

    Наздраве на всички.

  7. #277
    Аз съм си ,човек съм си.. v1play3r's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Пазарджик
    Age
    34
    Posts
    249

    BMW e39 525tds PA4492BH
    Alfa Romeo 166 2.0 TS PA4000BM-X
    Alfa Romeo 145 1.6 TS PA8878BB- X

  8. #278
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    Quote Originally Posted by v1play3r View Post
    изтръпнал си и ти и емиии
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  9. #279

    Default

    Quote Originally Posted by Celestrial View Post
    Axel Rudi Pell - When a Blind Man Cries - слага Deep Purple в джоба отвсякъде.
    Днес да ви кажа, възникна един малък проблем с машината. За сефте, откакто я имам, реших да я водя на майстор, да оправи климатика. Сложи фреон човека, започна да се чувства идилията вътре, но какво друго се случи - оборотите, като е освободена от скорост играят между 500 и 1100, тресе се цялата, а мощността падна до ниво трабант. Не знам какво да правя. Както във всяка ситуация, има два варианта - първо, отиваш на друг майстор и на следващ..., докато нещата се оправят, втори вариант - пия една студена вода за дадените 100 лева и карам без климатик. Ще помисля, ще видим. Гледам, че Vegatta е тук в сайта, искам да ти пожелая здраве, щастие и успехи, където и из Европа да си. Ама вземи се пребери, че няма кой да прави алфите в Пз.

    Наздраве на всички.
    Има и трети варянт,продаваш тоя миксер дето се возиш в него и си купуваш алфа с по-голям агрегат ..... И от мен да знаеш в Пз. има и други хора които разбират от алфа... Бади здрав
    Alfa Romeo 145 QV
    Alfa Romeo 146 TI-Turbo
    Fiat Tipo 1.6 M.i-LPG
    Fiat Multipla....LPG Мечка

  10. #280

    Default

    Quote Originally Posted by 146_TTI View Post
    Има и трети варянт,продаваш тоя миксер дето се возиш в него и си купуваш алфа с по-голям агрегат ..... И от мен да знаеш в Пз. има и други хора които разбират от алфа... Бади здрав
    Мерси за информацията, но малко повече данни нямаше да бъдат излишни (местоположение на сервиза, кой да търся, кой ме праща и т.н.).

    Но все пак това е тема за кеф на всички, затова, поздрав специален:

    Stevie B - Funky Melody.

    Пожелавам ви лека работна седмица, че тези жеги не се издържа вече.

  11. #281

    Default

    Dire Straits - You and Your Friends.

  12. #282

    Default

    Smokie - I Swear.

  13. #283

    Default

    Днес втори поздрав, защото ми е кеф - Def Leppard - Pour Some Sugar on Me.

    Гледам един филм, който така и не стана известен, но мисля, че ще се хареса на всички, дори малко харесващи рока - Rock of Ages. Препоръчвам го. И така, както и да е, бъдете живи и здрави, да работим през остатъка от седмицата, за да може да си плащаме скапаните сметки и от време на време да си позволяваме да живеем.

    наздраве от мен.

  14. #284

  15. #285

    Default

    Добъер вечер, господа, днес поздравът е специален, както всички се досещаме. Е, 50-тина минути по-рано, но не се знае кой ще е буден в 00:00ч, затова:

    Uriah Heep - July Morning.

Page 19 of 44 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •